ÜRÜN FİLTRELEME

Bebivita Bebek Mamaları

Anne sütü yenidoğan bebeğinize sağladıkları ile eşsizdir. Bu konuda sağlık kuruluşları anneleri bilinçlendirmek adına çeşitli çalışmalar yaparak bebeğe ilk 6 ay sadece anne sütü vermeye teşvik etmektedir. Bebeğin beslenmesi ve gelişmesi için gereken tüm içeriğe sahip olan anne sütü, bebeğe mümkün olduğu durumlarda muhakkak verilmelidir. Ancak anne sütü alınmaması durumunda doktor kontrolünde formül mamalara baş vurabilir. 

Bebeğinizin dünya standartlarında bir mama ile beslemesini ister misiniz? Bebivita bebek mamaları, dünya ile aynı anda Türkiye'deki kullanıcılarla buluşarak yılların verdiği tecrübeyle sağlıklı bebeklerin gelişmesine katkıda bulunuyor. Almanya'nın bir numaralı bebek maması Bebivita Bebek Mamalarına sahip olmak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz. 

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz Bebivita 1 numara bebek maması, bebeğinizin 0-6 ay aralığında kullanımı için uygundur. Bu dönemde gelişmesi için gerekli olan tüm muhteviyatı sağlar. 6 aydan büyük bebeğiniz için kullanabileceğiniz Bebivita 2 bebek maması, bebeğinizin gelişimi için gerekli olan takviye besinleri sağlarken ek gıda ile de tanışan bebeğiniz için gerekli olan vitamin, mineral ve lifi de sağlar. Bebivita 3 bebek mamasını ise, 12 aylıktan büyük bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

Bebekler her gün yeni bir şeyler öğrenirken aynı zamanda ailelerine de yeni şeyler öğretir. Anne baba olarak bebeğinizin gelişimi sizleri hayatta en çok mutlu eden şeylerin başında gelir. Gelişimini desteklemek ise, doğru ürünler tercih ederek kısmen de olsa sizlerin elindedir. Bebivita bebek mamaları, bebeğinizin fiziksel ve beyin gelişimine katkıda bulunurken içerisinde bebeğiniz için gerekli olan tüm ilaveler bulunmaktadır. Mutlu ve huzurlu bir bebek için,  Bebivita Bebek Maması kullanarak bebeğinize en iyisini seçin. 

 

 

Bebivita Bebek Mamaları

 

Annelerinin kuzuları babalarının kıymetlileri evlerin neşesi bebeklerimiz için çok emek sarf ederiz. Anne adayı bebeği karnında hissetmeye başladığı andan itibaren onun için en iyisini araştırır. Bebeğin gelişimini olumlu destekleyecek her şeyi en ince detayına kadar tespit eden anneler ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar her zaman. Bebeğe doğduğu anda verilebilecek en iyi şey anne sütüdür tartışılmaz. Ama her bebek sandığımız kadar şanslı olmayabilir. Annenin sütü yetmeyebilir veya farklı sağlık sorunları dolayısıyla bebeğin besleneceği alternatif bir arayış içerisine girilebilir. Bebivita, Almanya'dan ithal ve dünya standartlarında bir devam sütü olarak doğumdan itibaren bebeğin günlük besin ihtiyacını karşılamaya yardımcı içeriğe sahiptir.

 

Bebivita markası içeriğindeki vitaminler, mineraller ve omega 3 ile geçmişi 1994'lere dayanan Hipp markasınca üretilen bir yan üründür. Üretiminde sıkı denetimlerden geçen Bebivita, Alman kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş ve dünyada 20 ülkedeki anneler bebeklerini Bebivita ile beslemektedir.

 

Bebeklerimizin sağlığı ve geleceği için çalışır çabalarız. Dikkat ettiğimiz konuların başında bebeğin beslenmesi gelir. Şüphesiz anne sütü bebek için en iyi olanıdır. Ancak bazı durumlarda anneler formül mamalar veya devam sütlerine baş vurmak zorunda kalırlar. Onlarca farklı marka devam sütü içerisinde kafası karışan anne ve babalar her zaman bebeğine en çok faydası olacağı tercih etmek isterler. Dünya standartlarında üretimi gerçekleşen Bebivita devam sütleri, sağlık kuruluşları tarafından da uygun görülerek bebeğinize güvenle kullandırabileceğiniz içeriğe sahiptir.

 

Bebivita 1 numara devam sütü 6 aydan küçük bebeğinizin besin ihtiyaçları ve sindirim sistemi dikkate alınarak üretilmiştir. İçeriğindeki besleyici maddeler bebeğin günlük ihtiyacını karşılamaya yardımcı olurken zeka gelişimini de desteklemeye yardımcı olur. Bebivita 2 numara devam sütü 6 aydan büyük bebeğin beslenmesi için uygundur ve içeriği 6 aydan büyük bebeğin ihtiyaçları baz alınarak hazırlanmıştır.

 

Ek gıdaya geçiş yapana kadar anne sütü ilk önceliğiniz olmalıdır. Ancak şartlara bağlı olarak bebeğinizin ayına uygun Bebivita 1 veya Bebivita 2 devam sütlerinden faydalanabilir ve sağlıklı gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.  

Bebivita ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Bebivita 1 Bebek Sütü 500 gr
34,90 ₺
Bebivita 2 Devam Sütü 500 gr
34,90 ₺
Bebivita 3 Devam Sütü 500 gr
34,90 ₺
Bebivita Kavanoz Mamaları Sütlaç 125 gr(+4 Ay)
2,95 ₺
Bebivita Kavanoz Mamaları Sütlaç 125 gr(+4 Ay) 6'Lı Paket
17,70 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi