ÜRÜN FİLTRELEME

Beybi Medikal Ürünler

Temizlik sağlığın ilk unsurlarındandır. İçerisinde bulunduğumuz ortamın temiz olması, her şeyden önce sağlığımızın devamlılığı için ilk faktörlerdendir. Tabi bu durum kullandığımız ürünlerde de geçerli. Özellikle bazı ortak kullanım alanlarında daha da dikkatli olunmalı, mümkün olduğunca sterillik incelenmelidir. Bazı bulaşıcı hastalıkların bu ortamlardan geçtiği unutlmamalıdır. Hastane gibi genellikle sağlığıyla ilgili problem yaşayan insanların ziyaret ettiği ortamlarda hastalıkların en çok bulaşabildiği ortak kullanım alanlarının başındadır. Doktor muayenelerinde kullanılan techizatlara dikkat ederek bulaşabilecek hastalıklar için önlem alınabilir. İlk adım olarak muayene eldivenlerinin daha önce kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Beybi kullan at muayene eldivenleri, kullanım kolaylığı ve düşük fiyat avantajı ile sağlığı tehdit edebilecek hastalıkların bulaşmasını engellemeye yardımcı olurken uygun fiyatı ile de maliyetleri minimum düzeyde tutmayı destekliyor.

Kullan at eldivenlerin tercih edildiği pek çok farklı sektör var aslında. Mesela güzellik merkezleri, estetik salonları gibi yerlerde de Beybi kullan at eldivenleri tercih edilebilir. Böylece özellikle hastalarla direkt temas gerektiren durumlarda yaşanılabilecek bulaşıcı bir durumun olması riski minimuma indirmeye yardımcı olunabilir.

Kullan at eldivenlerde dikkat edilecek bir hususta ürünün kalitesidir. Kullanım esnasında herhangi bir yırtılma veya temasta hissizlik gibi sorunların yaşanmaması için tercih edilecek eldiven özelliği önemlidir. Beybi eldivenler, değişik boyutlara sahip olması özelliğiyle boy, kilo gibi faktörler dolayısıyla farklı el ölçüsüne sahip kişilerde kolaylıkla kullanılabilir.

Pudralı ve pudrasız olmak üzere iki farklı çeşide sahip Beybi eldivenler, kullanım amacı doğrultusunda tercih edilebilir. Pudralı Beybi eldivenleri daha yüksek koruma gereken durumlarda, pudrasız Beybi eldivenleri ise daha az risk faktörü gerektiren durumlarda tercih edebilirsiniz.

Toptan fiyatına perakende olarak satın alabileceğiniz Beybi kullan at eldivenlere sayfamızdan erişerek sizlere sunduğumuz uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Beybi ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Beybi Lateks Muayene Eldiveni Pudralı Large 100 Adet
37,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi