ÜRÜN FİLTRELEME

Bauschlomb Doğal Destek Ürünleri

Gözlerimiz dünyaya açılan penceremiz, belki de en önemli organlarımızdan bir tanesidir. Sadece işlevsel olarak değil, aynı zamanda hislerimizle ilgili bazı anlamlar da ifade eder. Sağlığı oldukça önemli olan gözlerimizi korumak için alabileceğimiz bazı önlemler vardır. Bauschlomb ocuvite complete de bunlardan biridir ve göz sağlığına katkısı olan DHA içeriği ile göz sağlığını korumaya yardımcı olmaktadır.

Bağışıklık sisteminin desteklemesinin yanı sıra kalp ve damar sağlığı açısından da oldukça önemli olan Omega 3 yağ asitleri ve DHA, Bauschlomb ocuvite complete içerisinde mevcuttur ve düzenli kullanımda bu sorunlar dolayısıyla oluşabilecek sağlık problemlerinin önlenmesine katkı sağlar. 

Göz bakımı konusunda dünyada ilk sıralarda yer alan Bausch lomb, ürettiği kaliteli lenslerle hem göz sağlığını korumanıza yardımcı oluyor hem de istediğiniz renk gözlere sahip olmanıza yardımcı oluyor. Gözler için lenslerin dışında lens solisyonları da sunan Bausch lomb, göz bakımını tam anlamıyla sağlamanıza destek olmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Adı çoğunlukla lenslerle anılan Bausch lomb, lenslerin yanı sıra göz sağlığına yardımcı olacak pek çok ürünü de bulunmaktadır. Göz sağlığını korumaya yardımcı vitaminler de bunlardan bazılarıdır. Bausch lomb ocuvite complete göz sağlığı için oldukça önemlidir ve düzenli kullanımla istenen sonuçların alınmasına yardımcı olmaktadır.

Gözleriniz sizin için önemli, iyi bakmak için ise Bausch lomb her zaman destekçinizdir.

BauschLomb ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
53% İndirim
Bausch Lomb Renu Multiplus Lens Solüsyonu 360 ml
64,90 ₺
29,90 ₺
44% İndirim
BauschLomb Renu MultiPlus Lens Solüsyonu 360 ml 1 Alana 1 Bedava
97,80 ₺
53,90 ₺
7% İndirim
Bausch & Lomb Ocuvite Complete 60
124,50 ₺
114,90 ₺
39% İndirim
BauschLomb Bio True Lens Solüsyonu 300 ml Alana 120 ml Bedava
34,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi