ÜRÜN FİLTRELEME

Baybit Anne ve Bebek Ürünleri

 

Fargen sağlık, Avrupa standartlarında hizmet veren ve dermokozmetik, medikal sağlık, gıda takviyeleri ve kişisel bakım alanında oldukça yoğun çalışmalar yaparak profesyonel sonuçlar almayı hedefleyen bir firmadır. Bugün Fargen sağlık ürünleri dünyada 25 ülkeye ihraç edilirken ülkemizde de eczanelerde, ecza depolarında, drog-storeilarda, hastanelerde ve toptan parfüm satışı yapan yerlerde Fargen ürünlerine rastlayabilirsiniz. Bay, bayan, çocuk ve bebek ürünleri başta olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Farmagen sağlık dermatalojik olarak gerekli testleri yapılan ve kalite standartları belgelenmiş bir firmadır. Alanında pek çok farklı marka ile hizmet veren Fargen sağlık markası olan Baybit ürünlerine farmasanal üzerinden erişebilirsiniz.

 

Bitlenme sorununu çözümlemek için kullanılabilecek Baybit spreyler, bit sorununu ortadan kaldırabilecek etkili bir formüle sahiptir. Bit sorunu yaşayan çocuklarınızın kuru saçlarına Baybit spreyleri uygulayarak bitleri ve bit yumurtalarını kapsülleşme yöntemiyle boğarak öldürmeye yardımcı olabilirsiniz. Kokusuz olan Baybit spreyler, cilt alerjisi yaşayan kişilerde de kullanılabilmektedir. Cilt tarafından emileyip sadece bitleri yok etmeye yönelik etkisi vardır. Saçlara herhangi bir olumsuz etkisi söz konusu değildir. Kuru saça uygulandıktan sonra saç tarafından emilmesi için beklemesi gerekmektedir.

 

Saçlarınıza Baybit spreyleri uyguladıktan sonra Baybit bit şampuanları ile yıkayabilirsiniz. Saç derisinde bitlerin oluşturduğu solunum yollarını tamamen kapayan yapısı, solunum yollarını tıkamak suretiyle bitlerin yaşamasını engellemeye yardımcı olur. Saça uygulandıktan sonra 10 dakika bekledikten sonra köpürtülmesi gereken Baybit bit şampuanları, durulandıktan sonra bit tarağı ile bitlerden tamamen arınması gerekmektedir. Temizlenen saç kurutularak normal bir şekilde kullanılabilir. Bitlerden kurtulmak için yardım almanın en kısa ve kestirme yollarından biridir.

 

Fargen sağlık seneler süren dermatolojik çalışmalarını pek çok ürününde uygulayarak müşterilerine sunmaktadır. Üretiminde yer alan her markanın bir uzmanlık gerektirdiği bilinciyle çalışmalarını sürdürerek alanında sağladığı memnuniyeti de buna bağlı olarak sürdürmektedir. Kadınlar ve erkekler için özel ürünleri, bebeklerin sorunlarına sunduğu çözümler ile tün aile bireyine hitap eden bir Fargen sağlık ürününe her an ihtiyaç duyabilirsiniz. Git gide büyüyen yapısı, ürünlerinde daha profesyonel sonuçlar almasını gerektirerek kendini her gün geliştirmektedir.

 

Fargen sağlık firmasına ait bit ürünleri de bu çalışmalar sonucu üretilmiştir. Cilde dost olması, tercih edilirliğini arttırmakta ve hassas ciltlerde bile cildi tahriş etmemesi gibi etkileri kullanıcılarının güvenini kazanmasına yardımcı olmaktadır. Bitlenme gibi yaşayanın oldukça zor zamanlar geçirmesine neden olan bir duruma sunduğu çözümler, hızlı ve kolaydır. Böylece bulaşıcı olan bit sorununu en kısa yoldan sonlandırmaya yardımcı olmaktadır. Baybit bit ürünleri, aynı anda veya ayrı ayrı uygulanarak istenen sonucun alınmasına katkı sağlanmaktadır.

 

Baybit ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
60% İndirim
Baybit Saç Biti Ve Yumurtaları İçin Sprey 100 ml
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi