ÜRÜN FİLTRELEME

Altermed Anne ve Bebek Ürünleri

 

Kuruluşu 1987 yılına dayana Omega pharma, senelerden  berigelen tecrübesini onlarca farklı markayla kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Altermed panthenol, deotak, gvyna, paranit, sebamed, bergasol, depitak, omron, predictor markalarının arkasında Omega pharma yer almaktadır. Bugün, alanlarında kendini ıspatlamış bu markalar, senelerin tecrübesinin yanı sıra ürünleri kullananların yorumları ile de şekillenerek formülleri yenilenmiş ve daha faydalı hale getirilmek için çalışılmıştır. Omega pharma markalarının tamamında izlenen bu yol ile her geçen gün müşteri sayısı ve memnuniyeti arttırmayı hedefler.

 

Omega pharma markalarından olan Altermed panthol, cilt üzerinde yapılan uzun süreli çalışmalar sonucu ortaya çıkmış ve kullananların etkilerinden faydalanmalarını amaç edinmiştir. Cilde nem kazandırma konusunda yaptığı araştırmaları çözümlemeyi hedefleyen Altermed panthol, nem kaybı yaşayan belirtilerin iyileşme sürecine destek olmaya katkı sağlayan içeriğe sahiptir. Nem kaybı olan ciltte, donuk ve cansız bir görünüm, yaşlılık etkilerinin erken ortaya çıkması, hassasiyet oluşumu gibi problemler görülebilir. Tüm bu sorunların çözümlemeye destek olmak için gerekli içeriğe sahip olan Altermed panthol, cildi nemlendirmeye ilave olarak beslenmesine de yardımcı olacak vitaminlere sahiptir. 

 

Cildin bakımı komple bir bütünlüğe sahiptir. Altermed ürünleri; panthenol krem, panthenol merhem, panthenol vücut sütü ve sprey olmak üzere bakımın tüm aşamalarını kapsamaktadır. Cildin nemini korumak için gerekli olan vitaminleri barındıran Altermed panthenol ürünleri, yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı, tahriş olmuş cildin bakımına katkı sağlayan, nemlendirici ve güneşin olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. İçeriğindeki vitaminler, bu amacı gerçekleştirmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. Her mevsim hayat Altermed ürünleri ile güzel sloganıyla, yazın güneş ışınlarından, kışın soğuk ve sert havanın cildinize olumsuz etkilerini en aza indirmeyi hedefler.

 

Altermed ürünleri arasında yer alan powder cream (pudralı pişik kremi), tahriş olmuş ve yıpranmış hassas bebek cildinin korunmasına, yatışmasına ve yenilenmesine destek sağlamaktadır. Özellikle bebeklerin popolarında sıkça karşılaşılan pişik sorunu, bebeğin cildinin uzun süre havasız kalması ile beraber gerekli bakım yapılmazsa zamanla daha da önemli sorunların oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle bebeğin cildini korumaya alan ve aynı zamanda oluşan pişik sorununu engellemeye yardımcı ürünler tercih edilmelidir. Altermed powder cream, bebeğin cildini nazik bir şekilde korumaya yardımcı olarak pişik sorununu önlemeye yardımcı olmaktadır.

 

Cildin yağlanarak kaybettiği nemi kazanmasına ve cildin hava almasına yardımcı olan Altermed powder pudralı pişik kremi, havasız kalan cilde katkı sağladığı doku açmaya yardımcı özelliği ile onarılmasını destekler. Böylece cildin daha kolay bir şekilde kendini yenilemesine katkı sağlar. Koruyucu içermemesi bebeklerinizde güvenle kullanmanız için özel olarak formüle edilmiştir. Sadece bebekler değil, yetişkinler de Altermed powder cream'ı hassas bölgelerin eski sağlığını kazanmasına yardımcı olarak kullanabilirsiniz. İçerisindeki çinko, cildi korumaya alarak dış etkiler dolayısıyla görebileceği zararı önlemeye yardımcıdır.

Altermed ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi