ÜRÜN FİLTRELEME

Braun Medikal Ürünler

Teknolojiyi takip etmeyle kalmayıp aynı zamanda teknoloji üreten firmalar rakiplerinden her zaman bir adım öndedir. Yenilikçi çalışmalarını her geçen gün sürdüren Braun, kullanıcılarına sağladığı memnuniyetle yeni ürün araştırmalarını her geçen gün devam ettirmektedir. Bir dünya markası olan Braun, medikal alanda da ihtiyaç olabilecek ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Braun thermoscan ateş ölçerler bu ürünlerin başında gelmektedir.

Ateş ölçümü özellikle belli bir yaş altındaki çocuklarda oldukça önemlidir. Hastalığın habercisi olan ateş kontrol altına alınmazsa bir takım kalıcı sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalınabilir. Yerinde ve zamanında teşhis için hasta olan bebeğin ateşinin düzenli olarak ölçülmesi ve artması durumunda alınan tedbirlerin arttırılması gerekebilir. Braun thermoscan ateş ölçerler çocuklarınızın ateşleri konusunda en doğru sonucu almanıza yardımcı olmaktadır. 

Braun thermoscan ateş ölçerler, kulaktan ölçüm yaparak teknolojisi ile yoğun kullanımlarda bile en doğru sonucu verecek şekilde tasarlanmıştır. Ev kullanıcılarının yanı sıra sağlık kuruluşlarınca da tercih edilebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca  doğru sonucu vermek için uygun açının ayarlanabilmesi, son ölçülen 8 değeri hafızasında tutma ve yumuşak uçlu olması gibi özelliklere sahip çeşitleri de mevcuttur.

En hızlı ve en doğru sonuca yaklaşmak elbette sağlık söz konusu olduğunda bir kat daha önem kazanır. Braun ateş ölçerler karşılaşabileceğiniz buna benzer sorunlara karşın tüm testlerini tamamlamış ve ilave olarak barındırdığı pek çok detayı ile en doğru sonuca ulaşmanıza yardımcı olur.

Sağlıklı bebekler için gereken tüm hassasiyeti anneler gösterir belki ama kullanılan ürünlerde tercihlerin de aynı hassasiyet ve özen çerçevesinde yapılması bebeklerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Braun kulaktan ateş ölçerler, bir anne hassasiyetinde sonuç almanız için sizlere yardımcı olur.

Braun ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi