ÜRÜN FİLTRELEME

Avene Cilt Bakım Ürünleri

 

Cilt bakımında uzman olmak başka uzmanlıklardan daha önemlidir. İnsanlar güzelliklerine önem verirler ve bunu sağlamak için ellerinden geleni yaparlar. Güzel bir cilde sahip olmak kendimizi çok daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Avene cilt bakım ürünleri bunu sağlamak  için cilt bakımı ve temizliği alanında uzun yıllar süren prosofyonel çalışmalarını birbirinden farklı ürünler altında kullanıcılarına sunar. Avene kullanıcıları, ihtiyaçları doğrultusunda veya tüm cilt bakımlarında Avene ürünlerini tercih ederek ciltleriyle ilgili sorunlarından kurtulmaya destek almanın yanı sıra genel cilt bakımlarına da katkı sağlarlar.

 

Cilt bakımının temeli olan cilt temizliği için Avene cleanenceden yardım alabilirsiniz. Cilde derinlemesine bir temizliğe yardımcı olan Avene cleanence,  en ince detayalarda birikenleri bile temizlemeye yardımcı olarak kusursuz bir temizliğe yardımcı olmaktadır. Böylece arınmış bir cilde sahip olarak cildin nefes almasına yardımcı olabilirsiniz. Avene cleanence, günlük kullanım için uygundur. Gün sonunda veya sabahları cildinizi Avene cleanence ile temizleyerek rahatlatabilir ve üzerine uygulayacağınız Avene nemlendirici kremlerle cildin kaybettiği nemi kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Kusursuz bir cilt için cildi temizlerken yıpratmamak oldukça önemlidir. Avene cleanence cildinizi nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Böylece cildiniz doğal etkenlerden dolayı yorgunsa dahi daha kolay bir şekilde harekete geçmesine ve kendini yenilemesine katkı sağlamış olursunuz.

 

Zaman zaman bazı etkenler dolayısıyla cilt kendini yenilemek için takviye ürünlere ihtiyaç duyabilir. Yoğun makyaj veya günün koşuşturmacasıyla ışığını kaybeden cildinize Avene termal su uygulayarak harekete geçmesine ve yeniden ışıltı kazanmasına katkı sağlayabilirsiniz. Avene termal su, ciltteki ölü derinin yenilenmesine ve cildin içerisine nüfus ederek bazı nedenlerden dolayı artık kendini yenilemekte zorluk çeken bölgelerin hareketlenmesine yardımcı olur. Günlük olarak temizliğini yaptığınız cildinize Avene termal su uygulayarak tamamen arınmasına katkı sağlayabilirsiniz. Böylece cildinizin ilk günkü yumuşaklığını geri kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Avene cilt bakım ürünleri ile bakımınızı tamamlamak için Avene kremler idealdir. Cildin temizliğinden ve nefes alması sağlandıktan bir sonraki aşaması neminin korunmasıdır. Bunun içinse çeşitli nemlendiricilerden yardım almanız gerekebilir. Bakımın bir bütün olduğunu farzedersek Avene kremler ile bu bütünün son aşamasını uygulayabilirsiniz. Temizlenmiş ve nemini sağlamış bir cilt kendini çok daha kolay bir şekilde yenileyerek bebeksi yumuşaklığını ve ışıltısını sağlayabilir. Avene kremlerden cilt tipinize uygun olanı tercih ederek cildinize uygun bir bakım gerçekleştirmek için yardım alabilirsiniz. 

 

Cilt bakımınız için tüm dünya tarafından tercih edilen ürünler, dünya standartlarında olmaktadır. Avene cilt bakım ürünleri bugün dünyanın her yerinde tercih edilmektedir. Alanında uzman çalışanları ile uygulanacağı alanlarda tüm testleri yapılmış olan Avene ürünleri, ihtiyaçlar çerçevesinde formüllerini yeniler ve böylece her Avene ürününde daha yüksek bir kalitenin yakalanması hedeflenir. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından uzak tutmak, bölgesel cilt bakımını sağlamak, vücudunuzun farklı bölgeleri için özel olarak hazırlanan ürünlerden yararlanmak istiyorsanız, Avene ürünleri bu alanlarda sizlere gerekli desteği sunmaktadır. Avene ürünlerine uygun fiyatlara sahip olmak için ise sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Avene ürünleri 134 ürün bulundu - 5. sayfa
10% İndirim
Avene XeraCalm A.D. Baume Relipidant 200 ml
99,00 ₺
88,90 ₺
9% İndirim
Avene Antirougeurs Jour Hassas Cilt Kızarıkları İçin Krem 40 ml
99,00 ₺
89,90 ₺
8% İndirim
Avene PhysioLift Jour Day Cream 30 ml
182,00 ₺
165,90 ₺
8% İndirim
Avene Physiolift Nuit Baume 30 ml
182,00 ₺
165,90 ₺
Avene After Sun Repair 50 ml Güneş Sonrası Bakım Kremi
9,95 ₺
Avene After Sun Repair 50 ml Güneş Sonrası 4 Adet
24,95 ₺
20% İndirim
Avene SPF 50+ Tinted Creme Renkli Güneş Kremi 50 ml
67,90 ₺
20% İndirim
Avene Fluide Mineral Spf 50+ 40 ml Güneş Kremi
60,70 ₺
14% İndirim
Avene Tinted Fluide Spf 50 Güneş Kremi
67,80 ₺
16% İndirim
Avene Physiolift Serum 30 ml Kırışıklık Karşıtı
139,00 ₺
115,50 ₺
14% İndirim
Avene Demaqullant Yeux Intense Göz Makyaj Temizleme 125 ml
61,20 ₺
13% İndirim
Avene Xeracalm A.D. Ultra Beslemeye Temizlemeye Yardımcı Bar 100 gr
52,00 ₺
44,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi