ÜRÜN FİLTRELEME

Bio Oil Anne ve Bebek Ürünleri

 

Kadınlar için güzellik oldukça önemli bir unsurdur. Güzellikleri uğruna pek çok farklı araştırmalara girerler. En çok tercih edilen ürünlerin başında cilt bakım yağları gelir. Bio oil cilt bakım yağı, cilde sağladıklarıyla pek çok soruna tek çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Cildin kaybettiği esnekliği sağlamaya yardımcı olan Bio oil yağlar, cildin ihtiyaç duyabileceği pek çok soruna tek çözüm sunmaya yardımcı olması için üretilmiştir. Cildin en önemli sorunlarından olan lekeler ve çatlak görünümü de bunların en başta gelenleridir. 2002 yılından bu yana alanında kazandığı 300'den fazla ödül ile Bio oil cilt bakım yağları bugün dünyanın dört bir köşesinde tercih edilmektedir.

 

Sağlıklı bir cildin temelinde nemli olması yatar. Gereken nemin sağlanmaması durumunda cilt alarm vererek çatlar ve deforme olmaya başlar. Ancak halen tedbir alınmamışsa ciltte kalıcı hasarlar oluşabilir. Hava şartları, kimyasallarla temas, hamilelik veya ırsi nedenler sağlıksız bir cildin kaynağı olabilir. Cilt dinlenmeli ve alınacak tedbirlerle eski sağlığını henüz kaybetmemişken kazanmasına yardımcı olunmalıdır. Bio oil yağlar, cilde nem kazandırma konusunda yardımcı olarak bir takım cilt sorunlarının henüz oluşmadan önlenmesine katkı sağlamaktadır. Böylece pürüzsüz bir cildin temellerini atabilirsiniz.

 

Hamilelik süreci veya kilo alıp verme dolayısıyla karşılaşılan cilt çatlakları kadınların en büyük kabuslarının başında gelir. Öyle ki çatlakların tedavisi oldukça zor ve zaman alan bir süreç gerektirir. Bazı çatlaklarda ise kesin sonuç almak oldukça güçtür. Bio oil çatlak yağları, çatlak oluşumunu engellemeye katkı sağlamakla beraber cildin rahatlamasına da yardımcı olmaktadır. Bio oil çatlak yağları, oluşabilecek çatlakları önlemeye katkı sağlarken oluşmuş çatlakların görünürlüğünü azaltmaya da yardımcı olmaktadır. Böylece iki etkiyi aynı anda yaşarsınız. Kilo alma veya kilo verme aşamasında olanlar Bio oil çatlak kremlerini rahatlıkla kullanabilir ve ciltlerinin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirler.

 

Hamilelik sürecinde en ciddi sorunları  başında kilo alma ve ödemler dolayısıyla cildin gerilmesi sorunu gelmektedir. Bu gerilme ciltte karın başta olmak üzere göğüs, kol, bacak gibi yerlerde çatlaklar oluşturabilir. Cildin elastikiyet kazanması ile ancak çözülebilecek bu sorunu gidermek için kullanılacak bakım ürünlerinin önemi büyüktür. Bio oil çatlak kremleri bu ürünler arasında yer almaktadır ve uygulandığı bölgelerde hızlı bir şekilde deformasyon önlemeye katkı sağlar. Uygulandığında yağlı bir his bırakmayan Bio oil çatlak yağları, içeriğindeki Pur cellin yağı ile cildin vitaminleri kolayca emmesine yardımcı olmaktadır. Cildin ihtiyaç duyabileceği pek çok vitamin ve bitkiselleri barındıran Bio oil çatlak yağları, böylece cilde gerekli bakımı sağlamaya yardımcı olur.

Bio Oil ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
30% İndirim
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60 ml
69,90 ₺
48,90 ₺
29% İndirim
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 125 ml
115,90 ₺
81,15 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi