ÜRÜN FİLTRELEME

Bimbono Ürünleri

Bazı insanlar diğerleri kadar şanslı olmayabilir. Mesela alerjisi olanlar. Hayatlarının her aşamasında dikkatli olmaları gerekir. Alerji kontrol altında tutulmazsa yaşam kalitesinde problemlere yol açarak sağlıksız bir hayat sürdürmemize neden olur. Özellikle de küçük yaştaki çocuklar için alerji, hayatı kabusa çevirecek derecede zor bir durumdur. Çocukların pek çok gıdadan mahrum kalmasına neden olabilen alerji, onlar için sunacağımız basit çözümlerle kabus olmaktan çıkar. Bimbono Ürünleri grubunda yer alan Bimbono bisküviler, bu çözümlerden birisidir.

İçeriğinde süt, laktoz, gluten ve yumurta olmayan, bu besinlere alerjisi olan bebeğinizin atıştırmalık olarak tüketebileceği Bimbono Bisküviler, bu bileşenler olmadan lezzetli bir üretim yaparak kullanıcılarının tercihine sunar. 

Çocuklar sürekli atıştırmalık bir şeyler tüketmek isterler. Atıştırmalık isteyen çocuğunuza güvenle yedirebileceğiniz Bimbono bisküviler, hem çocuğunuzun lezzetli bir gıda tüketmesini hem de kaliteli bir öğün geçirmesini sağlar. 

İçeriğinde tamamen bitkisel kullanılan Bimbono Ürünleri,  herhangi bir hayvansal madde içermez. Ayrıca alerjen olabileceği düşünülerek içerisine herhangi bir aroma da eklenmemiştir. Sadece çocuklar değil, çayın yanında atıştırmalık isteyen ve hayvansal gıdalara alerjisi olan ve çölyak hastalığı olan yetişkinlerin de tüketebileceği Bimbono bisküviler, çay saatlerinin vaz geçilmezlerinden olacak. Bimbonu bisküvileri, lezzetiyle büyüler ve bunun yanı sıra, sağlıklı olması dolayısıyla da endişe duymadan kullanabilirsiniz.

İsviçrede üretilen ve sayfamızda bulabileceğiniz Bimbono Ürünleri, üretim kalitesini dünya standartlarına göre gerçekleştirmektedir. 

Bimbono ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi