ÜRÜN FİLTRELEME

Baby Max Anne ve Bebek Ürünleri

Bebeklerin her anları özeldir. Gelişimini tamamlaması için anne ve babalar her türlü yolu açarlar bebeklerine. Onlar her yeni bir şey ögrendiğinde mutlu olur, tüm imkanlarını bebeklerinin mutluluğu için harcarlar. Baby Max, bu süreçte yanınızda olarak bebeklerinizin ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri uygun fiyatlara kaliteden ödün vermeden kullanıcılarıyla buluşturmayı hedefler. Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Baby Max ürünlerinden faydalanarak bebeğinizin gelişimi için destekleyici ürünlerle daha rahat bir şekilde öğrenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Baby Max markasına ait en çok tercih edilen ürünlerin başında mama sandalyeleri, pusetler, travel sistem bebek arabaları ve yürüteçler gelir. Bebeğin masada ailesiyle beraber yemek yemesini destekleyen Baby Max mama sandalyeleri, bebeğin kendini güvende hissetmesi ve yeme alışkanlığını kazanabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bebek ailesini izleyerek öğrenir. Ve ailelerin bebeklerle ilgili en zorlandıkları konuların başında yeme alışkanlığını öğretmek gelir. Baby Max mama sandalyeleri ile bebekler masayı gözlemler ve anne babalarının hareketleriyle yeme alışkanlığı kazanmak için bir yol çizebilirler.

 

Bebek doğduktan sonra seyahati için gerekenlerin başında pusetlet gelir. Bebeğin güvenliği açısından gerekli olan pusetler, bebeklerin içerisinde korumada kalmasını ve rahatça taşınabilmesini sağlar. Baby Max pusetler tüm bu işlemlerin yanı sıra kalitesiyle uzun yıllar kullanım için uygundur. Böylece bebeğiniz araçla veya diğer seyahat şekillerini kolayca gerçekleştirebilir ve sabit pozisyonda kalarak farklı hava koşullarına da maruz kalmamış olurlar. Baby Max pusetler pek çok alanda gerekli testlere tabi olmuştur ve kullanıcılarından gelen olumlu yorumları da buba borçludur.

 

Baby Max ürünlerinden sık tercih edilenlerden bir diğeri de Baby Max travel sistem bebek arabalarıdır. İnsanlar travel sistem bebek arabası kullanmaya başladıktan sonra kolaylığını keşfetmişlerdir. Baby Max travel sistem bebek arabaları çıkartılabilir puseti, aynı zamanda oto koltuğu olarakta kullanılabilir. Böylece bebeğiniz keyfinden ödün vermeden araçtan bebek arabasına bebek arabasından da araca taşınabilir. Travel sistem bebek arabalarının bir diğer avantajı da ayrıca bir puset ihtiyacına gerek kalmamasıdır. Çıkartılabilir olması rahatlıkla her yerde taşınır olmasını da beraberinde getirmektedir.

 

Baby Max yürüteçler de bebeklerin yürüme zamanları yaklaştığında tercih edilen ürünleren birisidir. Kaliteli plastiği çarpmalara dayanıklıdır. Ayrıca çıkarılabilir otrma bölgesi yıkanarak tekrar takılabilir. Üzerindeki renkli oyuncaklar bebeklerin Baby Max yürüteçlerdeyken sıkılmadan oyunlar oynamasına destek olur. Bebeğiniz Baby Max yürüteçlerde yürümeyi keşfederken siz de bebeğinizin yürümesine destek olmuş olursunuz. Evin içerisinde ordan oraya ulaşmanın keyfini süren bebeğiniz eğlenirken siz de henüz yürüyemeyen bebeğinizi yakınlarınlarınızda bulundurarak işlerinizi yaparken her an gözlem altında tutabilirsiniz.

Baby Max ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi