ÜRÜN FİLTRELEME

Carefree Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Kadınlar için hayatta bir şeylere kaygılanmak veya kaygılanmamak bazen kendi ellerinde olmaz. Ya kaygılı olur kendinize eziyet eder ya da tedbirlerinizi olur rahat bir günün tadını çıkartırsınız. Carefree günlük pedler her iki durumda da yanınızda olur ve stresli bir günü rahat bir güne dönüştürmenize yardımcı olur. Sizler için zor gibi görünen bir anın zorluğunu değil tadını çıkartmak hiçte zor değil. Carefree günlük pedlerin de yardımıyla kendinizi çok daha güçlü ve çok daha özel hissedebilirsiniz.

 

Kadınlar gün içerisinde çok fazla koşuşturmaca yaşarlar. Her gün oradan oraya yetişmeye çalışırken onların enerjisine ayak uyduracak bir günlük pede ihtiyaç duyarlar. Carefree günlük pedler enerjinize ayak uydurmakla kalmaz kendinizi tazelenmiş gibi hissetmenize de yardımcı olur. Her yeni bir Carefree günlük ped değişimi yeni ve tertemiz bir çamaşır giymişsiniz gibi fresh ve temiz hissetmenize katkı sağlar. Günlük koşuşturmacanızda kendinizi daha zinde hissetmenize katkı sağlamak için en kolay yöntemlerden biridir.

 

Carefree günlük pedler yumuşak dokusu, ped kullandığınızın farkında bile olmadan hareket özgürlüğü kazanmanıza katkı sağlar. Yumuşak ve ekstra ince olması, cildinizin nefes almasına yardımcı olur. Böylece özel durumlar olmadığı sürece sağlığınızla ilgili bir endişe duymadan kullanım sağlamaya yardımcı olur. 

 

8 saate kadar etkisini sürdürmesi, ped değiştiremediğiniz zamanlarda bile fresh hissetmenize yardımcı olur. Kadınların özellikle yaz aylarında yaşadığı kötü kokuları kabusa dönüşmeden kurtulmak için Carefree günlük pedlerden yardım alabilirsiniz. Kendinizi her zaman temiz hissetmenize yardımcı olan Carefree günlük pedler, farklı ebatları ile de farklı boyutlarda kullanıma uygundur.

 

Carefree günlük pedlerden S, M ve L bedenlerden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Bedeninize veya kullanım şeklinize göre tercih edebileceğiniz farklı boyutları aynı özellikleri gösterir. Oldukça rahat bir kullanımı olan Carefree günlük pedler, günün her anı kendinizi özel hissetmenizin en etkili yollarından biridir. 

Carefree ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Carefree Breeze Günlük Kullanım İnce Ped Normal 40 lı
3,75 ₺
Carefree Breeze Fresh Blossom Çiçek Kokulu Ped 40 lı
3,75 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi