ÜRÜN FİLTRELEME

Berko Doğal Destek Ürünleri

Vücudumuzun sağlığı vitamin ve mineral alımıyla orantılıdır. Vücut fonksiyonlarının işlevini normal bir şekilde sürdürebilmesi için ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin sağlanması oldukça önemlidir. Ancak bazı zamanlarda yeterince beslenemeyebiliriz ve vücudumuz halsiz düşer. 

Propolis, çinko, beta glukan, mürver, ekinezya ve C vitamini bileşenleri Immuzinc şurup kullananların yorumlarından da anlaşılacağı gibi halsizlik ve yorgunluk hissini azaltmaya yardımcı olmakta ve daha zinde olmaya katkı sağlamaktadır. Vücudunuzun ihtiyacı olan günlük vitamini alamadığınızı düşündüğünüzde Immuzinc şuruptan faydalanarak bu eksikliğin giderilmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Immuzinc şurup ve Immuzinc kapsüller, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır. Bu etkisi ile oluşmuş veya oluşacak enfeksiyonlara karşı korunmamıza yardımcı olur. Vücudun savunma mekanizmasında etkin rol oynayan beyaz kan hücrelerinin oluşmasında etkili rol oynamaktadır. Sayfamızda uygun fiyata bulabileceğiniz Immuzinc şurup ve Immuzinc kapsül, sadece hastalık döneminde iyileşmemize destek olmak için değil, enfeksiyon riskiyle karşı karşıya kaldığınız durumlarda da tercih edilebilir.

Özellikle kış aylarında halsiz düşen vücudumuzun direncini arttırmak için ihtiyaç duyduğu vitamini Immuzinc şurup ve Immuzinc kapsüllerle sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Soğuk havalar, kötü hava koşullarından korunmamıza yardımcı olan Immuzinc şurup ve Immuzinc kapsüller size özel fiyat avantajı ile sayfamızda, istediğiniz her an kapınızda.

Berko Anne ve Bebek Ürünleri

 

Yeni doğan bebekler hepimize oldukça sevimli gelir. Ama ağlama krizlerine girdiklerinde sevimli görünüşleri bizi ürkütecek bir şekle dönüşür. Ağlama krizlerinin başında bazı belli sorunlar gelir. Anneler ve babalar bu sorunları çözümlemek için çeşitli arayışlara girer, bebeğine zarar vermeden onları sağlıklı tutmak isterler. Kullanılan ürünler, huzurlu bir bebeğe sahip olmak ve gelişimine olumlu katkıda bulunmak içindir. Ancak seçim yaparken özellikle içeriği doğal olan ve bebeğe zarar vermeyecek olan ürünler tercih edilmelidir. Berko ilaç, üretiminde doğallığı kaynak almış ve bebeklerin olumlu gelişimlerine katkıda bulunmak için Berko Zinco damlayı üretmiştir.

 

Bebeklerin aileleri en çok endişelendiren sorunlarının başında gaz sancıları gelir. Bazen bebekler dakikalarca gaz sancısı çekerek ağlarlar. Çaresiz kalan aileler, bebeklerinin bu sorunlarını gidermek için ne yapacaklarını bilemezler. Bu tür durumlarda bebeğin rahat bir şekilde gaz yapmalarına yardımcı olmak için Berko Zinco damladan yardım alabilirler. Berko Zinco damla, rezene yağı, badem yağı, anason yağı, kimyon yağı, dereotu yağı, ayçiçeği yağı gibi bebeği rahatlatmaya yardımcı içeriğe sahiptir. İlaç değildir ve ilaç yerine kullanılmamalıdır. Günlük olarak belli periyotlarda bebeğe verilerek bebeğin rahatlamasına yardımcı olunabilir.

 

Bebeklerin çoğunlukla beslenme şekilleri annelerinden aldıkları anne sütüyle sağlanır. Ancak anne sütü gibi içeriğinde bebeğin beslenmesi ve gelişimi için gerekli olan tüm muhteviyatı barındıran beslenme şeklini zaman zaman hazmedebilirler. Bu tür durumlarda bebekte gaz sancısı başlar. Koliğe uzanabilen bu gaz sancılarından kurtulmak veya oluşmadan engellemeye yardımcı olmak için bebeğe rahatlatıcı damlalar verilebilir. Her emzirmeden sonra bebeğin gazı alınmalıdır. Yetersiz kalması ve bebeğin halen gaz sorunu yaşaması durumunda ise, Berko Zinco gaz damlaları rahatlama sağlamaya yardımcı içeriği ile bebeğe verilebilir. 

 

Gaz damlalarını seçerken içeriği muhakkak gözden geçirilmeli ve bebek için uygun olan bir ürün tercih edilmelidir. Bebeklerin hassas sindirim sistemleri göz önüne alındığında ürün seçimi bir kat daha artar. Berko Zinco gaz damlasını bebeği emzirdikten  sonra birkaç damla vererek rahatlamasına ve anne sütünü rahatça hazmetmesine yardımcı olursunuz. Bebeğiniz keyifle uyurken gaz sancıları ile bölünen uykular arkanızda kalabilir. Berko Zinco gaz damlasını günde 3 4 kere ve birkaç damla olmak koşulu ile verebilirsiniz. Sadece yenidoğan bebekler değil, daha ilerideki yaşlarda gaz sancısı yaşayan bebeklerde de Berko Zinco damlaları kullanabilirler.

 

Bazı bitkiler şifa saçar. Özelliği ile ilaçlarda hammadde olarak kullanılabilir, direkt olarak tüketildiğinde etkisini gösterebilir veya takviye besinlerin hammaddesini oluşturabilir. Berko Zinco gaz damlasının üretiminde de şifa saçan bu bitkilerden olan ve sindirim sistemi düzenleyici etkiye sahip olanlar bir araya gelerek bebeklerin kolayca hazmetmelerine ve rahatça gaz çıkartmalarına katkı sağlanabilir. Bebekler bu bitkileri tek başına tüketemezler ancak Berko Zinco gaz damlası ile almaları sağlanabilmektedir.

Berko ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi