ÜRÜN FİLTRELEME

Beurer Medikal Ürünler

 

Medikal ürün tercih etmeniz gerektiğinde 95 yıldır işin içerisinde olan bir markayı seçmek ilk tercih nedenlerinizden olmaz mıydı. Üstelik dünya standartlarında. Beurer sağlık ürünleri sizlere bu imkanları aynı anda sunuyor. Alanında üretimini sürdürdüğü yüzlerce ürünü dünyanın dört bir yanına ulaştıran Beurer sağlık ürünleri geniş ürün yelpazesi ile müşterilerini buluşturuyor. Hem ev ortamında hem de sağlık kuruluşlarında veya ihtiyaç duyulabilecek tüm ortamlarda kullanılabilecek ürünlere sahip olan Beurer sağlık ürünleri, kalitesi ile uzun süre kullanılmaya aday.

 

Sayfamızda yer alan bazı Beurer ürünlerine şöyle bir göz atacak olursak başta özellikle kalabalık ve çocuklu aileler olmak üzere her eve gereken ateş ölçerler Beurer kalitesi ile kolayca erişebilmeniz için sitemizde sunulmuştur. 

 

Geniş ürün yelpazesi içerisinde başta basküllerden ateş ölçerlere kadar farklı çeşitleri bulunan Beurer aslında hepimizin günlük hayatımızda kullanabileceğimiz medikal ürünler üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Başarısını alanında uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalara borçlu olan Beurer kalitesiyle de uzun yıllar kullanılabilir.

 

Sayfamızda da bulabileceğiniz Beurer FT 60 ve FT 55 ateş ölçerler teknik olarak oldukça fazla detaya sahiptir. Kızılötesi ölçüm yapan  Beurer FT 55 ve 60 ateş ölçerler kızılötesi ölçüm yapmaktadır. Aynı zamanda suya dayanıklı olan ateş ölçer cihazları geçmişe yönelik 10 sonucu hafızasında tutmaktadır. 

 

Bazı eşyalar vardır ki bir sefer aldığınızda uzun yıllar kullanırsınız. Beurer medikale ait aldığınız cihazlar da bu ürünlerdendir. Bir sefer alıp senelerce kullanabileceğiniz özellikte olan Beurer FT 55 ve FT 60 ateş ölçer cihazlar senelerce ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacak.

Beurer ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Beurer FT 60 Alından Ateş Ölçer
65,60 ₺
Beurer FT 55 Kulaktan Ateş Ölçer
60,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi