ÜRÜN FİLTRELEME

Baby Goat Bebek Mamaları

 

Keçi sütünün son zamanlarda sağlıklı yaşamla beraber anılmaya başlamasını duymuşsunuzdur mutlaka. Yapılan araştırmalar keçi sütünde inek sütlerine nazaran oldukça daha fazla protein olduğunu söylüyor. İçerik olarak da daha zengin vitamine sahip olan keçi sütü, anne sütüne yakınlığı ile bilinmektedir. Baby Goat devam sütleri keçi sütünden elde edilmiştir. 

 

Bebeklerin gelişimlerini sağlıklı şekilde sürdürebilmeleri için özellikle ilk 6 ay anne sütü alımı şarttır. Anne sütü içerisinde bebeğin her türlü gelişimi için gereken vitamin yer alır. 6. Aydan sonra ek gıdayla tanışma süreci devreye girer ve bebeğe ilave gıdalar verilebilir. İşlemesi gerek süreç böyle iken bazen bebekler anne sütü alamayabilir. Bu tür durumlarda sağlık kuruluşlarının kontrolünde bebeğinize Baby Goat devam sütü verilebilir.

 

Üretimi tamamen kendi çiftliklerinde besledikleri keçilerden elde ettikleri sütlerle gerçekleştiren Baby Goat devam sütü, keçi sütünün tüm vitaminini bebeklerle buluşturmak için uzun çalışmalar gerçekleştirmiş ve alanında uzman kişilerce devam sütünün formülünü tamamlamıştır. İçeriği Tübitak tarafından da incelenerek gerekli izinleri alan Baby Goat bebek maması, Türkiye'nin ilk ve tek yerli bebek maması markasıdır. 

 

Dünya sağlık örgütü anne sütünün önemini her fırsatta dile getirerek bu konuda pek çok bildiri yayınlamıştır. Ancak bazı nedenler dolayısıyla anne sütü alamayan bebeklerin beslenmesi için devam sütlerinden faydalanılabilir. 

 

1 numara Baby Goat bebek sütü, bebeklerin doğumdan itibaren 6 aylık olana kadarki ihtiyaç duyabilecekleri içeriğe sahiptir. Şeker içermemesi bebeğiniz için oldukça önemli olan bu süreçte bebeğin sağlıklı bir şekilde gelişimini desteklemek açısından oldukça büyük bir artıdır. 2 numara Baby Goat devam sütü, 6 aydan büyük bebeğinizin kullanımı için ve 3 numara Baby Goat devam sütü 1 - 3 yaş aralığındaki bebeğinizin kullanımı içindir. Sağlık kuruluşlarından onay alarak bebeklerinize Baby Goat bebek sütleri ve Baby Goat devam sütleri verebilirsiniz.

 

Baby Goat bebek mamalarını müşterilerimize özel sunduğumuz fiyat avantajları ve kullanıcı memnuniyeti ile sayfamızdan hızlıca sipariş edebilirsiniz.

Baby Goat ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi