ÜRÜN FİLTRELEME

Beden aralığı

Small
Medium
Large
X-Large

Canped Medikal Ürünler

Zaman bizlere çok şey kazandırır. Aynı zamanda çok şeyi de alıp götürür beraberinde. İnsanoğlu hiçbir zaman içerisinde bulunduğu zamanın ve sahip olduklarının ellerinden kayıp gideceğini düşünmez. Ve zamanın bizlere bıraktığı tek şey yüzümüzdeki izler değildir. Yaşlılık ve hastalıklar dolayısıyla bulunmak istemediğimiz durumların içerisine girebiliriz. Bu durumlardan biri de idrar kaçırma sorunudur. Yaşayanların zor durumlarda kalmasına yol açabilecek idrar kaçırma sorununa karşın Canped emici külot rahat bir gün geçirmeniz için yanınızdadır.

İç çamaşırı gibi olması dolayısıyla kıyafetlerinizin içinden belli olmaz ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günlük olarakta ekstra bir çamaşır giyinmenize gerek kalmadan tercih edebileceğiniz Canped emici külotlar bayan ve baylarda tercih edilebilir. Farklı beden ölçüleri sayesinde farklı yapı ve kilodaki insanların rahat kullanmasını hedef alan Canped emici külot, rahat olmasını bu özelliğine borçludur.

Sadece yaşlılar tarafından değil aynı zamanda kendi başına tuvalet ihtiyacını karşılayamayacak olanların da rahatlıkla tercih edebilecekleri Canped emici külotlar ıslak hissi vermez ve cildi rahatsız etmez. Kokuyu hapseden yüzey, oluşabilecek kötü kokuların hissedilmemesine yardımcı olur. Yırtılır bantları yardımıyla kolaylıkla koparılarak atılabilir. Böylece çıkartırken karşılaşacağınız kazaları önlemenize destek olur.

Canped markasına ait onlarca ürün çeşidinden sadece biridir Canped emici külotlar. Bunun yanı sıra Canped markasına ait bir diğer ürün Canped yatak koruyucu örtülerdir. Yatağa çarşafın üzerine serilerek hastanın üzerinde yatması sayesinde oluşabilecek sızmaların engellenmesi desteklenmiş olur. Hastanın idrar kaçırması veya kanama sonucu çarşafta oluşabilecek lekelerin engellenmesi için yatak koruyucular oldukça önemli rol oynarlar. 

Hastanın yatalak olması durumunda çarşaf temizliği gibi uğraştıracak işler hastanın kaldırılmasına dolayısıyla da zorluklar yaşamaya neden olabilir. Canped yatak koruyucu bu sorunu yaşamamak adına pratik bir şekilde serilir ve kirlendiğinde pratik bir şekilde toplanır. Böylece hastanın temizliğini sağlamaya yardım eder.

Canped ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Canped Emici Külot
36,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi