ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Kırmızı
Mavi
Yeşil
Turuncu
Mor
Sarı
Pembe
Beyaz
Kahverengi
Gri
Top Mavi
Top Pembe
Lacivert
Lila
Erkek Rengi
Turkuaz
Kız Rengi
Sarı - Kırmızı
Kırmızı - Turkuaz
Turkuaz - Yeşil
Mavi - Sarı
Sarı - Yeşil
Turuncu - Yeşil
Mavi - Turuncu
Yıldız Kırmızı
Yıldız Turkuaz

Ay aralığı

0-6 ay
6-12 ay
12 ay ve üzeri
4 Ay
5 Ay
6 Ay
7 Ay
8 Ay
10 Ay
12 Ay
24 Ay Ve Üzeri
9 Ay
6-18 Ay
18-36 Ay
3 Ay

Hayvan

Arı Desenli
Kuş Desenli
Kelebek Desenli
Uğur Böceği Desenli

Bebedor Medikal Ürünler

Bebekler ve anneler birbirlerinden ayrı düşünülemez. Bir annenin bebeğinden ayrılması nasıl mümkün değilse anne ve bebek ürünlerinin de birbirinden ayrılması mümkün değildir. Bunu bilerek hareket eden Bebedor, hem anneler hem de bebekler için ürettikleriyle senelerdir mutluluk kaynağı oluyor. Bebedor başta emzik ve suluk olmak üzere bebekler için araştırmalarını sürdürerek ürün yelpazesine her geçen gün yeni bir ürün ekliyor.

Sadece Türkiyede değil dünyanın pek çok ülkesine ihracatı sürdüren Bebedor, dünyadaki bebeklerin mutluluğunu da düşünmektedir. Bebekler için zorunlu ihtiyaç olan ürün yelpazesinde bebeklerden ilham alarak üretimini sürdürüp bebeğin doğduğu andan itibaren gerekli olabilecek eşyaları günümüz teknolojisiyle üretmektedir.

Ürün çeşitlerinin bir alanı da burun aspiratörleridir. Bebeklerin burun tıkanıklığı sorununu pratik bir şekilde çözmeye yardımcı olan Bebedor burun aspiratörleri, kolay uygulanması ile de oldukça kullanışlıdır. Yüzeysel burun temizliğinde tercih edilen Bebedor burun aspiratörleri, bebeğin canını yakmadan burunda biriken mukosu temizler. 

Kış günlerinde ihtiyaç duyulan bir diğer ürün de sıcak su torbalarıdır. Sıcak su torbaları soğuk havalarda ısınmayı hızlandırmak için en çok tercih edilen yöntemlerden biridir ve Bebedor sıcak su torbaları ile daha eğlenceli bir hale gelebilir. Bebedor sıcak su torbaları okuldan kreşten dönen çocuklarınızın hızlıca ısınmalarına yardımcı olmanın yanı sıra eğlenceli figürleri ile de ısınmayı eğlenceli hale getirebilir.

Bu ürünlerin yanı sıra anneler için de üretimi sürdüren  Bebedor anne sütü sağma makinelerinden Bebedor süt saklama poşetlerine kadar emziren annelerin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri de ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunmaktadır.

Bebedor Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeklerinizi seneler süren tecrübesi ile güvenilir bir markaya teslim etmek ister misiniz? Bebedor, 30 yılı aşkın tecrübesi ile alanında uzmanlaşıp anne ve bebekler için en iyisini üretmeyi hedefleyerek bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Anne ve babaların güvenle tercih etmelerinin altında da bu tecrübe yatmaktadır. 

 

Oldukça kısa sürede hedeflenen ivmeyi yakalayan Bebedor, alanında lider olma yolunda ilerlerken bir yandan da çalışmalarını kesmeden sürdürerek anne ve bebek ürünlerinde ilk tercihler arasında yerini almaya başladı. Belki annelerimizin bizim bebekliğimizde tercih ettiği Bebedor markasını şimdi bizler çocuklarımız için tercih eder olduk.

 

Bebedorun bebek kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında Bebedor suluklar, emzikler, biberonlar ve ıslak mendiller gelir. Sayfamızda da termdarik edebileceğiniz bu ürünleri incelersek;

 

Bebedor suluklar kolay kullanımı ile tercih edilmektedir. Bebeklere ilk 6 ay anne sütü verilmesi yeterli olur. Ancak ek gıdaya başlama ile beraber bebeğın su ihtiyacı da doğacaktır. Bebedor suluklar bebeğinizin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca farklı başlıklarıyla su dışındaki daha yoğun sıvıları da verebilirsiniz. 

 

Bebedor suluğun yanı sıra tercih edebileceğiniz Bebedor emzikler de bebeğinizin damak yapısına uygun olarak geliştirilmiştir. Bebeğin içerisinde bulunduğu aya uygun olarak tasarlanan Bebedor emzikler, emzik almakta zorlanan bebeklerde tercih edilebilir olması ile de oldukça popülerdir.  Bebedor biberonlarda da aynı neden tercih sebebidir. Bazı bebekler biberon kullanmak istemez. Ancak Bebedor biberonlar yapıları dolayısıyla anne memesine oldukça yakındır. 

 

Bebedora ait bu ürünleri ve çok daha fazlasını sayfamızdan uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

 

 

Bebedor ürünleri 112 ürün bulundu - 1. sayfa
Bebedor Sevimli At Desenli Cam Biberon 0+ Ay 125 ml
20,90 ₺
Bebedor Sevimli Zürafa Desenli Cam Biberon 0+ Ay 125 ml
20,90 ₺
Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 240 ml
28,90 ₺
Bebedor Damaklı Biberon Emziği Yavaş Akış 0+ Ay
9,90 ₺
Bebedor Meyve Suyu için Biberon Emziği
7,90 ₺
Bebedor 3+ Ay Orta Akış Silikon Biberon Emziği
10,55 ₺
Bebedor Çıngırak İlk Arkadaşlarım 3+ Ay
24,20 ₺
Bebedor Yeni Emzik Tutacı
11,90 ₺
Bebedor Şeffaf Silikon Damaklı Emzik 0-6 Ay
13,90 ₺
Bebedor Air Serisi Fosforlu Damaklı Emzik No 3 (+18 ay)
16,80 ₺
Bebedor Çıt Çıt Makas
16,70 ₺
Bebedor Kutulu Silikon Göğüs Koruyucu 2 li
23,30 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi