ÜRÜN FİLTRELEME

Baby Memory Prints

 

Bir anne için bebekle geçirilen her an özel ve her an paha biçilmez. Kadınların hayali olan annelik duygusunun gerçekleşmesi ile kadınlar muhteşem güzellikte duygular yaşar ve bu benzersiz anların hiçbir zaman unutulmamasını diler. Bu yüzden her annenin telefonunda bebeklerine ait belki yüzlerce belkide binlerce fotoğraf vardır. Ama masamızın, televizyon ünitemizin hemen yanında her an görebileceğimiz bir yerlerde bebeklerimize ait resimler olması baktıkça yüzümüzü gülümsetir. Baby memory prints çerçeveler de annelerin ve babaların yüzleri gülsün diye çalışır.

 

Bebekleriniz dünyaya geldiğinde minicik ellerine ve ayaklarına bakar kalırsınız. Bir anne için bundan daha huzur veren bir şey daha yoktur. O minik eller annelerin parmaklarına dolandığında ise o an zaman öylece donsun istersiniz. Belki o anı donduramazsınız ama bebeklerinizin el izlerini Baby memory prints çerçeveler sayesinde ölümsüzleştirebilirsiniz. Baby memory print çerçeveler bebeklerinizin el ve ayak izlerini alarak saklayabileceğiniz özel bölmeler ile çocuklarınızın bir zamanlar ne kadar minik olduklarını hatırlamanıza yardımcı olur.

 

En çok tercih edilen ürün kategorisinin  başında gelen Baby memory print el ve ayak izi 3'lü çerçeveler bir yanında bebeğin eli, bir yanında ayağı ve ortasında bebeğin resmi olmak üzere oldukça şık bir görünüme sahiptir. Ceviz, beyaz veya naturel gibi seçenekleri olan Baby memory print el ve ayak izi 3'lü çerçeveleri ömrünüzün sonuna kadar saklamak isteyeceksiniz. Belki bir gün bebeğiniz anne veya baba olduğunda ona bu çerçeveyi hediye ederek kendi anıları ile bebeğin anılarını bir arada tutacaksınız, kim bilir. 

 

Bebeğinizin aylık gelişimini fotoğraflamışsanız ve geriye dönüp baktığınızda minik yavrunuzun ne kadar büyüdüğünü görmek istiyorsanız Baby memory prints 12 aylık çerçeveler tam olarak ihtiyacınız olan şey. Zaman hızla geçiyor, karnınızda milimlerle ölçtüğünüz bebeğiniz bir an gelip sizinle sohbet eden biri haline gelecek. Her ne kadar gözünüzde hala minicik bir bebek olsa da gelişimi kaçınılmaz. Bebeğinizin ilk anlarını hiç unutmak istemiyorsanız Baby memory prins 12 aylık çerçeve ile gelişim sürecini belgelemiş olursunuz. Çerçevenin orta kısmındaki alana el veya ayak izini basarak bebeğiniz 1 yaşına geldiğinde kendinize unutulmaz bir hatıra hazırlamış olursunuz.

 

İleriye dönüp baktığınızda zamanın ne kadar hızlı geçtiğine inanamayacaksınız. Ancak geçmişin izleri o günlere geri dönmenizi sağlayacak en önemli faktör. Baby memory prints geçmişin izlerini en sevimli şekilde saklamanız için üretilmiştir.

 

Baby Memory Prints ürünleri 6 ürün bulundu - 1. sayfa
Baby Memory Prints Üçlü Çerçeve Beyaz
54,50 ₺
Baby Memory Prints Üçlü Çerçeve Ceviz
54,50 ₺
Baby Memory Prints Üçlü Çerçeve Naturel
54,50 ₺
Baby Memory Prints 12 Aylık Çerçeve Naturel
54,50 ₺
Baby Memory Prints 12 Aylık Çerçeve Ceviz
54,50 ₺
Baby Memory Prints 12 Aylık Çerçeve Beyaz
54,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi