ÜRÜN FİLTRELEME

Aquafresh Kişisel Bakım Ürünleri

 

40 yıldan bu yana diş ürünleri konusunda çalışmalarını sürdüren Aquafresh, temiz ve kuvvetli dişlere kavuşmanıza yardımcı olarak mutlu gülüşler sunmaya katkı sağlamaktadır. Milyonlarca kullanıcısı olan Aquafresh ürünleri dünyanın dört bir yanında kullanıcılarının ilk diş fırçalama tecrübelerinden itibaren sağlıklı dişlere kavuşmanıza katkı sağlar. Çocuklar için özel olarak ürettiği serisi ile içerisinde kimyasal barındırmayan ürünler ve farklı yaş gruplarına yönelik seçeneklere sahiptir. Dişlerimizin güzelliği güzel bir gülüşü tamamlar. Güzel dişlere sahip olmanın ilk adımı ise sağlıklı dişlerden geçer.

 

Çocukların hayatta keyif aldığı başlıca şeyler şeker, çikolata ve asitli gıdalardır. Her ne kadar bu tür besinlerden uzak tutmaya çalışsakta çocuklarımızla yaptığımız mücadelelerin çoğunda onlar galip gelerek bu gıdaları tüketirler. Şekerin ve asitli ürünlerin dişlere verdiği zararı hepimiz biliriz. Dişler fırçalanmazsa çocuklarda sıkça görülen diş çürükleri sorunu ortaya çıkacaktır. Aquafresh diş macunları, dişleri bu tür gıda kalıntılarından ve etkilerinden kurtarmak üzere hazırlanmıştır. Çürüksüz dişlere sahip olmak için Aquafresh diş macunları ile etkili bir temizlik yapabilir ve çocuklarınızın erken yaşta diş kaybı yaşamalarını engellemeye katkı sağlayabilirsiniz.

 

3 yaşından 5 yaşına kadar bir çocuk, hayatta halen keşfedecek çok şey olduğunun farkındadır. Bu keşiflerden bazıları keyif verici bazıları ise diğerlerine göre daha az keyif verici olabilir. Ancak kesfetmekten en çok keyif aldıkları konuların başında tatlı gıdalar gelir. Dolayısıyla erken yaşta baş gösteren diş kayıpları söz konusu olabilir. Aquafresh çocuklar için diş macunları, 3-5 yaş arası çocuklar için uygundur ve dişleri korumaya yardımcı olur. 3-5 yaş arası çocuklar için oldukça hassas olan ve gelecekteki diş kalitesini belirleyecek olan bu dönemde düzenli olarak diş fırçalamak önemlidir. Kullanılan diş macununun da çocukların hem dişlerini, hem de diş etlerini koruyacak şekilde olması önemlidir. 

 

6 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan Aquafresh big teeth diş macunları, oldukça hoş bir tada sahip olması dolayısıyla çocuklar tarafından beğenilerek kullanılır. Vücudumuzda kendini yenilemeyecek organların başında dişler gelir. Ayrıca diş ağrıları ciddi boyutlarda can yakıcı olabilir. Aquafresh diş macunları ile dişleri koruma altına almaya yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınızın tükettiği her şey hassas dişleri için tehlike arz edebilir. Küçük yaşlardan itibaren onlara diş fırçalamayı öğretmeniz dişlerini korumaya almanın bir diğer tedbiridir. Aquafresh little teeth diş macunlarını daha erken yaşlarda Aquafresh big teeth diş macunlarını ise 6 yaşından büyük çocuklarınız için tercih edebilirsiniz.

 

Oldukça sevimli figürlerle ambalajlanmış ve oldukça lezzetli bir tada sahip olan Aquafresh diş macunları, çocuklarınızın diş fırçalama işleminden keyif almasına da yardımcı olur. Ağızda kalan tüm atıkları kolayca arındırmaya yardımcı olan Aquafresh diş macunları diş fırçasına az miktar sıkıldığında etkili olmaktadır. Çocukların yutmamasına dikkat edilmelidir. Sadece dişleri değil diş minesini de korumaya yardımcı olan Aquafresh diş macunları çocuklarınızın ağız sağlığını korumaya yardımcı olmak açısından da etkili bir formül ve içerikten oluşmaktadır. Farmasanal üzerinden orijinal ürün garantisiyle Aquafresh diş macunlarına sahip olabilirsiniz.

Aquafresh ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Aquafresh Çocuklar İçin Diş Macunu +6 Yaş
6,90 ₺
Aquafresh Çocuklar İçin Diş Macunu 3-5 Yaş
8,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi