ÜRÜN FİLTRELEME

Arm Hammer Kişsel Bakım Ürünleri

 

 Geçmiş bundan onlarca yıl öncesine dayanan bir dünya markası olan Arm Hammer, gelişen teknoloji ile beraber alanında yenilikçi çalışmalar yaparak bugün halen çalışmalarını teknolojinin ilerisinde ürünler sunarak sürdürmektedir. Özellikle hassas dişlere sahip olanlara yönelik ürünleriyle hassasiyeti azaltmaya yönelik çözümler sunmaya katkı sağlar. Pek çoğumuz diş hassasiyeti yaşadığımızın farkına varmayız. Ancak soğuk gıdalar tükettiğimizde rahatsız ediyorsa bu amaç için üretilen özel ürünler tercih etmemiz gerekebilir. Arm Hammer, diş hassasiyeti konusunda uzun yıllar çalışma yapmış ve bu sorunun çözümüne yönelik ürünleriyle kullananların memnuniyetini kazanmıştır. 

 

Arm Hammer ürünlerinin başında diş macunları yer alır. Hepimiz günlük temizlik ve bakımın bir parçası olarak dişlerimizi fırçalarız. Ancak kullandığımız ürünler dişlerimizi temizliyor gibi görünse de diş ve diş eti bakımımızı tam olarak gerçekleştirmeyebilir. Arm Hammer diş macunları temizliğin yanı sıra bakım yapmanıza da katkı sağlayan diş macunları üretir. Arm Hammer ürün kategorisinde sensitive teeth, whitening, enamel care, cavity prevention olmak üzere farklı sorunlara yönelik çözümler yer almaktadır. Dişleriniz istediğiniz beyazlıkta değilse, diş minesinin zarar gördüğünü düşünüyorsanız veya diş hassasiyetiniz varsa Arm Hammer diş ürünleriyle tanışarak yardım alabilirsiniz.

 

Arm Hammer sensitive teeth diş macunları hassas dişlere sahip olanalar için özel olarak üretilmiştir. Diş hassasiyeti tedavi edilmezse ağız ve dişlerinizi tehdit eden hastalıklarla karşılaşma sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hassas dişler günlük bakım esnasında bile beklenmeyen sonuçlar vererek gün içerisinde dişlerinizle ilgili sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Arm Hammer sensitive teeth diş macunları diş hassasiyetini azaltmaya ve hassasiyet dolayısıyla yaşayabileceğiniz diş sorunlarını minimum seviyede tutmaya katkı sağlar. Sağlıklı ağız ve dişlere ulaşmaya katkı sağlamak için az miktarda Arm Hammer sensitibe teeth diş macunu uygulamanız ve dişlerinizin tüm yüzeyine eriştiğinden emin olmanız gerekmektedir. 

 

Dişlerimizin kendine özgü bir beyazlığı vardır. Ancak zaman içerisinde çay, kahve, sigara gibi tüketimler diş rengimizi sarartır. Arm Hammer whitening diş macunları, dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. Diş üzerindeki tüm koyu renge neden olan maddelerden kolay bir şekilde arınmasına yardımcı olan içeriği sayesinde dişlerinizin aradığınız beyazlığa ulaşmasına ve genel bakımını yapmaya katkı sağlamış olursunuz. Bembeyaz dişler size sağlıklı bir gülüş olarak geri döner. Arm Hammer whitening diş macunları dişlerinizin minesine zarar vermeden ekstra bir beyazlık ve istediğiniz gülümsemeye kavuşmanız için gerekli bakımı yapmaya yardımcı içeriği ile günlük kullanımınıza uygundur.

 

Dişlerimizde karşılaştığımız en önemli sağlık sorunlarından birisi de zaman içerisinde aşınmaları dolayısıyla içlerinde boşluklar oluşmasıdır. Oluşan bu boşluklar dişleri zayıflatarak kolayca yıpranmalarına neden olabilir. Bu nedenle bakım ürününüzün diş aralarındaki boşlukları onarmaya yardımcı özellikte olması önemlidir. Arm Hammer cavity prevention diş macunlarının amacı zaman içerisinde yıpranan dişlerin onarılmasına katkı sağlamaktır. Özel olarak geliştirilen formulü zayıf dişlerde rahatça kullanılabilmeyi hedeflemektedir. Böylece dişlerinizde karşılaşabileceğiniz sorunları gidermeye katkı sağlayarak bozulan diş yapısını onarmaya yardımcı olmaktadır. Arm Hammer cavity prevention diş macunları hassas dişlerde bile güvenle kullanılmak için geliştirilmiştir.

Arm Hammer ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi