ÜRÜN FİLTRELEME

Bioxinin Saç Bakım Ürünleri

 

İnsanların saçlarının dökülmesi doğal bir durumdur. Ancak doğal sayılabilmesi için belli bir oranı aşmaması gerekir. Doğamız gereği dökülen bu saçların yerine yenileri gelecektir. Saç dökülmesi aynı zamanda saçların sağlıklı olmasıyla da alakalı bir durumdur. Ancak çeşitli kimyasallar, genetik faktörler veya stres gibi faktörler saçların olduğundan daha fazla dökülmesine neden olur. Özellikle erkeklerde genetik faktörler nedeniyle saç dökülmesi, kadınlara oranla çok daha yüksektir ve 20 ila 30'lu yaşlarda başlayan dökülme sorunu çözülmezse daha ileri yaşlarda döndürülemeyecek boyutlara uzanabilir. Bioxinin ürünleri, saç dökülmesini engellemeye yardımcı olmak ve mevcut saçları korumaya almak amacıyla üretilmiştir.

 

Erkekler için özel olarak üretilen Bioxinin Forte deri spreyleri, içeriğinde bulunan Minoxidil yardımı ile dökülen bölgeye uygulandığında, saç dökülmesini engellemeye yardımcı olmanın yanı sıra mevcut saçların daha sağlıklı uzamasına da destek olmaktadır. Minoxidilin maddesinin saç derisinde bulunan hücreleri korumaya yardımcı olduğu, dünya çapında yapılan analizlerle anlaşılmaktadır. Bundan yıllar öncesinde yapılan testlerde Mindoxilinin saç köklerini beslemeye yardımcı olduğu ortaya çıkmıştır. Günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde saç bakımı alanında kullanılan bir üründür. Bioxinin içerisinde de bulunan Mindoxilin, bu özelliği ile saç bakımına destek olarak saç köklerini de beslemeye yardımcı olmaktadır. Bioxcinin'in saç köklerindeki etkisi, kullananlar tarafından da olumlu yorumlar almıştır.

 

Erkekler için özel olarak geliştirilmesinin nedeni, erkeklerin saç derisinin saç dökülmesine daha müsait yapıda olmasıdır. Yapısal olarak gelen bu durumu değiştirmek mümkün değildir. Ancak önleme konusunda tedbirler almak, elimizde olan bir durumdur. Bioxcinin deri spreyleri bu önlemlerden biridir. Oldukça kolay bir kullanımı olması, tercih nedenlerinden bir diğeridir. Sprey şeklinde olması aynı zamanda kullanım kolaylığını da beraberinde getirir. Dökülmeye maruz kalan bölgeye günde 2 kere olmak üzere uygulanmalıdır. Durulama gerektirmez. Bioxcinin deri spreylerini uyguladıktan sonra, bir süre saçlara işlem yapılmamalıdır. Bunun nedeni, saç derisinin spreyi emerek muhafaza etme sürecine katkı sağlamaktır.

 

Sonuç almak için, ilk kullanımdan itibaren 4-6 ay gibi bir süre kullanıma ara verilmemelidir. Etkisini görebilmek için bu süre önemlidir. Bu sürenin sonunda saç dökülmesinin engellenmeye başladığını, saçlarınızın daha sağlıklı uzadığını gözlemleyebilirsiniz. Bioxcinin deri spreylerini saçınıza sıktıktan sonra masaj yaparak saç derinize yedirmeniz gerekir. Bu işlemi 5 sefer uygulayabilirsiniz. Kullandıktan sonra yaklaşık 40 dakika kadar saçlarınızı yıkamamanız gerekir. Etkisini en faydalı şekilde görmek için 12 ay boyunca kullanılması önerilmektedir. 1 paker Bioxcinin deri spreyi yaklaşık 1 ay boyunca kullanılabilir.

 

Saç derisi için özel olarak üretilen Bioxcinin forte deri spreyleri, saç derisi dışında farklı bir bölgeye uygulanmamalıdır. Bioxcinin forte, bir ilaç olarak nitelendirilmemektedir. Ancak kullanılmadan önce doktorunuza baş vurarak saç dökülmesinin farklı bir nedeni olup olmadığı araştırılmalıdır. 18 yaşından büyüklerin kullanımı için uygundur. Tercih eden yaş grubu, 20 - 35 yaş arasıdır. Bioxcinin forte deri spreylerini kullanmaya başlamadan önce içerisinde yer alan açıklamalar dikkatlice okunmalı ve tavsiye edilen şekilde kullanmaya özen gösterilmelidir. Erkeklerin en önemli sorunlarından olan saç dökülmesini önlemeye destek olmak için zahmetsizce kullanabileceğiniz Bioxcinin forte spreylere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bioxinin ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi