ÜRÜN FİLTRELEME

Bioxcin Saç Bakım Ürünleri

 

Biota firması, 10 yılı aşkı  bir süredir saç sağlığını korumak adına bitkisel ürünler geliştirmektedir. Biota laboratuvarları kuruldukları günden bu yana dünya markaları yaratma hedefiyle alanında hızla ilerlemekte, sağlık ve güzellik sorunlarına etkin ve uzun vadeli çözümler bulmak için üretimini sürdürmektedir. Alanında uzman ve dünya markası haline gelmiş pek çok markaya sahiptir. Bu markalardan olan Bioxcin, saç dökülmesi uzmanı olarak bilinen ve 2006 yılından beridir sektörünün liderleri arasına girmiş markalardandır. Pazara girdigi ilk günden bu yana alanındaki liderliğini sürdüren Bioxcin, 4 yıllık araştırmalarının sonucu olan ve etkinliği bağımsız kuruluşlarca ispatlanmış özel içeriği BIOKOMPLEX B11 ile saç dökülmesi sorununa etkili çözümler sunmaktadır. BIOKOMPLEX B11 sadece Bioxcin ürünleri içerisinde yer almaktadır.

 

Bioxcin ürünlerinden Forte serisi en başta gelenlerdendir. Yoğun saç dökülme sorununa karşın geliştirilen Bioxcin Forte serisi, bitkisel içerikli ve yoğunlaştırılmış formülüyle,  daha güçlü, sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmanızı destekler. Uzun yıllar yapılan Ar-Ge çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkan Bioxcin Forte şampuan ve serumlar, saç içerisindeki biokomplex b11 ile saç dökülmesini engellemeye yardımcı olurken düzenli kullanımla yeni saçların oluşmasına destek olur. Şampuan ve serumun aynı anda kullanılması durumunda daha etkili sonuçlar alınmasına destek olunmaktadır. Saçlarımız gibi önemli güzellik unsurlarından birine yaptığımız bakım ve yatırımların başında onları kaybetmemek gelmelidir. Bioxcin şampuan ve serumlar saçlarınızın kaybolmamasına destek olur.

 

Saç dökülmesi sorunu başta erkekler olmak üzere kadınların da sıkça yaşadığı sorunlardandır. Özellikle belli bir yaşın üzerindeki erkek ve kadınlarda daha sık görülmekle beraber zaman zaman daha erken yaşlarda da saçlar kaybolabilir. Tedavisi zor bir süreç isteyen bu durumdan kurtulmanın başlıca yollarından biri henüz saçlar dökülmeden tedbir almaktan geçer. Bioxcin forte ürünleri içerdiği vitaminlerle saçların ihtiyaç duyduğu yapılanmayı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda saçların güç kazanmasına da destek olan formülü, ince saç teline sahip kişilerin yaşadığı kırılarak dökülme sonunun azalmasına da katkı sağlar. Bioxcin forte  ürünleri A, B1, B2, B5 ve B9 vitaminlerini barındırmaktadır. Ayrıca bakır, çinko, demir ve kalsiyum gibi elementlere de sahiptir.

 

Saç kökleri için gerekli olan bu vitamin ve mimeraller, saç tellerinin güçlenmesine ve saçları beslemeye katkı sağlar. İlave olarak Bioxcin forte serisi içerisinde flavonoidler ve doymamış yağ asitleriyle saç tellerini hasarladan korumaya ve dökülmesini engellemeye katkı sağlamaktadır. Bioxcin serisinden bir diğeri de quantum serisidir. Saçların kalım ve gür bir görünüme kavuşmasına destek olan Bioxcin quantum serisi, 18 aminoasitten oluşmaktadır. Saça tutunan peptitlerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde ince telli saçların kuvvetlenerek gürleşmesine destek olur. Kuru ve normal saçlar için, yağlı saçlar için ve hassas saçlar için ayrıca seçenekleri mevcuttur. Bioxcin quantum serisinde her saç tipine yönelik bir çözüm yer almaktadır.

 

Hassas saçlar ve kepekli saçlar için tercih edilebilecek Bioxcin quantum double effect şampuanlar, saçların dökülmesini engellemeye yardımcı olurken aynı zamanda daha gür görünmesine de destek olur. Saçları geç uzayanlar için tercih edilebilecek Bioxcin sağlıklı uzama şampuanı, sarmaşık bitkisi özü sayesinde sağlıklı uzayan saçlara ulaşmanıza da katkı sağlar. Dökülmeyen, kuvvetli ve canlı saçlara ulaşmak için Bioxcin quantum sağlıklı uzaman şampuanlarından yardım alabilirsiniz. Bioxcin quantum siyah sarımsaklı şampuan, saça komple bir bakım sağlamaya destek olur. Ayrıca saça hacim ve parlaklık kazandırmaya ve dökülmesini engellemeye destek olur. Bioxcin quantum serisinin bunlara ilave olarak saç serumu, kaş ve kirpik serumu ve tabletleri de ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

Bıoxcın ürünleri 14 ürün bulundu - 1. sayfa
33% İndirim
Bioxcin Forte Şampuan 3 Al 2 Öde
179,70 ₺
119,80 ₺
33% İndirim
Bioxcin Genesis Şampuan 3 Al 2 Öde Kuru Ve Normal Saçlar
131,70 ₺
87,80 ₺
Bioxcin Forte Şampuan Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml
49,90 ₺
Bioxcin Fort Sprey 50 ml
39,20 ₺
Bioxcin Genesis Şampuan Kepekli ve Dökülen Saçlar İçin 300 ml
29,90 ₺
Bioxcin Genesis Şampuan Kuru, Normal ve Dökülen Saçlar İçin 300 ml
23,55 ₺
Bioxcin Genesis Şampuan Yağlı ve Dökülen Saçlar İçin 300 ml
23,55 ₺
Bioxcin 24 Adet Serum + Yağlı 300 ml Şampuan Hediyeli
79,45 ₺
Bioxcin Forte Sprey + Şampuan Set
46,10 ₺
35% İndirim
Bioxcin Genesis Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar
69,95 ₺
Bioxcin Genesis Serum + Kuru Ve normal Şampuan Hediyeli
69,75 ₺
Bioxcin Genesis Serum + Yağlı Saçlar Şampuan Hediyeli
69,75 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi