ÜRÜN FİLTRELEME

Bebiccio Medikal Ürünler

 

Bebeklerin hayattaki işleri gerçekten çok zor. Zamanının büyük bir kısmını uyuyarak geçiren bebekler uyanık oldukları zamanlarda karınlarını doyurmak gibi başka faaliyet alanlarına ilgi duymaya başlarlar. Ama anne için aynı değildir bu durum. Anne, bebeğin her türlü konforunu düşünerek planlamak zorundadır. Pek çoğunu kolayca halleden anne konu bebeğin burnunu temizlemeye gelince nasıl hareket edeceğini bilemez. Bebicio burun aspiratörleri, annenin bu karmaşasını aydınlatmak için oldukça kolay çözümler sunar.

 

Bebeklerin burunları tıkandığında nefes almakta zorlanırlar. Kendi kendilerine burunlarını temizleme yeteneğine sahip olmayan bebekler tıkanıklığı ifade edemedikleri için huzursuz olacaklardır. Bebeklerin burunlarını temizlemek için pek çok farklı yöntem vardır. Bunların başında gelen Bebiccio burun aspiratörleri rahat ve kolay bir temizlik yapmanıza yardımcı olur.

 

Bebiccio burun aspiratörleri sürekli bir emiş imkanı sunduğu için kullanımı da oldukça pratiktir. Manuel burun aspiratörlerine nazaran çok daha pratik bir kullanıma sahiptir. Bebeği rahatsız etmeden burnunun temizlenmesine yardımcı olan Bebiccio burun aspiratörleri nazik burun yapısı dikkate alınarak tasarlanmıştır.

 

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz Bebiccio burun aspiratörlerini rahatlıkla her yaştaki bebeğinizde kullanabilirsiniz. Can acıtmadığı için güvenle kullanmanız mümkündür. Bebeğinizin huzurlu bir nefese kavuşması için Bebiccio  burun aspiratörleri en başlıca yardımcınızdır.

 

Bebiccio burun aspiratörlerini uygularken bebeğin rahatsız olmasını engellemek için 12 farklı melodisinden yararlanabilirsiniz. Böylece bebeğiniz bir yandan oyun oynarken bir yandan da burnunu temizlemiş olursunuz.

 

Bebiccio Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Bebeklerle zaman geçirmek gelişimleri açısından oldukça önemli bir konu. Onları anlamak, ne istediklerini bilmek bebekle ilgilenen kişinin bebeğin ihtiyaçlarına yanıt vermesi açısından etkisi oldukça fazladır. Bu nedenle bebeği iyi bir şekilde gözlemleyerek isteklerini anlamak gerekir. Ancak bebeğin yanında olmak her zaman mümkün değildir. Bunun için bazı bebek ürünlerinden yardım alınabilir. Dale dış ticaret bu bilinçle hareket ederek bebeğin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünleri, farklı markalarla piyasaya sunarak pek çok ihtiyaca yanıt vermektedir. Kamera setleri, burun aspiratörleri, termometreler ve daha nice ürün çeşidine sahiptir.

 

Bebekler için ilk unsur güvenliktir. Her an yeni bir şey keşfeden bebekler bu heyecanla farklı hareketler yaparak kendilerine zarar verebilirler. Mesela bebeklerinizin ne zaman hareketlenerek yataktan düştüklerini bile anlayamayabilirsiniz. Evde beraberinizde yaşayan kedileriniz veya köpekleriniz yada açık bir camdan giren bir hayvan da bebeklerinizi huzursuz edebilir. Kıskanç abiler ve ablalar da annelerin korkulu rüyasıdır. Bu ve buna benzer sorunlar için uygulanabilecek en güzel yöntemlerin başında güvenlik kamerası kullanımı gelir. Bebiccio güvenlik kameraları, oturduğunuz yerden bebeğinizin etrafında olan biteni takip etmenize yardımcı olur. Bebiccio güvenlik kameraları ile izlemeye aldığınız bebeklerinizin odası bu sayede güvenli hale gelebilir veya almanız gereken güvenlik önlemleri konusunda fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

 

Anneler bebekleriyle ilgilenmek dışında pek çok farklı işle meşgul olmak zorunda kalabilirler. Her ne kadar bebeklerini uyutsalar veya oyun oynamaları için odalarına bıraksalar dahi akılları çocuklarında kalacaktır. Bebiccio güvenlik kameraları bu sorununuzu ortadan kaldırarak bebeğinizi her an görebilmenize imkan sunar. Böylece aklınız bebeğinizde kalmaz ve işlerinizi rahatça halledebilirsiniz. Bebiccio güvenlik kameraları, bebeğinizi her daim gözlem altında tutmanızın en kolay yöntemleri arasında yer almaktadır. Bebek güvenlik ürünlerinin başında gelen Bebiccio güvenlik kameraları annelere yerlerinden kalkmadan bebeklerini kontrol etmeye yardımcı olmaktadır.

 

Bebiccio ürünlerinden biri de burun aspiratörleridir. Bebeklerin rahat nefes alması, huzurlu bir şekilde uyumaları için önemli etmenlerden biridir. Burun temizlemek için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisi de burun aspiratörleridir. Kullanımı oldukça kolay olan Bebiccio burun aspiratörleri, bebeklerin burunlarının temizlenmesine ve rahat bir nefes almalarına yardımcı olur. Keyifle ve huzurla uyuyan bebekleriniz dinlenmiş ve mutlu bir şekilde uyanır, annelere de bebekleriyle eğlenceli zaman geçirmenin tadını çıkartmak kalır.

 

Bebiccio banyo termometreleri de bebeğin gelişimi için önem arz eden konulardan biri olan banyo zamanlarını uygun sıcaklıkta geçirmeleri için tasarlanmıştır. Bebeğinizi banyoya hazırlarken Bebiccio termometrelerden yardım alarak oda sıcaklığının ve suyun derecesini ölçebilir, bebeğinizin üşümesini veya fazla sıcak suya maruz kalmasını engellemeye yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca ördek şekli ile Bebiccio termometreler, bebeğin banyo yaparken eğlenmesine katkı sağlar. Sizlere de bebeğinizi keyifli bir şekilde banyo yaptırmak kalır. Bebiccio termometrelere sayfamızdan erişebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bebiccio ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Bebiccio Ördek Oda ve Banyo Termometresi
21,85 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi