ÜRÜN FİLTRELEME

Bergasol Cilt Bakım Ürünleri

 

Yaz aylarında hepimiz bronz bir tenin hayallerini kurarız. Kışın soğuyan havayla beraber güneşi daha az gördüğümüz için bronzlaşmamız mümkün olmaz. Ancak yaz aylarında tatillerin de başlamasıyla cildimizde bronz bir görünüme sahip olmak için uğraşırız. Ama bronzlaşmak uğruna cildimize zarar vereceğimiz ihtimalini hiç düşünmeyiz. Bronzlaşmak için güneş ışığına ihtiyacımız vardır ve güneş ışınları cildimize zarar verebilecek etkilere de sahiptir. Bergasol güneş ürünleri, cildimizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardımcı olurken daha hızlı bir şekilde bronzlaşmamıza da katkı sağlamaktadır. Güneşten gelen ve cildimiz için zararlı olan UVA ve UVB ışınlarını süzmeye yardımcı olarak cildimizin sadece güneşin yararlı ışınlarını almasına katkı sağlar.

 

Güneş muhteşem bir enerji deposudur. Güneşli havalarda kendimizi çok daha mutlu hissetmemizde etkisi büyüktür. Bolca vitamin barındıran güneş ışınları kemik gelişimimiz açısından önemli olan D vitaminini barındırmaktadır. Ancak zararlı ışınlardan arınmadan direkt güneş ışığına maruz kalmak cildimizde pek çok olumsuz etkiye yol açabilir. Bergasol güneş yağları bu zararlı ışınlardan uzaklaşarak daha kısa sürede bronzlaşmanıza yardımcı olur. Böylece hem istediğiniz ten rengine hem de sağlıklı bir şekilde ulaşmaya yardımcı olmuş olursunuz.

 

Yaz tatilleri güneş ışınlarından bol bol yararlanmak için uygun zamanlardır. Tatil dönüşünde ise oranlı bor bronluğa sahip olmak isteriz. Ancak direkt olarak güneş altında kalmak istediğimiz görünümü kazanmanız için istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Bergasol güneş yağlarını kullanarak güneşlendiğinizde ise cildinizin pürüzsüz bir görünümle bronzlaşmasına katkı sağlamış olursunuz. Güneşlenmeden bir süre önce uygulayıp rahatça güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilmiş olan Bergasol güneş yağları, cildinize dosttur. Yağ olmasına rağmen cildinizde rahatsız edecek yağlı bir his bırakmaz. Doğal yağlarla zengnileştirilmiş olması dolayısıyla cildinizi beslemeye de yardımcıdır.

 

Bergasol güneş yağlarının koruma seviyesini arttırmak için gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yeniden uygulayabilirsiniz. Dilerseniz E vitaminiyle zenginleştirilmiş Bergasol güneş sütlerini de tercih edebilirsiniz. Yağ kullanmak istemeyenler için geliştirilen Bergasol güneş sütleri, daha hafif bir uygulama ile cildinize aynı etkiyi kazandırmanıza katkı sağlar. Rahat bir tatil ve istediğiniz bronzluk için Bergasol güneş losyonları size yardımcı olmaktadır. Cildinizin bronzlaşmasını istediğiniz bacak, omuz, sırt, karın gibi tüm alanlarında kullanabilmeniz için uygundur.

 

Bergasol güneş yağları ve güneş sütleri dünyada pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesi ile Bergasol ürünleri bugün sağlıklı bir güneşlenme denilince ilk akla gelen markalar arasında yerini almıştır. Bergasol güneş yağları ve güneş sütlerine sayfamızdan kolayca erişebilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz. Sağlık alanında sunduğu ürünlerle her an yanınızda olan Farmasanal, bu alanda da ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olarak tatillerinizi keyifle sürdürmenize ve güneş öncesi - sonrası ürünleriyle sağlığınızı korumaya yardımcı oluyor.

Bergasol ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
41% İndirim
Bergasol Güneş Yağı Koruma Bronzluk Spf 10 125 ml
76,90 ₺
44,90 ₺
Bergasol Güneş Sütü Spf 50 125 ml
49,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi