ÜRÜN FİLTRELEME

Bebemis Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebekler bizim en değerli varlıklarımız. Bunu bilerek çeşitli bebek bakım ürünleri üreten Bebemis, "En değerlimiz, en kıymetlimiz" sloganıyla üretim gerçekleştirmektedir. Bebeklerin ihtiyaç duyabilecekleri alanlarda pek çok çeşit ürünü barındıran Bebemis, ihtiyaç olabilecek yeni alanlarda da her geçen gün çalışmalarını sürdürmektedir. Üretimini bebeklerin sağlığını kaynak alarak gerçekleştiren bebemis, onlara zararlı olabilecek maddelerden uzak kalarak güvenle kullanılabilecek hammaddeleri tercih etmektedir. Bebeklerin sağlıkları özellikle ilk dönemlerde ciddi bir özen ister. Bebemis bu özeni göstermek adına ürünlerini ince eleyip sık dokuyarak ve dermatolojik olarak gereken testlere tabi tutarak gerçekleştirip kullanıcılarıyla buluşturur.

 

Cildimiz doğduğumuz anda kusursuzdur. Ancak zaman içerisinde pek çok nedenden dolayı bu özelliğini kaybeder. Bebeklerin ilk aylarında bu kusursuzluğun beraberinde gelen hassasiyet dolayısıyla yaşadıkları cilt tahrişleri söz konusu olabilir. Düzenli bir bakımla oluşabilecek tahrişler önlenmeli veya giderilmelidir. Bebemis bakım ürünleri, doğal özlü içeriği ile bebeğinizin cildine bakım yapmanıza yardımcı olur. Banyodan sonra uygulayacağınız Bebemis bebek yağları ile bebeğinizin cildinin eski yumuşaklığını korumasına yardımcı olabilirsiniz. Bebemis bebek yağları, içeriği ile bebeğin cildine kaybettiği nemi kazandırmaya ve hassas bir şekilde bakımını sağlamaya yardımcıdır. Özellikle banyo sonrası ciltte oluşan nem kaybı, düzenli bir bakım sağlanmazsa bebeği huzursuz edebilir. Oldukça hassas olan bebek cildine her ürünü uygulamak mümkün olmayabilir. Bu nedenle ince elenip araştırılarak uygun ürünler tercih edilmelidir. Bebemis bebek yağları bebek cildine uygun olarak üretilmiştir.

 

Bebemis bebek yağları papatya özlüdür. Papatyanın ciltteki nem kazandırıcı özelliği kaynak alınarak üretilmiş olması bebek yağı mucizesiyle birleşerek uygulandığında daha etkili sonuçlar almayı hedeflemektedir. Bebemis ürünlerinde papatya özünün kullanılmasının nedeni bu özelliği bebekler gibi dikkatli olmamız gereken bir konuda etkili sonuçlar vermesidir. Banyo sonrası bebeğinize Bebemis bebek yağları ile nazikçe masaj yaparak uygulayıp aynı zamanda anne ve bebek arasındaki bağın kuvvetlenmesine de yardımcı olursunuz. Yağlı bir his bırakmayan Bebemis bebek yağları, cil tarafından kolayca emilerek sağlığını korumasına ve tahriş olmamasına yardımcı olmaktadır.

 

Bebekler için sıkça uygulanan bir diğer ürün de bebek şampuanlarıdır. Bebekler sık sık yıkanarak suyla teması sağlanmalıdır. Temizlikleri için de önemli olan bu konu için günlük kullanıma uygun olan bir bebek şampuanı tercih edilmelidir. Bebemis bebek şampuanları, bebeğinizi her banyoda güvenli bir şekilde kullanabilmenizi hedef alarak üretilmiştir. Sadece saçlarına değil, temas ettiği diğer bölgelerinde de temizliğin yanı sıra yumuşacık bir cilde sahip olmalarına da yardımcıdır. Papatya özlü olması dolayısıyla saçları yumuşacık yapar ve ışıltı katmasına yardımcı olur. Bebeklerin saçları oldukça ince ve naziktir. Bu nedenle taranırken canlarının yanmaması önemli konulardandır. Bebemis papatya özlü bebek şampuanları ile yıkanan bebeklerin saçlarına bu yumuşaklığı sağlamaya katkı sağlar.

 

Keyifli bir banyo sürecinin ilk aşaması bebeğin konforunun sağlanmasından geçer. Huzursuz olabileceği her şey bebeği banyodan uzaklaştırır. Bebemis bebek şampuanları da bu konforun bir parçasıdır. Duş jeli olarakta kullanılabilecek Bebemis bebek şampuanları, cildi yumuşatmaya yardımcı formülün yanı sıra içeriği ile güvenle kullanılmaya yardımcı olur. Annelere banyoyu eğlenceli hale getirerek bebeğiyle keyifli bir zaman geçirmek kalır. Hoş kokusu uzun süre etkili olur ve bebeğin mis gibi kokmasına da yardımcı olur. Sayfamızda yer alan Bebemis bebek bakım ürünlerine bebeğinizin pek çok ihtiyacını karşıladığınız gibi banyo ve bakım alanındaki ihtiyaçlarını da karşılamak için kolayca sipariş verebilirsiniz.

BebeMis ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
BebeMis Baby Shampoo 200 ml
4,65 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi