ÜRÜN FİLTRELEME

Capsimax termal flaster

Yakı uygulamak en eski ağrı tedavi yöntemlerinden biridir. Eskilerde insanlar yakılarını kendileri üreterek veya şişe çekme gibi farklı yöntemlerle kasılan kasları rahatlatırlardı. Şimdilerde ise yakı daha modern bi şekle bürünerek günümüze uyarlandı. Capsimax, Capsimed, Capsimini, Menthoplast termal flaster, bu yakıların başında gelmektedir.

Günlük hayatın koşuşturmacası, stres ve diğer faktörler kendimize yeterince zaman  ayırmamıza engel olabilir. İş temposu ve çalışma koşulları da bazı bölgelerimizin daha çok ağrımasına neden olabilir. Capsimax termal yakılar bel, boyun, kol, bacak başta olmak üzere pek çok bölgenin iyileşme sürecine yardımcı olur.

Mesela bilgisayar başında yoğun çalışanlar gerekli ergonomiyi sağlamazlarsa boyun bölgelerinde ağrı yaşayabilirler. Her zaman ilaç kullanmak bu sorunlarımızı çözmez. Capsimax termal flaster kullanarak ağrılı bölgelerin rahatlaması sağlanabilir.

Kullanımı oldukça kolay olan capsimax termal flaster, ağrılı bölgeye uygulandığında içeriğindeki doğal özlerle bu bölgelerin rahatlamasına yardımcı olurken aynı zamanda vücutta kaldığı sürece rahatlama etkisini sürdürür. Sıcaklığı kaybolana kadar durabilir capsimax termal flaster, maksimum 2 gün vücutta kalmalı, bir sonraki uygulaması ise 14 gün sonra olmalıdır. 

Nane, tarçın ve lavanta esansı ilave edilen Capsimax termal flaster yakıların kokuları da gayet hoştur. Tercihe bağlı olarak nane esasına sahip olanlar da kullanılabilir. 

Capsimax, capsimin, capsimed ve menthoplast Mentollü flaster çeşitlerini uygun fiyat avantajları ile sayfamızdan tedarik edebilirsiniz.

 

Capsimax ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Capsimax Thermal Flaster 4 Adet
7,95 ₺
Capsimed Thermal Flaster 4 Adet
7,95 ₺
Capsimin Thermal Flaster 4 Adet
7,95 ₺
Menthoplast Mentollü Flaster 4lü
7,95 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi