ÜRÜN FİLTRELEME

Brother Max Medikal Ürünler

 

Ebeveyn olmak gerçekten zor bir iştir. Anne ve baba olmanın getirdiği sorumlulukların yanı sıra bazı zorlukları da vardır. Özellikle ilk çocuklarda, bebeğin ihtiyaçlarını zor anlayan anne ve babalar hayat git gide içinden çıkılmak bir şekle bürünür. Brother Max ürünleri, anne ve babaların bebekle ilgili sorunları kolay şekilde çözebilmeleri için geliştirilmiştir. Sorunları bizzat yaşayarak tecrübe eden Brother Max kurucuları, tüm üretimlerinde aynı görüş ile hareket etmişlerdir.

 

Sorunları çözerken aynı zamanda eğlenceli hale getirmek için çabalayarak basit çözümlerle hayat kurtarıcı adımlar atan Brother Max, ürünleri arasında termometrelerden mama sandalyelerine kadar farklı alanlarda ürünler yer almaktadır. 

 

Sayfamızda bulabileceğiniz Brother Max ürünlerinden birisi de 3'lü ateş ölçerlerdir. Bebeklerimizin sağlığını korumak için ateşlerini düzenli olarak ölçmemiz oldukça önemlidir. Özellikle enfeksiyonlu hastalıklarda ateş bebeğin hastalığı konusunda fikir veren en önemli işaretlerdendir. Brother Max ateş ölçerler alından sadece 1 saniyede ölçüm yaparak en doğru sonuca en hızlı şekilde erişmenize yardımcı olur.

 

Kulaktan veya alından ölçüm yapabileceğiniz Brother Max ateş ölçer, muhafazası ile kolayca temizlenir. Bekleme konumundayken de odanın ısısını ölçerek  termometre görevi gören Brother Max ateş ölçerler karanlıkta kolay okumanız için özel bir aydınlatmaya sahiptir.

 

Tüm dünyada annelerin tercihi Brother Max ateş ölçerlere sahip olmak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz. Oldukça pratik bir kullanımı olan ve aynı zamanda her çocuklu evin olmazsa olması Brother Max ateş ölçerler en vaz geçilmez medikal ürününüz olacak.

 

Brother Max Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebekler için radikal tasarımlar yapmak, onların ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmak sandığınızdan çok daha zor. Bir anne için bir ürün bebeğine en uygun ve tam aradığı ürün iken farklı bir bebekte tam tersi gereksiz bir ürün olabiliyor. Ancak ürünün kullanımının kolay olması bebekler açısından daha çok tercih edilirliği de doğuruyor. Tabiki birden fazla amaca hizmet etmesi de önemli. Brother Max anne ve bebek ürünleri standart kalıpların dışında bir tasarım anlayışı ile kullanım kolaylığını estetikle buluşturarak kolay kullanım avantajını da sunuyor.

 

Bebeklere bir şeyler öğretmek zordur. Kendilerinden bazı şeyleri keşfetmelerini beklemek daha da zordur. Çocuklar anne ve babalarını örnek alırlar. Ama onlar için tasarlanan ürünlerle sizleri taklit etmelerini sağlayarak öğrenme sürecini hızlandırmaya yardımcı olursunuz. Brother Max ürünleri, bu süreci hızlandırmaya yardımcı olmak için yaptığı tasarımlarla bebekler için hayatı kolaylaştırmayı hedefler.

 

farmasanal.com sitemizde de bulabileceğiniz Brother Max ürünlerinden en çok tercih edilenlerden olan Brother Max toz mama kapları anneler için oldukça pratik bir buluştur. Bebekleriyle dışarı çıkan annelerin her an acıkma riski bulunana bebeklerine hızlı bir şekilde mama yapmaları için kolay kullanılan Brother Max toz mama kapları, 3 farklı bölme veya 6'lı olmak üzere farklı çeşitleriyle belli ölçeklerdeki mamaları saklar. Kapaklı ağzı ile de biberona kolaylıkla aktarılabilir. BPA ve PVC içermeyen Brother Max toz mama kapları, az yer kaplaması ile de çantanızda kolay taşımanıza yardımcı olur.

 

Brother Max ateş ölçerler de bu fonksiyonları kapsayacak şekilde tasarlamıştır. Bebeğin ateşini isterseniz kulağından isterseniz alnından ölçmenize yardımcı olan Brother Max ateş ölçerler, boşta kaldıkları sürelerde ise oda ısısını ölçer. Brother Max diğer ürünlerindeki fonksiyonel kullanımı ateş ölçerlerinde de uygulamıştır. Bebekli aileler bilirler ateş ölçerlerin önemini. Huzursuzlanan bir bebekte ilk kontrol edilecek yer ateşinin olup olmadığıdır. Elimizle yaptığımız kontroller bebeğin ateşli olup olmadığı konusunda bilgi verebilir belki ama net bir derece öğrenmek için muhakak bir ateş ölçer cihazıyla ölçüm yapmamız gerekir. Brother Max ateş ölçerler kolay kullanımı ile evinizde tercih edeceğiniz ateş ölçerlerden biri olmaya adaydır.

 

Brother Max markasına ait ve sitemizde de kolayca bulabileceğiniz ürünler arasında cepli mama önlükleri, ele takılan yumuşacık banyo süngerleri ve 4 fonksiyonlu alıştırma bardaklarıdır. Bu eşsiz tasarıma sahip ürün yelpazesinden faydalanmak istiyorsanız sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Brother Max ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi