ÜRÜN FİLTRELEME

Caillou Doğal Destek Ürünleri

Çocuklarımızın en sevdiği karakterlerde  Caillou şimdi şişelerde, çocuklara vitamin sunuyor. Çocuklar genellikle vitamin kullanmayı pek sevmezler. Anneler çocuklara vitamin verebilmek için türlü çabalara girer, zorluklar çekerler. Caillou balık şurubu, çocuklara eğlenceli bir şekilde vitamin tüketmesine yardımcı oluyor.

Balık yağı özellikle beyin gelişimleri doğdukları andan itibaren devam eden çocuklar için oldukça önemlidir. İçerisinde beyin gelişimini direkt etkileyen maddeler yer alan Caillou balık yağı şurubu, balık yağının yanı sıra pek çok farklı vitamine de sahiptir. Çocuklarınızın gelişimini sağlıklı bir şekilde sürdürmelerine destek olan Caillou balık yağı şurubu, vitamin tüketmeyi eğlenceli hale getirmektedir. 

Kolay tüketilebilmesi ve çocukların daha keyif alabilmeleri için kaşık şeklinde olan Caillou balık yağı, açtım içtim arttım sloganını kullanarak balık yağı tüketimini eğlenceli bir hale getirmektedir. Böylece çocuklar oyun oynarken aynı zamanda vitaminlerini de almış olurlar. Annelerin en büyük sorunlarından biri olan vitamin içirme sorunu da bu şekilde çözülmesine yardımcı olunmaktadır.

Caillou balık yağı, omega 3 haricinde C, A, E ve D vitamini de barındırmaktadır. Böylece tek seferde birden fazla vitamini çocuklarınıza vermiş olursunuz. Çilek aroması ile de oldukça lezzetli olan Caillou balık yağı şurubu çocuklarınızın hoşuna gidecek bir lezzete sahiptir.

Çocuk gelişiminde vitaminlerin etkisi oldukça önemli bir rol oynar. Genellikle yediklerinden içtiklerinden alırlar çocuklar gelişimleri için gerekli olan vitamini. Ancak bazı çocuklar çok iştahsızdır ve gelişimlerini olumsuz etkileyebilecek bu durum aileleri oldukça huzursuz eder. Caillou balık yağı şurubu bu endişeleri kafanızdan silmeniz için size yardımcı olur.

Caillou Anne ve Bebek Ürünleri

 

Çocukların en sevdiği karakterlerden birisidir Caillou. Sürekli olarak bir arayış içerisinde olan, hata yapsa da çocuklara doğruyu öğreten sevimli bir karakterdir. Kendi çocukluğumuzda döndüğümüzde hepimizin bu tarz hayran olduğu karakterlerin olduğunu hatırlarız mutlaka. Calliou'nun eğlenceli hayatı şimdi çocuklarımızın beslenme ürünlerinde. Severek izledikleri Calliou karakteri çıkartmalı ürünler bebekleri yemek yemeye teşvik ederken bir yandan da eğlenmelerine yardımcı oluyor. Bu ürünlerin başında gelen  Calliou dökülmez yemek kapları, bebeklerinizin yemek yeme alışkanlığı kazanırken karşılaşacakları ufak kazaları önlemeye yardımcı olmaktadır.

 

Bebeklerin öğrenirken zorlandıkları konuların başında beslenme alışkanlığı gelir. El kasları zayıf olan bebekler, kaşık ve çatalı düzgünce kullanamayabilir ve öğrenme sürecinde etrafı kirletebilirler. Calliou dökülmez yemek kapları yardımı ile öğrenme sürelerine destek olabilirsiniz. Bebeklerinizin kendi kendine beslenmeye başlaması bir süreçtir. Bu süreçte annelerin bebeklerin kolay kullanabilecekleri ürünlere ihtiyaçları vardır. Bebeğe gereken destek sağlanırsa keşfetme süresi dahada hızlanacaktır. Calliou dökülmez bebek tabakları da bunlardan biridir.

 

İçerisine konan yemek her ne olursa olsun Calliou magic cuplar ile dökülmesini engelleyebilirsiniz. 360 derece dönebilen tasarımı ile Calliou dökülmez yemek kapları, iç içe geçmiş özel tasarımı ile terste dönebilmektedir. Böylece içerisine konan yemeğin dökülmemesine yardımcı olmaktadır. Kapağı içerisine konan yemeğin saklanmasına yardımcı olur. Böylece bebeğinizin daha sonra yiyebileceği yemekleri de muhafaza edebilirsiniz. Bulaşık makinesinde de yıkanabilir olması, temizliğinin kolayca sağlanmasına katkı sağlar. Kaliteli plastiği sayesinde düşse dahi kolay kolay kırılmaz. Bebeğinizin yapabileceği tüm ufak kazalar dikkate alınarak tasarlanmış olması gerekli güvenliği sağlamaya yardımcı olmaktadır.

 

Bebekler öğrenmeye açıktır. Belli bir yaşa ulaştıklarında ise gözlemlerini uygulamak isterler. Bu konuda oldukça inatçı yaklaşımlar sergileyebilirler. Kendi kendine yemek yeme isteği de bunlardan biridir. Calliou magic cuplar içerisine yemeklerini koyarak istedikleri gibi yemelerine yardımcı olabilirsiniz. Belki dakikalarca bir uğraş söz konusu olacak ancak bebeğiniz bu şekilde bazı alışkanlıklar kazanacaktır. Ona öğreteceğiniz onlarca güzel şeyden sadece bir tanesi kendi kendine beslenebilmesi. Bu yolu kolaylaştırmak için ise Calliou dökülmez yemek kaplarında  faydalanabilirsiniz.

 

Bebeğe eğitim verirken sevdiği karakterlerden yardım almak en çok tercih edilen yöntemdir. Bebeğe bu karakter örnek gösterilerek hareket edilirse bebek daha eğlenceli  bir şekilde öğrenecektir. Bu sayede sizler de zorlanmadan eğitmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Calliou çıkartmalı ürünlerle bebeğinizi besleyebilir ve kendi hikayelerine ortak etmelerini sağlayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Böylece bebeğiniz eğlenirken öğrenir ve öğrenirken beslenmiş olur.

Caillou ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Caillou Dökülmez Yemek Kabı
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi