ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Kırmızı
Mavi
Yeşil
Sarı
Pembe
Beyaz
Erkek Rengi
Kız Rengi

Ay aralığı

0-6 ay
6-12 ay
12 ay ve üzeri
4 Ay
5 Ay
6 Ay
12 Ay
6-18 Ay
3 Ay

Avent Anne ve Bebek Ürünleri

 

İnsan hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olmak için senelerdir çalışan bir firmadır Philips. Üretiminin her aşamasında en iyisini hedefleyerek onlarca farklı alanda çalışmalar yapmış ve hepimizin hayatına dokunmuştur bir şekilde. Evlerimizde veya bulunduğumu tün ortamlarda mutlaka bir Philips ürünü kullanmışızdır. Peki bu kadar güvendiğiniz bir markayı bebeğiniz için de tercih etmek istemez misiniz? Philips Avent, anne ve bebek ürünleri ile hayatımıza farklı bir açıdan dokunuyor.

 

Philips Avent markası altında bebeklerin ve annelerin pek çok önemli ihtiyacını karşılamaya yönelik üretimler sağlayarak senelerin tecrübesini bu alanda da kullanmıştır. Avent emzikler, biberonlar ve suluklar anneler tarafından çok sevildiğinden bebeklerine güvenle verilmektedir. Özellikleri ile bebekler tarafından da çok sevilen Avent, bu yüzden kullananlar tarafından vaz geçilemez olmuştur.

 

Bebeklerin ağız ergonomisi incelenerek geliştirilen Avent emzikler, kullanan bebeklerin keyifli bir uykuya geçiş süreci yaşamasına destek olurken huysuzlanan bebeklerin rahatlamasına da yardımcı olur. Anneler emziği bir nevi kurtarıcı olarak görürler. Philips Avent emzik kullanmanın bir avantajına da bebeğin ağlayarak harcadığı enerjiyi emzikle sakinleştirip büyümeye harcamasına destek olmasıdır diyebiliriz.

 

Avent biberonların üretiminde bebeklerin kendilerini anneden besleniyormuşçasına hissetmeleri kaynak alınmıştır. Böylece bebeklerin biberonla beslendiklerini hissetmemelerine de yardımcı olunur. Bebekler açısından en iyisi şüphesiz anne sütüdür. Ancak özel durumlarda biberonla mama alması gereken bebeğin anne memesini terk etmemesi için biberonla doyduğunu hissetmemesi oldukça önemlidir. Avent buna destek olmak için gerekli biberon başlığını sunmaktadır. 

 

Avent markasına ait bebeklerin yanı sıra anneler için de pek çok ürün seçeneği mevcuttur. Avent süt sağma makinelerinden süt saklama poşetlerine kadar pek çok anne ürünü ile de annelere hitap eder. Avent'e ait tüm biberonlar, emzikler, suluklar ve beslenme ürünlerine sayfamızdan erişerek sipariş verebilirsiniz.

 

Avent ürünleri 45 ürün bulundu - 1. sayfa
Philips Avent Yalancı Emzik 0-6 ay Desenli 2li Paket
45,70 ₺
Philips Avent Free Flow Yalanci Emzik 6-18 ay 2 li Paket
39,90 ₺
Philips Avent Gece Yalancı Emzik 2li 0-6 ay 2li Paket
39,90 ₺
Phılıps Avent Yalancı Emzik Hayvan Desenli 0-6 ay 2li Paket
39,90 ₺
Philips Avent Free Flow Emzik 6-18 Ay Desenli 2li
39,90 ₺
Philips Avent Truman Alıştırma Bardağı 260 ml
65,90 ₺
Philips Avent SCF152/01 Niplette Emzirme Ucu Çıkarmaya Yardımcı
169,90 ₺
Philips Avent Freeflow Yalanci Emzik Renkli Tasarım 6-18 ay 2li Paket
39,90 ₺
Philips Avent PP Natural Tekli Biberon 260 ml
58,20 ₺
Philips Avent Natural Biberon Emziği No3 Orta Akış 2li
49,90 ₺
Philips Avent Natural Biberon Emziği No 1 Yeni Doğan Akış 2 li
39,90 ₺
Philips Avent Natural PP Biberon 125 ml 2 li
65,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi