ÜRÜN FİLTRELEME

Beyorganik Organik Gıdalar

Gözlerinizi kapatın, kendinizi Anadolu'nun tahıl tarlalarının içerisinde gezerken hayal edin. Ellerinizin sap sarı başak tanelerine dediğini, uçsuz bucaksız tarlaların rüzgarda çıkardığı sesi duyun. Yakıcı güneşin altında rüzgarın hafif hafif yüzünüzü okşadığını hissedin. Beyorganik Organik Gıdalar, çok ta uzaklara gitmeden bu hisleri yaşamanızı sağlar. 

Kullanıcıları tarafından aldığı olumlu yorumlar başta olmak üzere ürün kalitesini her zaman için ön planda tutan Beyorganik, ürünlerindeki doğallık ve organik olma özelliği ile masalarınızın baş köşesinde güvenle yerini alır. 

Beyorganik gıdanın tamamen organik ürün çeşitleri içerisinde Beyorganik yulaf ezmesi, Beyorganik ruşeym, Beyorganik pirinç unu, Beyorganik bebek tarhanası, Beyorganik makarnalar gelir. Yazın en verimli dönemlerinde üretilen domateslerden elde edilen salçalar eşsiz yemekler pişirmede kullanmanız içindir. Kahvaltılık soslarımız ise, biberlerin en tazeleri ile ve güneşin sağlıklı ışınlarında bekleyerek hazırlanmıştır. 

Tüm aile bireylerinin sağlıklı beslenmesi için gerekli olan Beyorganik organik bakliyat çeşitlerimiz, müşteri memnuniyetle sektörünün en önde ve en vazgeçilmezi olmamızı sağlamıştır. Tanıştığınızda mutfağınızda vazgeçemeyeceğiniz bir yer edecek olan Beyorganik, farklı ürün çeşidiyle de sadece sizlerin değil bebekleriniz için de pişireceğiniz mama ve muhallebiler için pirinç unları, keçiboynuzu unu gibi çeşitleriyle tüm aile bireylerinin hem sağlıklı hem de lezzetli beslenmesini sağlar. 

Geleneklerimizi modern bir şekilde sizlerle buluşturan Beyorganik, köylerimizde yetişen mahsullerin en iyisini ve her ürünü kendi hasat zamanında toplar ve doğallığını koruyarak paketler. Sizler de ayağınıza kadar gelen bu imkandan kolaylıkla faydalanmanın avantajını yaşarsınız.

Beyorganik ürünleri 39 ürün bulundu - 1. sayfa
Beyorganik Sıkma Naturel Soğuk Sıkım Zeytinyağı 2 Lt
41,90 ₺
Beyorganik Organik Acı Biber Salçası 650 gr
15,90 ₺
Beyorganik Organik Domates Salçası 650 gr
12,90 ₺
Beyorganik Organik Acı Ajvar 170 gr
7,80 ₺
Beyorganik Organik Humus 170 gr
8,90 ₺
Beyorganik Organik Patlak Mısır 500 gr
11,90 ₺
Beyorganik Organik Kuru Fasulye 350 gr
12,90 ₺
Beyorganik Organik Nohut 350 gr
7,90 ₺
Beyorganik Organik Pilavlık Bulgur 350 gr
4,90 ₺
Beyorganik Organik Çorbalık Tahıl Karışımı Anadolu 350 gr
10,90 ₺
Beyorganik Çorbalık Tahıl Karışımı Anadolu Kuru 350 gr
10,90 ₺
Beyorganik Organik Çorbalık Tahıl Karışımı Anadolu Üçlü Mercimek 350 gr
10,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi