ÜRÜN FİLTRELEME

Çamsakızı Kişisel Bakım Ürünleri

 

Kadınların kişisel bakım alanında en sık karşılaştıkları sorunun başında istenmeyen tüyler gelir. Yaz aylarının gelmesiyle istenmeyen tüyler rahatsız edici boyutlarda kötü görünüme yol açar. Kurtulmak için geçmişten günümüze türlü yollar denenmiştir. Eskilere baktığımızda ise en sık kullanılan yöntemlerin başında ağda geldiğini görürüz. Ağda denilince ilk akla gelen isimlerin başında ise Çamsakızı ağdalar gelmektedir. Evde ağda uygulamasını kolay kılmaya yardımcı olan Çamsakızı ağdalar, bakımını güzellik merkezlerine gitmeden yapmak isteyen kişiler için ilk tercihler arasında gelmektedir. Yalnızca bayanlar tarafından değil, erkekler tarafından da tercihte ilk sıralarda yer alan Çamsakızı ağdalar, etkili bir ağda uygulaması olduğu için ev kullanıcılarının ilk tercihleri arasında yerini alıyor.

 

Uygulamada ağda bandına veya ekstra bir aparata gerek duyulmayan Çamsakızı ağdalar, içeriğinin doğal olması dolayısıyla da ilk tercihler arasında geliyor. Sadece istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı olmak için değil, aynı zamanda cildi havalandırarak oksijen girişi sağlamaya ve hücrelerin kendilerini daha kısa sürede yenilemelerine yardımcı olmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi Çamsakızı kokusuyla da cildin ferahlık kazanmasına destek olmaktadır. Uygun şekilde kullanıldığında ciltteki istenmeyen tüyleri almanın yanı sıra başka avantajlar kazandırmaya da destek olmaktadır. Ayrıca uygun fiyatıyla da cebinizi yakmadan güzelleşmeye katkı sağlayabilirsiniz. En ince tüylerde bile etkili olduğunu kullanmaya başladığınızda fark edebilirsiniz.

 

 

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Çamsakızı ağdayı sıcak suyun içerisinde bir süre kaynatılarak uygulamaya hazır kıvama getirdikten sonra mermer üzerine alarak soğutunuz ve  uygulama yapmak istediğiniz bölgeye sürünüz. Cildin kuru olduğundan emin olduktan sonra sürebilirsiniz. Asıldığınızda tüylerin ağdaya yapışmış olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Elinizle şekillendirdiğiniz Çamsakızı ağdaları tekrar kullanabilir, kıvamını yitirene kadar kullanmayı sürdürebilirsiniz. İçeriğinde kimyasal barındırmayan Çamsakızı ağdaları vücudunuzun yüz hariç diğer bölgelerinde kolayca kullanabilirsiniz. Düzenli uygulandığında tüy köklerini zayıflatmaya yardımcı olur. Böylece yeni tüylerin daha geç çıkmasına da katkı sağlar. 

 

Cildimizi yenileyerek sağlık kazanmasına destek olduğumuz bilinen sağlık kuralları arasında gelir. Çamsakızı ağdaların cilde sağladığı avantajlardan birisi de cildi yenilemeye destek olmasıdır. İstenmeyen tüylerle beraber ciltteki ölü deriyi de temizlemeye katkı sağlar. Böylece uygulama yapılan bölgede cildin nefes almasına yardımcı olmuş olursunuz. Çamsakızı ağda kullanıcıları, kullanmaya başladıkları andan itibaren memnuniyetlerini dile getirerek sonraki tercihlerinde de Çamsakızı ağdayı tercih ettiklerini belirtmektedir. Klasik yöntem ağda uygulaması denildiğinde ilk tercihlerden olan Çamsakızı ağdalar, uzun yıllara dayanan geçmişi ile de çizgisini bozmadan sürdürmektedir. 

 

Tamamen doğal çamsakızından elde ediliyor olması ve içerisinde bir katkı maddesi bulunmaması diğer tercih nedenleri arasında başlarda gelmektedir. Vücudun pek çok bölgesinde kullanılabilecek Çamsakızı ağdaları, bacak, bikini bölgesi, kol altı gibi aktif olarak tüylenen ve tüy sorunundan kurtulmak istediğimiz yerlerde güvenle tercih edebilirsiniz. Isıttığınız ve fazla gelen ağdayı ihtiyaç duyduğunuzda yeniden ısıtarak kullanabilirsiniz. Bu bölgelerinizde uzun süren bir pürüzsüzlük kazanmanıza katkı sağlar. Böylece yaz aylarında elbiselerinizi, tişortlerinizi ter kokusuyla karşılaşma ihtimalini azaltarak ve güvenle kullanabilirsiniz.

Çam Sakızı ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Çamsakızı Süper Ağda 240 gr
7,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi