ÜRÜN FİLTRELEME

Arko Cilt Bakım Ürünleri

 

 

1927 yılından başlayan hikayesi ile Evyap, küçük bir atölyede büyük hayallerle kurulmuştur. Kaliteli üretim yapmak prensibiyle üretime başlayan bugün 7'den 70'e herkesin beğenisine sunuluyor. Sabundan kreme, bebek bezinden diş macununa kadar uzanan geniş ürün yelpazesi Evyap firmasının bu gün 3 farklı ülkede üretim yapmasının ve dünyanın dört bir yanında ürünlerinin satılmasının kaynağıdır. Başlıca markaları Duru, Arko men, Arko nem, Evy Baby, Fax ve Activextir. Bunlara ilave olarak Uluslararası arenada söz sahibi olmasını sağlayan Evyaport ile Türkiye'nin. büyük özel limanı unvanına sahiptir.

 

Cildin nem kazanarak canlılığını koruduğu çok eski yıllardan bu yana bilinen konulardandır. Geçmişten günümüze cildin nemini sağlaması için pek çok ürün üzerine çalışılmıştır. Bunlardan en çok tercih edileni ise kremlerdir. Krem dediğimizde aklımıza ilk gelen markaların başında ise Arko kremler gelir. Arko kremler, uzun yıllardan beridir süregelen geçmişi ile dünyanın dört bir yanında tercih edilerek insanların cilt sağlığına katkı sağlamayı hedefler. Faklı çeşitleriyle bugün halen krem denilince akla ilk gelenlerden olmasını ise üretildiği andan itibaren kendini geliştirerek güncellemesine borçludur. Yoğun bir nemlendirme sağlamaya yardımcı olan Arko krem, cildin genelinde tercih edilebilir.

 

Farklı meyve aromalarıyla zenginleştirilen Arko nem kremler, içeriğindeki meyve çeşitlerine göre farklı etkilere sahiptir. Böğürtlenli, nar & kırmızı üzüm katkılı ve klasik gibi çeşitleriyle hoş bir kokuya da sahiptir. Cildimizi rahatlamaya yardımcı etkisinin yanı sıra pamuksu bir etki bırakmasına da katkı sağlar.  Kendimizi daha dinç hissetmemiz için, cildin gerekli nemi koruması önemlidir. Kuru ve kasılan bir cilt bizi yorarak kendimizi kötü hissetmemize neden olabilir. Bu nedenle cildi uygun bakım kremleri ile nemlendirmek bakımını sağlamak açısından önemli bir faktördür. Arko nem kremler, zengin formülleri ile cildin kaybettiği nemi kazanmasına yardımcı olmaktadır. Cildinizin yüz ve vücut gibi alanlarında kullanabilirsiniz.

 

Arko ürün yelpazesinin önemli taşlarından birisi de Arko traş ürünleridir. Erkeklerin bakımı kadınlara nazaran çok daha farklı şekildedir. En büyük sorunlarından olan traş sonrası ciltte oluşan tahribatları gidermek için uygun ürünler tercih etmek, cildi yumuşatmak ve sağlığını korumak açısından önemli bir konudur. Traş öncesi uygulayacağınız Arko traş sabunları veya Arko traş köpükleri ile cildinize zarar vermeden traş etmeye katkı sağlarken Traş sonrası Arko traş kolonyaları ve Arko traş kremleri ile yumuşacık bir cilde kavuşmaya yardımcı olabilirsiniz. Erkeklerin cildinde en belirgin tahribatı yapan traş, özel bir bakım yapılmazsa oluşan kuruluk dolayısıyla hoş olmayan sonuçlar meydana gelebilir. Hassas cilde sahip erkeklerde bu sorunlar çok daha belirgin gözlemlenir. Arko traş ürünleri ile yapılan traşlarda bu sorunların minimum seviyede tutulmasına katkı sağlanmaktadır.

 

Arko'nun kadın ve erkeklere özel ürünleri veya tüm aile bireylerinin kullanabilmesi için çeşitli ürünleri yer almaktadır. Böylece cildinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda gerekli bakımı sağlamaya katkıda bulunarak Arko güvencesi ile nem kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Cildinizi yağlandırmayan, ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olan ve kolay emilen Arko kremleri günlük ihtiyaçlarınızda tercih ederek rahat ve enerjik bir günün kapılarını aralamaya katkı sağlarsınız. Özgürlük ve sağlık cildinizin de hakkı. Ona kaybettiği ışıltıyı kazandırmaya yardımcı olmak için ise Arko kremler her an yanınızda.

Arko ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Arko UltraMED Cilt Bakım Kremi 40 gr
18,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi