ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Kırmızı
Mavi
Yeşil
Turuncu
Mor
Sarı
Pembe
Siyah

Banat Saç Bakım Ürünleri

 

Ağız bakımı, kişisel bakım ve ev temizliği alanında pek çok ürüne ev sahipliği yapan Banat, hayatımızı kolaylaştırmaya yardımcı sağlıklı ürünler sunuyor. Uzun yıllar öncesine dayanan geçmişiyle günlük hayatımızda kullandığımız pek çok ürünü tüketicilerine sunarak her birimizin hayatında yer edinmiştir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata tüketicileriyle buluşturmanın verdiği mutluluğu bugün Türkiye'nin dört bir köşesindeki memnun müşterilerine borçludur. Ağız bakımından ev hijyenine, saç bakım ürünlerinden çocuk temizliğine kadar pek çok alanda üretim sağlayarak ihtiyaçlarımızı doğru tespit ederek kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Yüzlerce çeşit ürünü ile Banat ürünleri sayfamızda da yer almaktadır.

 

Günümüzde kadınların en çok uğraş alanlarının başında temizlik gelir. Güne başlayan her kadın bir yandan ev temizliğini de başlatmış olur. Hayatlarını kolaylaştıracak temizlik ürünleri, onlar için zamandan tasarruf etmenin en önemli unsurlardandır. Banat temizlik işlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmak için ürettiği Banat mopstar temizlik seti ile, evinizin zemininin kolayca temizlenmesine destek olur. Döner başlığı suyu zorlanmadan sıkmanıza yardımcı olmaktadır. %100 mikrofiber paspasa sahip Banat mopstar, klasik paspaslara oranla çok daha fazla suyu emer. Dolayısıyla içerisine çok daha fazla kir toparlar. Banat mopstar, tek hamle ile kolay bir şekilde temizlik yapmanıza yardımcı olur.

 

Banat mopstarın en tercih edilme nedenlerinin başında gelen bir diğer neden de 180 derece eğilebilen başlığa sahip olmasıdır. Bu sayede en zor alanlara bile kolayca girerek temizlemenize yardımcı olur. 360 derece döner sapa sahip olması, kolayca sıkmanıza ve ıslaklık oranını ayarlamanıza yardımcı olur. Böylece temizliğin zorluğuna göre kullanabilirsiniz. Deterjan haznesi istediğiniz zaman deterjan sıkabilmeniz için geliştirilmiştir. Banat mopstar, yüzey temizliğinde işlerinizi hızlandırarak kolayca ve sizi yormadan temizlik yapmanıza destek olmaktadır. Parkelerinizde ve daha sert yüzeylerde kullanılabilmektedir. Banat mopstar, ihtiyacınız olan her an temizliğe hazırdır. 

 

Banat marka ürün kategorisinde yer alan diğer ürünlerden tercih edilen bir başka seçenekte Banat saç tarakları ve fırçalarıdır. Saç bakımı için tarak oldukça önemlidir. Saç tipimizi tespit ederek uygun bir tarak seçmemiz gerekir. Aksi taktirde saç uçlarımız kırılabilir veya yıpranabilir. Banat tarak ve fırçalar, her saça özel olarak bir seçeneğe sahiptir. Kıvırcık, düz veya dalgalı gibi saç tipleri için rahatlıkla tercih edilebilir seçenekleri, bu saç tiplerinin kolayca taranmasına yardımcı olur. Banat taraklar kalitesi dolayısıyla uzun süre kullanabilmektedir. Duş sonrası bayanların en zorlandıkları konunun başında saçlarını taramak gelir. Banat tarak ve fırçaları, saçlarınızın kolayca taranmasına destek olur. Banat tarakların en başlıca özellikleri arasında yuvartılmış uçları gelir. Saç derisine zarar vermemek amacıyla bu özellik, saçlarınızı tararken aynı zamanda saç derisine masaj yapmaya da yardımcı olur. 

 

Saçlara fön çekerken işinizi kolaylaştıracak bir ürün olan Banat fön fırçaları, saçların muntazam bir şekilde fönlenmesine destek olur. Kolayca temizlenebilmesi Banat fön fırçalarının bir diğer avantajıdır. Kolay yıpranmaz ve kılları  bükülmez şekilde üretilmektedir. Böylece uzun yıllar boyunca aynı fırçayı temizleyerek kullanabilmenizi hedefler. Banat saç fırçaları, aynı zamanda evde kullanabilmeniz için de farklı seçeneklere sahiptir. Bu seçenekler arasında Banat trendy, Banat sahara, Banat bamboo ve Banat romance gelmektedir. Kullanılan hammaddeler farklıdır ancak tek amaç gütmektedir; daha sağlıklı görünen saçlara sahip olmanıza destek olmak. Banat pek çok alanda olduğu gibi saç bakım alanında da yanımızdadır.

Banat ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Banat Soft X 6080 Ultra Yumuşak Diş Fırçası
17,90 ₺
Banat Basic Orta Sert Diş Fırçası
5,90 ₺
Banat Slim Orta Sert Diş Fırçası
11,90 ₺
Banat Black Yumuşak Diş Fırçası
8,90 ₺
Banat Winx Ağız Bakım Set
18,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi