ÜRÜN FİLTRELEME

Betapad Medikal Ürünler

Bazen yaşadığımız sağlık sorunları sandığımızdan daha farklı bir boyuta uzanır ve ameliyatla sonuçlanabilir. Ameliyat denince akla genellikle zor bir süreç gelir ve genç yaşlı hepimizi korkutur. Günümüz teknolojisinde üretilen ilaçlar ve tıbbı cihazlar, ameliyat sonrası yaşanabilecek sorunları çözümlemede oldukça başarılı bir hale gelerek hastanın en az etkiyle bu süreci atlatabilmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle açık yaralarda iyileşme süreci ve yaranın hava alarak steril tutulması oldukça önemlidir. Betapad pansuman örtüsü, yaranın hava alarak aynı zamanda korunmasının sağlanmasına yardımcı olur.

Açık yaraların iyileşme sürecine etki eden en önemli maddelerin başında yara için gerekli hijyenin sağlanması gelir. Özellikle kanama halen devam ediyorsa düzenli pansuman yapılarak hijyen sağlanmalıdır. Ancak pansuman uygulandığı zaman yaralı bölgenin hava alması zorlaşır. Betapad pansuman örtüleri, cilt nemini geçirerek cildin hava almasını sağlar. Böylece iyileşme süreci hızlanır.

Betapad pansuman örtüsü, hipoalerjeniktir. Bu özelliği sayesinde özel bir durum olmadıkça ciltte alerji oluşması gibi sorun teşkil etmez. Suya dayanıklı olması yaralı kısmın suyla temasını engeller. Böylece yaranın iyileşme sürecine destek olur. Esnek olması özelliğiyle özellikle kıvrımlı bölgelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Tedavi sürecini desteklemek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Betapad pansuman örtüleri 9*20, 9*30, 9*10 ölçülerinde üretilir. Böylece farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaya yarımcı olur. Açık yaraların iyileşmesi için özel bir bakım gerekir. Özellikle cildin kol-bacak gibi aktif bölgelerinde oluşan açık yaralar eklem bölgelerinin yoğun olduğu alanlar olması dolayısıyla daha çok hareket halindedir. Betapad pansuman örtüsü ile koruyarak hareketlenmeden kaynaklı oluşabilecek bazı kazaların da önüne geçmeye yardımcı olarak rahatsız bölgenin özel bakımına da yardımcı olmuş olursunuz.

Evimizde, iş yerinde, okulda veya herhangi bir yerde başımıza her an her şey gelebilir. Yapacağımız ilk yardım tedbirleri zor durumda imdadımıza koşarak karşılaştığımız sorunu daha büyük boyutlara ulaşmadan engellememize destek olur. Betapad pansuman örtüleri de evimizde her an elimizin altında bulunması gereken tedbirlerden bir tanesidir.

 

 

Betapad ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi