ÜRÜN FİLTRELEME

Baby Star Anne ve Bebek Ürünleri

 

Eve yeni bir bebek geldiğinde etrafta rastlayabileceğiniz en çok şey muhtemelen bebek bezleridir. Genellikle evin bir kısmına stoklanan ve nasılsa hepsi bitecek psikolojisiyle bolca tutulan bebek bezleri bebeğin çişi öğrenmesine kadar belkide yüzlerce adet tüketilir. Dolayısıyla aile bütçesini en çok zorlayacak konuların başında da bebek bezleri gelir. Baby Star bebek bezleri, aile bütçenizi yormaz ve bebeklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilmenize yardımcı olmak için üretilmiştir. 

 

Bebek bezi seçiminde anneleri  dikkat etmeleri gereken birkaç konu var. Bunların başında bezin sıvıları hapsetmesi geliyor. Bebek eğer ıslaklığı hissederse huzursuz olur ve özellikle uzun süreli uyku saatlerinde ıslaklık dolayısıyla daha kısa sürede uyanabilir. Baby Star bebek bezleri sıvıları kolayca emerek hapseder. Böylece bebeklerinize rahat bir uyku için yardımcı olabilirsiniz.

 

Bebek bezlerinin dokusu da dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konudur. Bebeğin hassas cildine zarar vermeyecek yumuşaklığa sahip olması gereken bezler, bebeğin poposunu pişik yapmamalı ve nefes alan dokuda olmalıdır. Baby Star bezlerin bir avantajı da yumuşak dokusuyla bebeğin rahatsızlık yaşamaması için gereken önlemi almış olmasıdır. Bebekler için uzun süre cildine temas edecek her şeyin önemi vardır ve Baby Star bezler yumuşak dokusu, çişi hapseden dokusu ve özel tasarımları ile aynı zamanda bebeklere hareket özgürlüğü de sağlamaya yardımcı olur.

 

Baby Star bezlerin numunelerinden faydalanan annelerin olumlu düşünceleri de Baby Star bezleri direkt olarak annelerin onayından geçmesini ifade eder. Pahalı bebek bezlerine ödeyeceğiniz yüksek tutarlar yerine Baby Star bebek bezlerinden faydalanarak çok daha uygun fiyatlara yüksek kaliteli bir üründen faydalanmış olursunuz. 

 

Arkasında 63 yıllık Ülker kalitesini gizleyen Baby Star bebek bezleri senelerin tecrübesi ile alanının en iyisi olmayı hedefleyerek tüm yatırımlarını sağlıkla gelişen bebekleri düşünerek gerçekleştirmektedir. Bebek bezi üretiminde büyük hedefleri olan Ülker, Baby Star markası ile hedeflerine ilk adımı atıyor.

Baby Star ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi