ÜRÜN FİLTRELEME

 

Bright Starts Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebekler için  her şey oyun, her şey keşif demek. Henüz dünya hakkında bir fikri olmayan çocuklarınızın bazı şeyleri fark edebilmesi için dikkat çekici ve renkli ürünlerden yardım alabilirsiniz. Brigt starts bu alanda oldukça başarılı çalışmaları ile bebeklerinizin dikkatini çeken ve aynı zamanda gelişimlerine destek olacak ürünler sunuyor. 

 

Doğdukları anda bebeklerin ses ve görüntüye karşı duyuları henüz gelişimini tamamlamamıştır. Zaman içerisinde bazı şeyleri fark etmesiyle beraber bu yetileri de gelişir. Anne ve baba olarak bizlerin de bebeklerimizin gelişimine en uygun şekilde katkıda bulunmamız gerekir. Mesela Bright Starts oyuncak kategorisinde yer alan çıngıraklar. Renkli ve sallandığında bebeğin ilgisinin toplanmasına yardımcı olan çıngıraklar bebeklerinizin ilk oyuncaklarındandır. 

 

Oyuncaklara verdiği tepkiler bebeklerin el ve göz koordinasyonunu sağlamak açısından önemlidir. Bebeğiniz eline aldığı Bright Starts oyuncağı sallayarak eliyle hareket ettirebilme yetisini, sallanan oyuncağa bakarak göz koordinasyonunu ve çıkardığı sesi dinleyerek sesi işittiği yöne odaklanmayı keşfeder. Bright Starts oyuncak çıngıraklar bu yüzden bebeğin kolay kavrayabileceği bir tasarıma sahiptir.

 

İlerleyen aylarda bebeklerinizin oynaması için Bright Stars oyuncaklarının daha fazla müzik ve renk barındıran aynı zamanda parmaklarıyla dokunarak bu duyusunu da geliştirebilecek çeşitlerinden olan 

Bright Starts play a tune oyuncakları tercih edebilirsiniz. Bebeğiniz oyuncağın üzerine dokundukça çıkan seslerden mutlu olur ve daha fazla hareket ederek daha fazla ses çıkartmak isteyebilir. Böylece bebeğinizin parmak kaslarının gelişimine de katkı sağlamış olursunuz.

 

Bebekler için en sancılı süreçlerden biri de diş çıkartma zamanlarıdır. Sürekli huzursuz olan bebeğiniz dişleri kaşındıkça daha da huzursuzlanır. Bu tür durumlarda Bright Starts dişliklerle kaşınan bölgelere kendi kendine masaj yapmalarına yardımcı olabilirsiniz. Kız veya erkek bebekler için farklı renk ve desenlere sahip Bright Starts dişlikler bebeğinizin eğlenirken diş kaşıntılarının giderilmesine yardımcı olur.

 

Bright Starts ürünleri 6 ürün bulundu - 1. sayfa
Bright Starts Rhino Toys Oball Oyuncak
14,65 ₺
Bright Starts Rhino Toys OBall Rattle Oyun Topu
14,65 ₺
Bright Starts Rhino Toys OBall Shaker Çıngırak
14,65 ₺
Bright Starts Licence To Drool Anahtarlık Dişlik
5,95 ₺
Bright Starts Play A Tune Piano Oyuncak
19,45 ₺
Bright Starts Twisty Carry Eğlenceli Çanta Dişlik
9,65 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi