ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Kırmızı
Mavi

Numara Seçimi

1
2
3
4

Bepanthol Anne ve Bebek Ürünleri

 

Cildimizin ihtiyacı olan pek çok şey vardır. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için tükettiğimiz sudan yediklerimize kadar her şeye dikkat etmemiz gerekir. Ama sağlıklı bir cilt için dikkat edeceğimiz en önemli unsur cildin nefes almasını sağlamaktır. Nefes almayan bir cilt ne kadar özen gösterirsek gösterelim istediğimiz sonuçları vermez. 

Bu durum bebeklerimiz için de geçerlidir. Gün boyu bezde kalan popoları ıslaklığın da etkisiyle pişikle karşı karşıya kalabilir. Bepanthol kremler cildin ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlamaya destek olurken sadece biz yetişkinlere değil bebeklere özel pişik ürünleri ile de cildin harekete geçmesine yardımcı oluyor. 

 

Bepanthol kremler cilt için özel olarak formüle edilen içerikten oluşur. Tüm Bepanhol ürünlerinin ortak özelliği, provotamin B5 olarakta bilinen dekspantenol içeriyor olmasıdır. Kullanım amacı doğrultusunda farklı içeriklerle zenginleştirilen Bepanthol kremler, cildi tanır ve bu doğrultuda gerekli bakımı sağlamak için cildi tetiklemeye yardımcı olur. Bepanthol kremlerin karşılaşabileceğiniz pek çok farklı soruna yönelik bir ürünü mevcuttur. 

  

Cildinizin genelinde kullanabileceğiniz Bepanthol cilt bakim kremi, cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olarak cildin korunmasına katkı sağlar. Cildinizin neme ihtiyaç duyduğu tüm alanlarında kullanabileceğiniz Bepanthol cilt bakım kremleri yüz bölgenizde de uygulanabilir. Hassas noktalarınızda oluşan kurulukları önlemek için de Bepanthol onarıcı bakım merhemi yoğun nemlendirme özelliği ile tercih edebileceğiniz bakım ürünleri içerisinde yer almaktadır. Yoğun kuruluğun yaşandığı dudak bölgesinde de Bepanthol dudak kremlerini kullanarak kısa sürede yoğun bir tedavi sağlamaya destek olabilirsiniz. 

 

Bepantholün eskilerden beridir sıklıkla tercih edildiği alanlardan biri de pişiklerdir. Bebeklerin popolorında bazı nedenlerden dolayı pişik oluşabilir. Bepanthol pişik kremleri oluşan pişiğin hızla iyileşmesine destek olur. Ayrıca pişik dolayısıyla oluşan sızıların rahatlamasına da yardımcı olur. İçerisindeki lanolin cildi kayganlaştırarak pişik oluşumunu engellemek için gerekli tedbirleri alır. İçerisinde herhangi bir kimyasal içermemesi dolayısıyla güvenle kullanabileceğiniz Bepanthol pişik kremleri bebeklerinizin ciltlerine ekstra bir rahatlık sağlamaya yardımcıdır.

 

Bepanthol Cilt Bakım Ürünleri

 

Bepanhtol ailesi, cildinizi güzelleştirmeye katkı sağlayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüm Bepanthol ürünlerinin ortak özelliği olan ve Pro vitamin olarak bilinen cildin ihtiyacı olan Bepanthol ürünleri çeşitli içeriklerle zenginleştirilmiştir. Bugün pek çoğumuzun evinde bulunan Bepanthol cilt bakım kremi, ciltle ilgili kuruluk ve bakım sorununun çözümlenmesine yardımcı olur. Yeni ürünlerinden olan Bepanthol onarıcı bakım merhemi, diz, topuk ve dirsek gibi ekstra bakım ihtiyacı olan bölgelerin bakımına yardımcı olur. Özellikle kuru ve soğuk havalarda daha fazla ihtiyaç duyulan Bepanthol dudak bakım kremi, dudakların bakımına ve nem kazanmasına yardımcı olur. Sıcak havalarda cildin korunmasına yardımcı olan Bepanthol cilt bakım losyonları, cilt tipine göre farklı şekillerde gruplanmıştır. Bepantholün en bilinen ürünlerinden olan Bepanthol pişik merhemleri, bebeğin cildinde oluşan pişik sorunu ve pişik oluşumunu engellemeye yardımcıdır. 

 

Ailenizden her birey ve her cilt sorununa yönelik bir çözüm sunmaya yardımcı olan Bepanthol ürünleri, paraben ve parfüm içermediğinden güvenle kullanılabilir. İçeriğindeki provitamin b5'ler ile vücuda vitamin takviyesi yapmaya yardımcı olan Bepanthol ürünleri ile cildinize uzman ve yenilikçi bir bakım yapmaya katkı sağlayabilirsiniz. İlk olarak 1944 yılında İsviçrede piyasaya sunulan Bapanthol, o zamandan günümüze cilt bakımı üzerine yeni formüller geliştirmeye devam etmektedir. Cildin korunması ve daha canlı görünmesi için alanında lider olmayı hedeflemektedir. Cilt bakımında sağladıklarıyla oldukça geniş bir aileye sahip olan Bepanthol, bu ailenin her bireyinin cilt sorununa özenle ve dikkatle yaklaşmaktadır.

 

Pek çok cilt sorununda tercih ettiğimiz Bepanthol kremlerden özellikle tahriş olmuş, kaşınan ve kızarmış ciltlerde özellikle tercih edileni Bepanthol sensiderm kremlerdir. Bepanthol sensiderm krem kullananlar ciltte karşılaşılan bu sorunların giderilmesine ilave olarak egzema gibi kaşıntılı cilt tahribatlarının da onarılmasına katkı sağladığını gözlemlemişlerdir. Kortizon içerikli değildir. Bepanthol sensiderm kremler, ciltte bariyer vazifesi görür. Cilt dokusunu güçlendirmeye yardımcıdır. Uygulandığı andan itibaren kısa süre içerisinde kaşıntıyı azaltmaya yardımcı olur. Nemlendirici özelliktedir ve doğal olması dolayısıyla hamilelikte tercih edilebilir. Daha pek çok olumlu etkiye sahip olan Bepanthol sensiderm kremler, günlük kullanıma uygundur.

 

Bepanthol ürünleri eskilerde bu kadar çeşide sahip değildi. Ancak zaman içerisinde ihtiyaçların çeşitlenmesi ile daha çok kullanım amacına ait içerik kazanmaya başladı. Örneğin bebekler için kullanılan Bepanthol pişik kremleri, pişik önlemeye yardımcı olacak içeriğe sahiptir. Pişik sorununu önlemenin ilk adımı cildin korunmaya alınmasıdır. Bepanthol pişik kremleri, cilde sağladığı bariyer ile dışarıdan gelecek ve pişik oluşturacak durumlara karşı cildi korumaya katkı sağlar. Aynı zamanda oluşmuş pişik sorununda rahatlamaya ve onarmaya yardımcı etkiye de sahiptir. Bebeklerin ilk aylarından bezi tamamen bırakana kadarki en başlıca sorunları arasında pişikler gelir. Bepanthol pişik kremleri ile önlem almaya yardımcı olmak ise sandığınızdan dahada kolay.

 

Kış ayları gibi zorlu hava şartları ve dolayısıyla oluşan cilt sorunlarından kurtulmak için zaman zaman farklı yöntemler deneriz. Ancak Bepanthol kış ürünleri, tüm cilt sorunlarınızı ortadan kaldırmaya yardımcı etkisi ile rahat bir kış geçirmenize katkı sağlar. Kadınların önemli sorunlarından olan çatlaklar için de özel olarak üretilen Bepanthol çatlak kremlerini çatlak oluşumunu fark ettiğiniz anda kullanmaya başlayarak cildinizin rahatlamasına ve oluşmuş çatlak görünümünün en aza inmesine yardımcı olabilirsiniz. Çatlak sorununun baş nedenleri arasında cilt kuruluğu gelir. Cildinize nem kazandırmak için ise Bepanthol çatlak kremlerinden yardım alabilirsiniz.

Bepanthol ürünleri 39 ürün bulundu - 1. sayfa
30% İndirim
Bepanthol Derma Yüz Bakım Kremi Nemlendirici ve Besleyici Spf 25 50 ml
199,50 ₺
138,90 ₺
Bepanthol Baby Pişik Önleyici Krem 100 gr
96,90 ₺
Bepanthol Baby Pişik Kremi 100 gr+30 gr
136,75 ₺
Bepanthol Baby Pişik Kremi Avantaj Paket 2 x 100 gr
193,80 ₺
27% İndirim
Bepanthol Derma Gece Bakım Kremi 50 ml + Derma Yüz Temizleme Jeli 200 ml
269,00 ₺
195,80 ₺
26% İndirim
Bepanthol Cilt Bakım Kremi 30 gr
54,50 ₺
39,85 ₺
26% İndirim
Bepanthol Baby Pişik Kremi 30 gr
54,50 ₺
39,85 ₺
26% İndirim
Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Kremi 30 gr 3 ADET
163,50 ₺
119,55 ₺
26% İndirim
Bepanthol Cilt Bakım Kremi 30 gr + Derma Onarıcı Bakım Kremi 30 gr
109,00 ₺
79,70 ₺
26% İndirim
Bepanthol Cilt Bakım Kremi 30 gr 3 ADET
163,50 ₺
119,55 ₺
26% İndirim
Bepanthol Derma Cilt Bakım Kremi 30 gr
54,50 ₺
39,85 ₺
26% İndirim
Bepanthol Derma Cilt Bakım Kremi 30 gr 3 ADET
163,50 ₺
119,55 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi