ÜRÜN FİLTRELEME

Artımed Medikal Ürünler

Sağlık sektörü her geçen gün genişliyor. Yep yeni ürünler insan hayatını kolaylaştırmayla beraber sağlık sorunlarının çözülmesine de destek oluyor. Pek çok hastalıktan kurtulmak sağlık kuruluşlarının tavsiyesi ve kullanılan medikal ürünlerle sandığımızdan çok daha kolay oldu. Çok değil bundan belki beş on yıl önce ancak hastane ortamında sağlanabilen bazı çözümler günümüzde evlerde kullanılabilir hale getirildi. Artımed medikal, gelişen teknolojiyle beraber ürettiği ürünlerle insan hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır.

Ergonominin hayatımızdaki yeri tartışılmaz. Yaptığımız her şeyin bir ergonomiye sahip olması gerekir. Aksi taktirde bazı sorunlarla karşılaşmamız içten bile değildir. Ergonominin en çok uygulanması gerektiği alanların başında ofis ergonomisi gelir. Özellikle masa başında çalışanlar uzun süre oturmaktan rahatsız olabilirler. Masa başında daha rahat bir şekilde çalışmak için Artımed oturma simitlerinden faydalanabilirsiniz. Artımed oturma simitleri, aynı zamanda hemoroit sorunu yaşayanların ekran başında rahat çalışmalarına da yardımcı olmaktadır.

Sadece hemoroit sorunu olanlar değil, uzun süre oturarak çalıştığında kalça ağrısı yaşayanlar da Artımed oturma simitlerinden faydalanarak rahat bir çalışma ortamı oluşturmaya yardımcı olabilirler. Kalça kısmıyla ilgili sorun yaşayan herkes daha rahat bir ve uzun süre sandalyede oturması gerekenlerin kalça sağlığını koruması için Artımed oturma simitlerinden faydalanarak sağlıklarını korumak için yardım alabilirler.

Artımedın medikale ait sıklıkla tercih edilen başlıca ürünlerin arasında ise sıcak soğuk kompressler yer alıyor. Eklem ağrıları başta olmak üzere ağrılı bölgelerin tedavisinde tercih edilen Artımed sıcak soğuk kompressler, sıcağı veya soğuğu uzun süre muhafaza etmesi dolayısıyla pek çok ağrının veya çıkık-kırık gibi sorunun tedavisinde etkili rol oynar. Kolaylıkla ısınıp geç soğuyan ve mikrodalgada ısıtılabilen Artımed sıcak soğuk kompressler soğuk tercih edilmek istenirse buzluğa konulabilir.

Artımed medikale ait ürünleri sayfamızda uygun fiyat avantajları ile tedarik edebilir ve evinizden, iş yerinizden hatta cep telefonunuzdan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

ARTİMED ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Artımed Oturma Simidi
119,90 ₺
Artımed Sıcak Soğuk Jel Kompres 13X13 cm
5,90 ₺
Artımed Sıcak Soğuk Jel Kompres 13X27 cm
9,90 ₺
Artımed Akordeon Bone 25 Adet
6,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi