ÜRÜN FİLTRELEME

Caramell Anne ve Bebek Ürünleri

 

Yeni dünyaya gelmiş bir bebek için ilkler her zaman önemlidir. İlk bakış, ilk nefes ve ilk dokunuş. Belki minik yavrunuz bunun farkında bile değildir ama anne ve babalar için bu anlara şahit olabilmek oldukça önemlidir. Yenidoğan bebeklerin ciltlerine ilk temas eden giysiler de işte bu yüzden çok önemlidir. Bebeğinizin nazik cildine uygun kumaşlardan üretilen kıyafetler seçmeniz, bebeğinizin cildinin güvenliği açısından ayrıca bir önem taşır. Caramell organik bebek kıyafetleri bebeğinize en güzel ilkleri yaşamanıza destek olmak için yanınızdadır.

 

Bebeklerin dünyaya geldiklerini fark etmeleri zaman alır. Bunun için mümkün olduğunca özel seçimler yapmanız adaptasyon sürecini en verimli şekilde atlatmanıza yardımcı olur. Caramell hastane çıkışları dokusuyla bebeğin kıyafetler içerisinde rahat etmesine yardımcıdır. Organik bebek kıyafeti seçmek bebeğin rahatı açısından önemli olmanın yanı sıra cildinde oluşabilecek sorunların önlenmesine yardımcı olmak için de önemlidir. Caramell hastane çıkış setleri organik olmaları dolayısıyla güvenle kullanmanız için üretilmiştir.

 

 

Prematüre bebeklerde hassasiyet iki kat daha önemlidir.  Özellikle ciltlerine temas edilecek kumaşların diğerlerine oranla daha özenle seçilmesi gerekmektedir. Bu nedenle giyiminde organik ürünler kullanılması oldukça önem taşır. Caramell organik ürünler, bebeklerinize güvenle giydirebileceğiniz tamamen doğal ürünler ile ihtiyaç duyduğunuz zaman yanınızda.

 

Bebeğin yediğine içtiğine dikkat ederiz de giydiğine dikkat etmeyi unuturuz bazen. Ancak sağlıklı bir gelişim için bebeğin kıyafetlerinin rahat ve nefes aldıran dokuda olması önemlidir. Caramell bebe hastane çıkış setleri bebeklerinizin rahatı ve keyfi için üretim yapar.

 

Doğum öncesinde bebeği için hastane çantası hazırlayan anneler özene bezene seçerler kıyafetleri. Bebekleri için görsel olarak dikkat çekici ürünler alırken dokusuna dikkat etmeyebilirler bazen. Caramell bebe hastane çıkışları doğallığın yanı sıra sevimli figürleri ile de bebeğinize çok yakışacak.

Caramell ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi