ÜRÜN FİLTRELEME

Biolabor Doğal Destek Ürünleri

Öksürük özellikle kış aylarında en büyük sorunlarımızdan. Kötü hava şartları yetmez gibi bir de hava kirliliği eklenir zorlu şartlara. Hassas kişilerde öksürük oluşumu için bu şartlar oldukça elverişlidir. Bir kış ayını yanan bir genizle ve tahriş olmuş solunum yolu ile geçirmenize neden olabilir bu durum. Biolabor öksürük tableti, zorlu kış aylarını daha kolay atlatmanıza yardımcı olan içeriği ile rahat bir solunum sağlar, öksürük oluşmasını engellemeye yardımcı olur. 

Öksürük pek çok farklı sağlık sorunundan kaynaklanabilir. Öncelikle nedeni araştırılmalıdır. Ancak kronik olarak hava şartlarına hassasiyeti olan insanlar sert ve kötü hava şartlarında boğazlarında yanma hissine birlikte öksürük sorunu yaşarlar. Biolabor öksürük tabletleri, suda çözülecek içeriğindeki senegal akasyası ile öksürüğe neden olan solunum yolu tahrişlerinin giderilmesi için gerekli onarıma destek olur. 

Kış aylarını kabusa çeviren bazı nedenler vardır. Solunum yolu tahrişleri de bunlardan biridir. Dikkat edilmez ve gerekli önlem alınmazsa daha ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalınabilir. Biolabor öksürük gidermeye yardımcı olduğu gibi aynı zamanda öksürük kaynağı olan solunum yolunun da onarılmasına destek olur ve kış aylarının kabusunuz olmamasına yardımcı olur.

Akasya senegal, ilaç sanayide sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sanayinin başında da öksürük giderici pastiller ve öksürük önleyici ürünler yer alır. Biolabor içerisindeki akasya senegal ile öksürük gidermeye destek olur. Solunum yolu sorunları nedeniyle oluşan ses kısılması, yutkunma zorluklarının önlenmesine yardımcı olan Biolabor öksürük tabletleri iki yaş ve üzerinin kullanımı için uygundur. 

 

Biolabor ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi