ÜRÜN FİLTRELEME

Bioder Cilt Bakım Ürünleri

 

Bilinen en eski çözümleri arasında tüy azaltıcı kremler gelen Bioder markası zaman içerisinde tüketicilerin beklentisi doğrultusunda kendisini geliştirerek farklı ürün kategorilerinde üretim sağlamıştır. Zaman içerisinde anti-aging, temizleme, cilt pürüzleri, leke, kuru cildi nemlendirme ve güçlendirme, güneş ürünleri alanlarında da ürünler sunarak insan cildinde yaptığı uzun yıllardan bu yana devam eden araştırmalarını farklı alanlara da uyarlamıştır. Üretiminde son teknolojiden faydalanması Bioder markasının kısa sürede beğenilerek tercih edilmesine neden olmuştur.

 

Bioder markasının cilt üzerinde yaptığı araştırmalar sonucunu farklı alanlarda da uzmanlıklar geliştirmesiyle sonuçlanarak yeni çözümler sunmaya yönlendirmiştir. Bunlardan birisi de Bioder sıkılaşmaya yardımcı jellerdir. En çok kadınlarda görülen ciltteki sarkma sorunu pek çok farklı nedenden kaynaklanabilir. Kilo alıp verme, doğum, sağlık sorunları veya yaşın ilerlemesi deride sarkma oluşmasının başlıca nedenleri arasında yerini almaktadır. Bioder 90-60-90 sıkılaşmaya yardımcı jeller sayesinde sarkmış görünümün azalmasına ve daha sıkı bir cilde sahip olmaya yardımcı olabilirsiniz. Sarkan bölgelerinize düzenli olarak uyguladığınızda sıkılaşmaya katkı sağladığını gözlemlersiniz.

 

Kilo alıp verme süreci sonrası vücutta oluşan sarkmalar ne kadar zayıf olursak olalım istediğimiz görünümü kazandırmayabilir. Hatta bazen yoğun bir şekilde spor yapmamıza rağmen vücudumuz istediğimiz ölçüde toparlanmayabilir. Bioder 90 60 90 sıkılaşmaya yardımcı jellerden destek alarak sıkılaşmaya katkı sağlayabilir ve daha kısa sürede istediğiniz sonuca ulaşmaya yardımcı olabilirsiniz. İnsan derisi oldukça esnektir. Çok çabuk sarkabilir ve toparlanması zaman alabilir. Her kadın sıkı bir vücudu olsun ister. Bioder 90-60-90 sıkılaştırıcı jeller istediğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.

 

Bioder sıkılaşmaya yardımcı jeller içerisinde yer alan kiraz sapı özünün özelliği vücutta biriken fazla suyu atmasıdır. Sarkan cildin kendini toparlaması için ise biriken fazla suyu atması ve derinin kendisini toparlaması gerekir. Düzenli bir uygulama ile cildinizin kendisini yenilemesine destek olabilirsiniz. Sporla ve diyetle destekleyerek vücudunuzun kısa sürede toparlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Bioderin cilt üzerinde yaptığı araştırmaların bir sonucu olan ürünlerin amacı güzel ve sağlıklı bir görünüm kazanmanızdır. Tükettiklerimiz cildimize zarar verebilir. Bunun yanı sıra dış faktörler de cildimizin zarar görmesine neden olabilir. Bioder ürün kategorisinde pek çok cilt sorununu çözümlemeye yardımcı olan geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.

 

Pürüzsüz bir ciltle dünyaya geliriz. Çocukluk dönemimizde de bu görünüm genellikle devam eder. Ancak belli bir yaştan sonra cildimiz yıpranır ve ekstra bir bakıma ihtiyaç duyulabilir. Bioder bakım ürünleri sayesinde cildinizi temizlemeden leke gidermeye, yaşlanma karşıtı ürünlerden tüy azaltmaya kadar varan ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Doğal içeriğinin yanı sıra amacına uygun özlerle zenginleştirilen Bioder bakım ürünleri cildinizle ilgili daha önce endişe ettiğiniz pek çok alanda çeşitli çözümler sunar. Birbirini tamamlayıcı ürünler tercih ederek bakımınızı tamamlayabilir ve cildinizin kaybettiği enerjisini yeniden kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bioder ürünleri 21 ürün bulundu - 1. sayfa
22% İndirim
Bioder Hijyenik İntim Yıkama Jeli 200 ml
34,90 ₺
26,90 ₺
21% İndirim
Bioder Biocure Vücut Tüy Azaltıcı Kür 3 lü Set 3x10 ml
79,90 ₺
62,90 ₺
21% İndirim
Bioder Biocure Krem Vücut 130 ml + Vücut Kür 3 lü Set 3 X 10 ml
139,80 ₺
110,35 ₺
20% İndirim
Bioder Biocure Yüz Tüy Azaltıcı Kür 3 lü Set 3x5 ml
69,90 ₺
55,90 ₺
20% İndirim
Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Krem 130 ml
59,90 ₺
47,45 ₺
Bioder Vücutta Tüy Dökme Kremi 100 ml
20,90 ₺
Bioder Yüz Bölgesi Tüy Azaltma Kremi 50 ml Yağlı Ciltler için
22,50 ₺
Bioder Epiten Tüy Azaltmaya Yardımcı Sirli Ilık Ağda 250 ml/360 gr
18,90 ₺
Bioder Roll On Tüy Azaltma Antiperspiranı 50 ml
11,50 ₺
Bioder 90-60-90 Sıkılaştırmaya Yardımcı Jel 100 Gr
41,35 ₺
Bioder Epiten Sirli Bant Ağda-Yüz (Normal Ciltler için–Melisa özlü)
15,50 ₺
Bioder Epiten Mavi Yeşil Yosun Özlü Hassas Ciltler için Ağda Bant
15,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi