ÜRÜN FİLTRELEME

Bettina Barty Parfümler ve Kolonyalar

Kişisel bakımda bir dünya markası olan Bettina Barty ile henüz tanışmadıysanız halen çok geç değil. Dünyaca ünlü Bettina Barty ürünleri, vanilya kokulu ürünleri başta olmak üzere ürünlerinin kalitesinin yanı sıra hoş kokusuyla da kullananları cezbediyor. Almanyada üretilen ve Türkiyede de Farmasanal farkı ile ayağınıza kadar gelen Bettina Barty ürünleri, dünya standartlarında olması dolayısıyla da kullanıcılardan olumlu yorumlar almaktadır.

Parfüm ve deodorantta fark arayanların tercihi olan Bettina Barty parfümün yanı sıra deodorant ve roll-onlar ile de koku bütünlüğü sağlar. Vanilya kokusuna yeni bir boyut getirerek kullananlar tarafından sevilerek beğenilmesini bu farkına borçludur. Bettina Barty ürünlerinde kullanılan aromalar, yoğun ve gerçeklik hissi nedeniyle kullanıcılarının favorileri olmayı başarmıştır.

Kişisel bakım konusunda pek çok ihtiyaca yanıt verebilen Bettina Barty ürünleri başta Bettina Barty Vanilla Krem olmak üzere body lotion, yüz maskesi, shower gel, body butter şeklinde gruplanmaktadır. Ürünlerin her biri, kullanım amacına en faydalı şekilde olacak kalitede üretilmiştir.

Cildinize mükemmel uyumu ile Bettina Barty deodorantlar ve roll-onlar, gün boyu fresh kalmanıza yardımcı olur. Özellikle yoğun tempoda geçireceğiniz zamanlar, ancak o tempoyu kaldıracak ürünler ile sağlanabilir. Bettina Barty deodorant ve roll-onlar en cildinize en az sizin kadar iyi bakmaya yardımcı olur.

Cildinizle bu kadar dost ürünleri olan bir işletmenin, ürettiği parfümlerde ve deodorantlarda da aynı hassasiyeti beklemek en doğal olanıdır. Bu nedenle özellikle ciltlerinde aşırı hassasiyet olan kişiler, Bettina Barty parfümlerden yardım alarak hoş bir kokuya sahip olmak için yardım alabilirler.

Yaz ayları veya yoğun günlerde yaşadığınız stres dolayısıyla ter bezleri her zamankinden fazla çalışabilir. Bettina Barty, sizlere sağladıklarıyla kabusunuz olan kötü kokularla mücadelede destekçinizdir.

 

Bettina Barty Cilt Bakım Ürünleri

 

Kendinizi Bettina Barty'in besleyici dünyasına bırakın. Fresh-taze, egzotik-baharatlı, lux ve kaliteli parfümleri kendinizi şımartırken cildinizi de beslemeye ne dersiniz? Günlük hayatınız hiç olmadığı kadar geride kalarak yepyeni bir enerjiyle tanışsın. Bettina Barty günlük kullanım için uygun cilt ve vücut bakım ürünleri sunar. Yılların tecrübesi ile modern hayatı bir araya getiren Bettina Barty,  oldukça şık paketlere sahip onlarca çeşit ürünü kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Vücut bakımının yanı sıra yüz maskeleri, parfümler, kremler, banyo ve duş ürünleri gibi pek çok çeşide sahiptir. Alman markası olması ve tüm dünyaca tercih edilmesi kalitesindeki en başlıca faktördür.

 

Cilt bakımı denilince akla ilk gelen yüzümüzdür. Hepimiz pırıl pırıl bir cilde sahip olmak isteriz. Bunun için pek çok bakım ürünü kullanırız. Bu ürünlerden birisi de maskelerdir. Ancak maske seçerken dikkatli olmalı, cildimize en yararlı olabilecek olanı seçmeliyiz. Bettina Barty vanilla bakım maskeleri, cildin nem kazanmasına yardımcı olur. Cilt için gereken doğal ve kan akışını hızlandıracak özellikte bir içeriğe sahip olan Bettina Barty vanilla bakım maskeleri, cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına katkı sağlar. Hoş kokusu ise vazgeçilmezleriniz arasında olmaya adaydır. Maske seçimi yaparken daha önce kullananların yorumları oldukça önemlidir. Cildiniz için en iyisini seçmek istiyorsanız detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Bettina Barty vanilla maskeler, kullanıcılarından olumlu yorumlar almaktadır.

 

Vücut bakımıda cilt bakımının bir parçasıdır ve güzelliğin tamamlayıcısıdır. Vücut bakımını sağlamak için ise cildinize uygulayacağınız vücut losyonları duşunuzun ardından teninizi yumuşatmaya ve güzel kokusunu uzun süre muhafaza etmeye yardımcı olur. Bettina Barty bant body lotion cildin kaybettiği E vitaminini kazanmasına ve gliserinle derinlemesine bir canlılık kazanmasına katkı sağlar. Günlük bakım için tercih edebileceğiniz bir diğer ürün de Bettina Barty vücut yağlarıdır. Farklı aromalarıyla farklı cilt tiplerine hitap eden Bettina Barty vücut yağları, teninizde pürüzsüz bir his bırakırken rahatlamasına ve hoş kokmasına da katkı sağlamaktadır. 

 

Bettina Barty ürünleri içerisinde cildin pek çok alanı için bir çeşit yer almaktadır. El ve vücut losyonundan parfümlere, vücut yağlarından parfümlere kadar genişleyen bu ürün yelpazesi, meyvelerden ve doğadan gelen güzelliği kullanıcılarıyla buluşturuyor. Hoş kokuları cezbeden Bettina Barty heyecan verirken her yeni Bettina Barty ürünü sizleri farklı dünyalara götürecek. Bettina Barty banyo ve duş jelleri ile duş aldıktan sonra banyo sonrası vücut losyon veya yağları ile cildinizin nem kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Son olarak krem parfümler ile hoş kokunuzu uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

 

Bettina Barty dünyada pek çok kadın tarafından kullanılarak memnuniyetini ıspatlamıştır. Gerekli tüm dermatolojik testlerden geçmiş olması güvenli kullanımı sağlar. Ayrıca cilt için faydalı tüm doğal özdeşlerden faydalanılarak üretilmiş olması doğallığı da beraberinde sunar. Kendinizi her an özel hissetmek istiyorsanız Bettina Barty ürünleriyle tanışabilirsiniz. Cildinizi şımartmak için Bettina Barty vücut ürünleri ideal bir yardım aracıdır. Güzel ve özel hissetmek her kadının hakkıdır. Ancak bunu sağlamak için özel seçimler yapmak gerekir. Bettina Barty vücut ürünleri Farmasanal ile kendinizi özel hissetmenize yardımcı oluyor.

Bettina Barty ürünleri 19 ürün bulundu - 1. sayfa
Bettina Barty Botanical İki Aşamalı Banyo Kokteyli 500ml
26,50 ₺
Bettina Barty Body Line Oliva El Kremi 100 ml
17,95 ₺
Bettina Barty Botanical Anti Age Maske 15 ml
4,65 ₺
Bettina Barty Botanical Nemlendirmeye Yardımcı Maske 15 Ml
4,65 ₺
Bettina Barty Botanical Peel Of Maske 15 Ml
4,65 ₺
Bettina Barty Botanical Vücut Yağı 400 ml
35,95 ₺
Bettina Barty Botanical El ve Vücut Losyonu 400 ml
26,55 ₺
Bettina Barty Botanical Banyo ve Duş Jeli 400 ml
22,55 ₺
Bettina Barty Botanical Yoğun Çilek Maske 15 Ml
4,65 ₺
Bettina Barty Body Line Oliva Banyo ve Duş Jeli 400 ml
24,55 ₺
Bettina Barty Body Line Oliva El ve Vücut Losyonu 400 ml
18,75 ₺
Bettina Barty Vanilla Eau De Toilette Parfüm 50 ml
59,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi