ÜRÜN FİLTRELEME

Canbebe Anne ve Bebek Ürünleri

Bebekler için hijyen oldukça önemlidir. Bebeğin dikkat edilmesi gereken ilk konusu gerekli hijyenin sağlanmış olmasıdır. Hassas olan bebek cildi mikroplar için uygun bir zemindir. Biz aileler olarak yapacaklarımızın en başında bebeklerimizin temizliğine dikkat etmek gelir. Bu alanda uzun yıllardır çalışmalarını devam ettirerek hijyenik olmak adına üretim sağlayan ve uluslararası bir şirket olan Ontex, Canbebe markası ile ürünlerini Türkiye'de müşterileriyle buluşturuyor.

 

Canbebe bebek bezleri bebeğin tüm fiziksel yapısı incelenerek en uygun formda tasarlanmıştır. Yenidoğan grubundan bebeğinizin bezden ayrılana kadarki sürecine kadar her bedene uygun bir Canbebe bebek bezi çeşidine rastlayabilirsiniz. Bebekler anne karnındayken inanılmaz bir hızla büyürler. Bu büyüme bebek dünyaya geldikten sonra da devam eder ve siz ne zaman büyüdüklerinin farkına bile varmadan bir bakmışsınız ki bebeğiniz parklarda oyun oynuyor. Bebek bezi seçimleri de bu gelişimi en rahat gözlemleyebileceğiniz süreçlerden. 

 

Canbebe yenidoğan bebeklerin dünyaya geldikleri ilk zamanlarda kullanım için uygundur. Zamanla yenidoğan grubundan çıkan bebeğiniz için Canbebe 1 numara bebek bezini kullanabilirsiniz. Bebeklerde bez seçimi ay üzerinden değil bebeğin kilosu üzerinden değerlendirilir. Mesela Canbebe 3 numara bebek bezlerini bebeğiniz için erken olan 2. 3. Aylarda da kullanmanız gerekebilir. Veya bir yaşındaki bebeğiniz için diğer bebekler 5 numara bez kullanırken siz Canbebe 4 numara bebek bezlerini kullanabilirsiniz.

 

Bebeklerin altlarını değiştirmek için kullanabileceğiniz Canbebe bakım örtüleri, katlandığında çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz boyutlara küçülmektedir. Anneler için vaz geçilmez olan Canbebe bakım örtüleri ile bebeklerinizin altlarını değiştirirken kullanabilir, oluşabilecek kazalar sonucu etrafın kirlenmesini engelleyecek tedbirler alabilirsiniz.

 

Canbebeye ait özellikle yazın tercih edilen ürünlerin başında gelen Canbebe swimmies mayo bebek bezleri, denizde ve havuzda bebeklerinizin çişlerini hapsederek oluşabilecek küçük kazaları engellemeye yardımcı olur. Farklı beden ölçüleri ile Canbebe swimmies mayo bezler, yaz tatillerinizde bebeklerinizin yüzmeyi öğrenirken rahat ederek sadece bebeğinizle eğlenmenin tadını çıkartabilmeniz için tasarlanmıştır.

Canbebe ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi