ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Kırmızı
Mavi
Yeşil
Turuncu
Mor
Sarı
Pembe
Beyaz
Siyah
Ekru
Lila
Turkuaz
Çok Renkli

Model Çeşitleri

Ayıcık
Kalp
Ördek

Hayvan

Civciv
Kedi

Baby Jem Medikal Ürünler

 

Kadınlara hayatlarının en özel anlarını sorarsanız pek çoğu anne olmayı söyleyecektir. Bu muhteşem duygunun kadınlara kattığı pek çok güzel his vardır. Anne olan bir kadın kendini tamam hisseder. Bu en özel zamanlarında pek çok açıdan özen isteyen bir sürece girer. Hem kendisi hem de bebeği için belkide hayatında hiç göstermediği bir hassasiyet gösterecektir. Bu hassasiyet tükettiklerinden kendisinin ve bebeğinin kullandığı her şeye kadar geçerli olmaktadır. Baby Jem, annelere ve bebeklere sundukları ile en özel zamanlarında yanlarında olarak bu hassas dönemi daha mutlu bir şekilde atlatmaya yardımcı olur.

 

Anne kadar yakın sloganıyla çalışmalarını sürdüren Baby Jem, bebekler için banyo küvetleri, banyo kovası, küvet filesi, banyo süngeri gibi genel temizliğe yönelik ürünler ile mama önlükleri gibi beslenmeye yönelik ürünleri bebeklere özel üretmektedir. Bunların yanı sıra bebek uyku, bebek seyahat, bebek beslenme ve bebek arabaları gibi aksesuarlarıyla da bebeklere yönelik ürünlerini sunmaktadır.

 

Bunların yanı sıra anneler için de doğum öncesi ve sonrası özellikle lohusalık dönemine yönelik ürünleri de annelerin en ihtiyaç duyabileceği alanlarda yardımcı olmak amacıyla sunmaktadır. 

 

Doğum sonrası destek olduğu alanlardan biri de annelerin kendilerini en kötü hissettiği konulardan olan fiziksel değişikliklerdir. Fiziksel değişikliklerin yaşandığı bu dönemde karşılaşılan sorunların başında ise hamilelikte alınan kiloların verilememesi veya doğum sonrası göbek başta olmak üzere bazı bölgelerde sarkma sorunu yaşanması gelir. Baby Jem toparlayıcı korseler, sarkmış görünümü azaltmaya yardımcıdır.

 

Doğumun hemen sonrasında özellikle göbek bölgesinde rahmin genişlemesinden kaynaklı ciddi anlamda bir boşluk oluşur. Toparlanarak eski haline gelmesi ise zaman ister. Bu dönemde kullanacağınız toparlayıcı korseler, karnınızın eski haline gelmesine destek olur. Baby Jem dikişsiz korseler dikiş baskısı yapmadığından ve dikiş izi bırakmadığından kıyafetleriniz altında belli olmaz.

 

Baby Jem toparlayıcı korseler farklı renk ve bedenlerdedir ve kullanıcıların ihtiyaçları çerçevesinde seçim yapabilmelerine olanak sağlar. Kıyafetlerinizin altına giyildiğinde rahatsız etmez. 

 

Baby Jem Anne ve Bebek Ürünleri

 

Doğduğu andan itibaren her bebek annesinin bakımına ve ilgisine muhtaçtır. Bebeğin sağlığı ve rahatı bir anne için her zaman ilk sırada gelen konu olmalıdır. Bu doğrultuda ve bu bilinçle hareket eden Baby Jem, ürünlerinde yüksek kaliteyi sağlayarak üretim gerçekleştirmeyi hedefler. Dinamik çalışanları ve yaratıcı ürünleri ile sektöründe ilk tercih edilenlerden olmak vizyonu için çabalar.

 

0 - 3 yaş bebek için en önemli zamanlardandır. Sadece kendisini değil dünyayı da tanımaya çalışan bebek neyin doğru neyin yanlış olduğunu henüz kestiremez. Baby Jem ürünleri bebeğin bu sürecinde yanında olarak dünyayı daha güvenli bir şekilde tanımalarına katkı sağlar.

 

Baby jem bebeklerin yanı sıra anneler için de doğum sonrası toparlayıcı ürünleri, emzirme ve hamile yastıkları gibi ürünleri mevcuttur. Böylece sadece bebeğin değil aynı zamanda annenin konforu için de üretimini sağlar. Annelerin en hassas oldukları dönemlerde onların huzuru için çalışan Baby Jem, ürünleriyle bunu sağlamak için uzun zamandır çalışmalarını da sürdürmektedir.

 

Babj Jem markasına ait en çok kullanıcı memnuniyeti alan ürünlerin başında Baby Jem reflü yastığı gelir. Henüz reflü kapakçığı gelişmemiş olan bebeklerin karınları doyduğunda sürekli kusma nedenlerinden biride budur. Baby Jem reflü yastığı bebeğin kusmuğunun yemek borusuna kaçmasını engellemeye yardımcı olur. Böylece bebeğiniz çok daha güvende olarak uyuyabilir.

 

Yine sayfamızda bulabileceğiniz ve Baby Jem ürünlerinden sıkça tercih edilenlerin içerisinde yer alan bir diğer ürün de Baby Jem puset şemsiyesidir. Bebeğiniz pusetle seyahat ederken oluşabilecek yağmur, kar, rüzgar ve hatta güneşten korumak için tercih edilen Baby Jem puset şemsiyesi bebeğin üşümeden veya yanmadan uykusunu süredürmesine yardımcı olur.

 

Babyjem ürünleri 77 ürün bulundu - 1. sayfa
Baby Jem El Biçimli Banyo Süngeri
17,90 ₺
Baby Jem Köşe Koruyucusu
11,50 ₺
Baby Jem Vakumlu Cam Yazısı
10,80 ₺
Baby Jem Emzirme Önlüğü Mürdüm
29,90 ₺
Baby Jem Bebek Güvenli Uyku Yastığı
34,90 ₺
Baby Jem Mama Sandalyesi Kılıfı
25,90 ₺
Baby Jem Fular Üçgen Önlük
8,90 ₺
Babyjem Bebek Termosu 400 ml
89,90 ₺
Babyjem Bebek Banyo Süngeri Kuş Tüyü Ayıcık
4,95 ₺
Baby Jem Banyo Süngeri Selülozik
15,90 ₺
Baby Jem Pratik Seyahat Yatağı
149,90 ₺
Baby Jem Tombul Bebek Termosu 320 ml
89,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi