ÜRÜN FİLTRELEME

And Kişisel Bakım Ürünleri

 

Diş temizliği kişisel temizliğimizi gösteren en belirgin etmendir. Temiz dişler güzel bir gülümsemeyi tamamlayıcı unsurlardandır. Ancak yediklerimizde ve içtiklerimizde yer alan asitler zaman içerisinde dişlerimizi sarartarak gülüşümüzü saklamamıza neden olabilir. And diş ürünleri, dişlerimiz için gerekli olan temizliğe ilave olarak kalıcı lekeleri kökünden yok etmemize yardımcı olacak içeriktedir. Özellikle Türk halkının alışkanlıklarından olan çay ve sigara tüketimi dişlerimizi sarartan en baş nedenlerdir. Bazen diş temizliğimize ekstra bir özen gösteririz ancak buna rağmen istediğimiz görünümü kazanmak yeterli gelmeyebilir. And diş pastaları beyaz dişlere ulaşmaya yardımcı olmanın yanı sıra diş sağlığımızı korumaya da katkı sağlamaktadır.

 

Pek çocuğumuz dişimizle ilgili bor sorun yaşadığımızda doktora gitmekten korkarız. Diş kaybı ise kendi kendine iyileşmeyecek türden bir sorundur. Bu nedenle ağız ve diş bakım ürünlerinin hayatımızdaki yeri bir kat daha önem kazanır. Dişlerimizle ilgili sorunlar ciddi boyutlara ulaşmadan bakımını yapmak gerekmektedir. And diş pastaları diş kaybı yaşamamanıza ve dişlerinizi çeşitli işlemlere maruz bırakmadan beyazlatmanıza katkı sağlar. İstediğiniz dişlere ulaşmanız için zorlu ve pahalı uygulamaların aksine And diş tozları kısa işlemler ve uygun maliyetlerle yardımcınızdır. And diş tozları sararmış dişlerin yüzeylerini temizlemeye ve ağız kokusu sorununuzu çözümlemeye destek olur. 

 

Oldukça kolay bir kullanımı olan And diş tozlarını diş fırçanızı nemlendirdikten sonra üzerine dökebilir ve dişlerinize uygulayabilirsiniz. Birkaç dakika boyunca dişlerinizi fırçalayarak durulamanız yeterlidir. Düzenli bir kullanımla kısa bir süre içerisinde istediğiniz sonucu almaya başladığınızı fark edeceksiniz. Sigara içenler için ve nane aromalı gibi seçenekleri olan And diş tozlarını temiz dişlerinize uyguladığınızda daha kısa sürede sonuç elde etmeye başlayabilirsiniz. And diş tozları kullanıcıları dişlerinde uzun yıllardan bu yana yer edinmiş olan lekelerden kurtulmaya katkı sağladığını gözlemlemişlerdir. 

 

And diş temizleme tozlarının aynı zamanda tartar ve bakteri atıklarını temizlemeye yardımcı olması da bilinen bir diğer etkisidir. İçerisinde bulunan florid, diş minesini kuvvetlendirmeye yardımcı etkiye sahiptir. Dişlerinizi beyazlatırken olumsuz etkilerden uzak kalmasına ve zarar görmeden temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Günlük diş fırçalama işlemleri sonrasında kolayca uygulayabilirsiniz. Dişleriniz sararmadan ve kötü bir görünüme ulaşmadan önce kullanarak sararmasını engelleyene katkı sağlayabileceğiniz gibi sararmış dişlerin eski beyazlığına kavuşmasına yardımcı olmak için de tercih edebilirsiniz. 

 

And diş bakım pasta ve tozlarının pratik kullanımı ve uygulanma şekli zaman almadan ve kolayca dişlerinizi temizlemenize katkı sağlar. Böylece dişlerinizin henüz sararmadan beyaz kalmalarına yardımcı olabilir ve zor yöntemlere başvurmadan istediğiniz beyazlığa ulaşmanın keyfini sürdürmeye yardımcı olabilirsiniz. And diş tozları, diş minesine zarar vermeden dişlerinizi kolayca temizlemenize ve rahatça gülümsemenize yardımcı olmaktadır. Bakımınızın en önemli aksesuarı olan gülüşünüzü And diş tozları ile daha mükemmel yapmaya ve rahatça bir gülüş kazanmaya katkı sağlayabilirsiniz. And diş tozları uygun fiyatı ile bütçenizi zorlamayacak kadar uygun fiyatlardadır. 

And ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi