ÜRÜN FİLTRELEME

Babe Anne ve Bebek Ürünleri

 

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için her şeyden önce cildimizi tanımamız gerekir. Cildin ışıltısını sağlamak, uyguladığımız bakımlarla daha kısa sürede mümkün olabilir ve bunun için de öncelikle cilt tipimiz hakkında bilgimizin olması gerekir. Daha sonra cildimizi çok daha profosyonelce analiz etmiş olan firmaların çıkardıkları ürünlerle bakımını sağlayarak istediğimiz görünüme kavuşmanın ilk adımlarını atabiliriz. Babe cilt ve deri konusunda senelerden beridir yaptığı araştırmalar ile cildi tanımış ve en iyisini sağlamak konusunda pek çok bakım ürününü kullanıcıların beğenisine sunmuştur.

 

Güzelliğin sadece kozmetikle değil sağlıkla da ilgili olduğunu düşünen Babe, sağlıklı ciltlere sahip olmak için yaptığı çalışmalarla doğal bir güzelliğin kapısını aralamaktadır. Yaz ayları için, yüz bakımı için, saç bakımı için, vücut bakımı için ve çocuklar için ürettiği onlarca ürün çeşidi, tamamen sağlık kaynak alınarak geliştirilmiştir. Çeşitli deri analizlerinden en sağlıklı sonucu almak hedef alınarak yapılan araştırmalar, Babe ürünlerinin üretim sürecinde izlenen yolu da gösterir.

 

Babe bebek ürünleri kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında bebek bakımında en çok ihtiyaç duyduğumuz pişik kremleri ve bebek şampuanları gelmektedir. Alkolsüz ve paraben içermeyen Babe bebek şampuanları içerisinde kullanılan kokular da hipoalerjenik şekilde üretilmiştir. Böylece bebeklerinizin herhangi bir alerji riskiyle karşı karşıya kalmadan mis gibi kokmalarına yardımcı olursunuz. Bebeklerinizin saçlarını ilk günkü yumuşaklığında tutmaya yardımcı olan Babe bebek şampuanlarını günlük olarak kullanabilirsiniz. Babe bebek şampuanları saça ihtiyaç duyduğu tüm nemi sağlamaya yardımcıdır.

 

Babe su bazlı pişik kremi, cildi hassas olan bebekler için yüksek toleranslı koruma sağlamaya yardımcı olur. Bebek cildi normalden çok daha hassastır. Dolayısıyla üstün bir koruma gerekir. Özellikle kıvrım bölgeleri eğer yeterli bakım yapılmazsa kızararak pişik oluşacaktır. Babe pişik kremi bebeğinizin hassas cildine bakım yaparak nem seviyesini korur ve pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

 

Babe'nin anneler için de sunduğu bazı bakım ürünleri mevcuttur. Bunların başında annelerin en önemli sorunlarından olan çatlaklar gelir. Hamilelik döneminde sıkça karşılaşılan çatlak sorunları ancak cilde gerekli vitamin ve nemin sağlanması ile giderilebilir. Babe çatlak kremleri içerisindeki vitaminlerle düzenli kullanımda cildinizin nemli kalmasına destek olur. Böylece çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olabilirsiniz. Babe çatlak kremleri aynı zamanda yeni oluşmuş olan çatlakların da görünümünde azalma olmasına katkı sağlar. Sağlıklı bir cilt için Babe ürünleri her alanda yardımınıza koşuyor.

Babe Cilt Bakım Ürünleri

 

Güzellik çoğu zaman göreceli bir kavram olarak çıkar karşımıza. Bizim güzel gördüğümüzü bir başkası beğenmeyebilir. Ancak cilt güzelliği söz konusu olunca fikirler ortaklaşır; sağlıklı bir cilt her zaman için güzel bir cildin temelini oluşturur. Bu bilinçle uzun senelerden beridir hareket eden Babe, yatırımını reklama değil, alanında daha fazla uzmanlaşmaya yapmaktadır. Avrupa kıtasının en büyük üretim tesislerinden birine sahip olan Babe, dünyanın pek çok ülkesine ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir. Yüz bakımı, akne tedavisi, vücut ürünleri, güneş koruma ürünleri, saç bakımı ve pediatrik ürünler gibi pek çok alanda ürünleri bulunan Babe, araştırma merkezlerinin senelerdir yaptığı çalışmalar ile sağlık sunmaya yardımcı olur.

 

Babe cildimiz üzerinde yaptığı araştırmalarla üretimini gerçekleştirdiği onlarca üründe en iyi sonucu hedefler. Kadın ve erkeklerin cilt sorunlarından birisi, cildin tahriş olması dolayısıyla kendini kolay kolay yenileyememesidir. Güneş yanıkları, epilasyon sonrası ciltte oluşan kuruluk, tıraş sonrası yüzün sertleşmesi sorunlarını giderebilmek için Babe aleo jellerden yardım alabilirsiniz. Neme sadece yüzümüz ihtiyaç duymaz. Vücudumuzun genelinin neme ihtiyacı vardır. Babe vücut losyonları vücudun genelinde kullanıma uygundur. Banyo sonrası cildimize Babe vücut losyonları ile masaj yaparak cildimizin duş esnasında kaybettiği nemi sağlamaya yardımcı olabiliriz. 

 

Yüz veya cildimizin daha hassas ve yoğun bakıma ihtiyaç duyduğu noktalarında kullanabileceğimiz Babe kremler, cildi matlaştırmaya yardımcı olmaktadır. Babe kremlerin özelliği olan nemlendirme, cildin kaybettiği suyu kazanmasına ve ciltte suyun tutulmasına yardımcı olarak esneklik kazandırmayı destekler. Ayrıca aktoksidan etkisi sayesinde ciltte oluşabilecek akne veya sivilce gibi sorunların oluşmamasına zemin sağlamaya da yardımcı olmaktadır. Akneye meyilli ciltlerde nemlendirici seçimi ekstra bir özen ister. Cildin nemini sağlarken aynı zamanda akne oluşumunu engelleyici özellikte bir ürün tercih edilmelidir. Babe nemlendirici kremler, akneye meyilli ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.

 

Babe ürünlerinden tercih edilenler arasında yer alan Babe lifting etkili kırışık kremleri, belli bir yaşın üzerinde ciltte oluşabilecek deformasyonları önlemeye yardımcı olarak kırışık görünümünü azaltmaya destek olmaktadır. Özellikle göz ve dudak kenarları, mimiklerimiz dolayısıyla zaman içerisinde kırışabilir. Kuru cilde sahip olanlarda bu daha kısa sürede olabilir. Kırışık ve ince çizgilerin oluşmaması veya oluşmuş olanların onarılmasına yardımcı olmak için Babe lifting etkili kırışık kremlerinden yardım alabilirsiniz. Sıkılaştırıcı etkisi, ince çizgilerin görünürlüğünü azaltmaya katkı sağlar. Böylece daha canlı, daha sıkı ve ışıltılı bir cilde sahip olmaya yardımcı olabilirsiniz.

 

Cildimize etki eden faktörlerden birisi de güneştir. Güneşin direkt olarak cildimize ışınlarını ulaştırması yararlı ışınlarla beraber zararlı ışınlarla da temas etmesine neden olacaktır. Bu nedenle cildimizi korumaya almamız oldukça önemlidir. Babe güneş koruyucu kremler cildimizi güneşten ve hava koşullarından korumaya yardımcıdır. Oldukça yüksek bir koruma etkisine sahip olan Babe güneş kremleri, kolayca emilerek ciltte yağlı his bırakmaz. Anti oksidan etkili olması, ciltte akne vb. oluşumların engellenmesine de katkı sağlamaktadır.

Babe Saç Bakım Ürünleri

 

Günlük hayatımızda karşılaştığımız pek çok sorun var. Bu sorunlarla çeşitli şekillerde mücadele ediyoruz. Stres, hastalık, iklim şartları zaman zaman mücadelemizi arttıran konular arasında geliyor. Dolayısıyla cildimiz ve saçlarımız da bu koşuşturmadan payını alıyor ve çeşitli sağlık sorunlarıyla karşımıza çıkıyor. Bunlardan en çok bizi zorlayan konu saç dökülmesi ve kepek. Babe ürünleri hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olarak saç dökülme ve kepek sorununuzu çözümlemeye destek olmaktadır. Babe şampuanlar başta olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Böylece karşılaştığımız zorlukların içerisine bir de saç sorunlarını dahil etmeden sağlıklı saçlara ulaşmanıza destek olmaktadır.

 

Saç dökülmesi tedbir alınmadığı sürece ciddi boyutlara ulaşabilecek bir konudur. Erkeklerin yoğun ve bayanlarında zaman zaman sıklıkla karşılaştığı sağlık sorunlarından biridir. Ancak günlük bakım ürünleriniz gerekli sağlığı ve bakımı sunarsa bu sorunlardan zorlanmadan kurtulabilirsiniz. Babe şampuanlar bu amaç doğrultusunda uzun yıllardan beri tercih edilmektedir. Babe saç dökülmesini önlemeye yardımcı şampuanlar, saçların kuvvetlenmesine, direncini arttırmaya ve saç dökülmesini engellemeye katkı sağlar. Dökülme sorununu ortadan kaldırmanız için ve dökülen saç köklerinizin uyarılması için Babe şampuanlardan destek alabilirsiniz.

 

Şampuanın yanı sıra tercih edebileceğiniz Babe saç dökülmesini önlemeye yardımcı serumlarla da saçlarınızın sağlık kazanmasına destek olabilirsiniz. İnce, kırılgan, hassas ve dökülmeye meyilli saçların günlük bakımı için özel olarak formüle edilen Babe saç dökülmesini önlemeye yardımcı serumlar, saçların sağlıklı ve canlı görünmesine destek olur. Babe saç dökülmesini engellemeye yardımcı şampuanlarla beraber kullanıldığında daha etkili sonuçlar vererek saçlarınızın dökülmeden sağlıklı bir şekilde uzamasına katkı sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanımı olan Babe saç dökülmesini engellemeye yardımcı losyonları gece yatmadan önce ıslak veya kuru saç diplerine masaj yaparak uygulamanız yeterli olacaktır. Durulama gerektirmeyen formüle sahiptir.

 

Saç dökülmesi kaynağı başta olmak üzere Babe ürünleri saçın daha hızlı uzamasına da katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda saç tellerini de güçlendirmeye yardımcı olması, hızlı uzayan saçların sağlıklı olmasına da katkı sağlamaktadır. Saç derisinin kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı özelliği, saçın beslenmesine de katkı sağlamaktadır. Böylece saçlarınız ve saç deriniz nefes alarak canlı kalacaktır. Saçları bir koyucu gibi saran Babe ürünleri, dış etkilere karşı korunmalarına da yardımcı olur. Böylece saçların şartlardan daha zor etkilenerek daha dayanıklı olmasına da destek olabilirsiniz. Mevsimsel nedenler başta olmak üzere karşılaştığımız saç dökülmesi sorununu çözümlemek için desteğiniz Babe sampuan ve losyonlarsa sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Saçlarda görülen ve rahatsız edici boyutlara ulaştırabilen bir diğer sorun ise kepeklenme sorunudur. Kepeğin başlıca nedenleri arasında aşırı yağlanma gelir. Babe kepek önleyici şampuanlar saçlardaki yağ dengesini sağlamaya yardımcıdır. Saçtaki fazla yağın alınmasına ve saç derisinde oluşan kepeğin azalmasına katkı sağlar. Siyah kazaklarınıza dökülen kepekler, kıyafetlerinizin üzerinde duran toz parçacıkları gibidir. Babe kepek önlemeye yardımcı şampuanlarla siyah kıyafetleri rahatça giyebilir ve saç derinize ihtiyacı olan bakımı yapmaya destek olabilirsiniz. Babe kepek önlemeye yardımcı şampuanlar, saç derinizde tıkanan gözeneklerin de açılmasına katkı sağlar.

Babe ürünleri 10 ürün bulundu - 1. sayfa
Babe Pediatrik Vücut Sütü 100 ml
51,90 ₺
Babe 100% Aloe Jel 300 ml
29,90 ₺
Babe Nemlendirmeye Yardımcı Vücut Losyonu 500 ml
39,90 ₺
Babe Yüz İçin Güneş Korumaya Yardımcı SPF 50+ Krem 50 ml
35,00 ₺
Babe Micellar Water Hassas Ciltler İçin Temizleme Suyu 250 ml
32,50 ₺
Babe Nemlendirmeye Yardımcı Krem 50 ml
59,90 ₺
Babe Saç Dökülmesine Karşı 3lü Kit (Avantajlı Fırsat Paketi)
99,90 ₺
Babe Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan 200ml
19,90 ₺
Babe Pediatrik Su Bazlı Pişik Patı
38,90 ₺
Babe Çatlak Gidermeye Yardımcı Kremi 200ml
65,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi