ÜRÜN FİLTRELEME

Breathe Right Medikal Ürünleri

 

Rahat bir nefes almanın yaşam kalitemizi ne denli etkilediğini hepimiz biliriz. Zor nefes almak burun tıkanıklığı veya burunla ilgili farklı sağlık sorunlarından kaynaklanabilir. Bu sorunlar dolayısıyla da rahat bir uyku uyuyamaz hale geliriz zaman zaman. Hatta bazen tıkalı bir burun, horlamamıza da neden olabilir. Rahat bir gece için ise nefes açmayı destekleyen Breathe Right yanınızda.

 

Burun kanallarını açıcı etkisi sayesinde rahat nefes almaya destek olan Breathe Right, nefes almak kadar önemli bir konuda yardımcı olarak yaşam standardımıza da olumlu etki etmeye yardımcı olmaktadır. Breathe Right kullananların nefes açma konusunda işe yaradığını belirtmeleri, rahat bir gece ve kaliteli bir uykuya destek olduğu da bilinen etkileri arasında yer almaktadır.

 

Rahat nefes almak sizin de hakkınız sloganıyla hareket eden Breathe Right, özellikle gece oluşan burun tıkanıklığı sorununun giderilmesine yardımcı olur. Soğuk algınlığı veya alerji gibi nedenlerden dolayı zaman zaman burun tıkanıklığı sorunu yaşayabilirsiniz. Zaten kötü geçen bir dönemde bir de rahat nefes alamamak, iyice huzursuzluğa yol açar. Burun hava kanallarınızın açılmasına yardımcı olan Breathe Right, daha rahat nefes almanıza ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur.

 

Kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren etkisini gösteren Breathe Right, herhangi bir ilaç içermez. Böylece herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Nefes alma üzerine araştırmalar yapan kuruluşlar, Breathe Right'in nefes almayı kolaylaştırmaya destek olduğunun üzerinde durmaktadır. Breathe Right kullananların görüşleri de aynı şekilde nefes almayı kolaylaştırmaya yardımcı olduğu yönündedir.

 

Kaliteli nefes almaya yardımcı olan diğer ürünlerle kıyaslandığında kullanımının çok daha kolay olması ve fiyatının da çok daha cazip olması, Breathe Right'in tercih edilebilirliğini arttırmaya yardımcı olan unsurlardandır. Siz de sayfamızdan hem kendiniz hem de çocuklarınız için kullanabileceğiniz Breathe Right ürünlerine cazip fiyatlara erişebilirsiniz.

BreatheRight ürünleri 11 ürün bulundu - 1. sayfa
Otrinatura BreatheRight Burun Klasik Bantı Normal Boy
22,90 ₺
BreatheRight Burun Bantı Mentollü Normal Boy
12,85 ₺
BreatheRight Burun Bantı Büyük Boy
12,85 ₺
BreatheRight Burun Bantı Çocuklar İçin
12,85 ₺
Breathe Right Şeffaf Burun Bandı Normal Boy 10 Adet
13,85 ₺
Breathe Right Burun Bantları 10`lu Büyük Boy Şeffaf
12,85 ₺
BreatheRight Burun Bantı Büyük Boy 1 Alana 1 Bedava
14,90 ₺
BreatheRight Burun Bantı Normal Boy 10 lu Paket Alana 4 lü Bedava
14,90 ₺
BreatheRight Extra Burun Bantı 10 Adet
18,50 ₺
BreatheRight Extra Burun Bantı 10 Adet 1 Alan 1 BEDEVA
19,90 ₺
BreatheRight Lavanta Burun Bantı 10 Adet
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi