ÜRÜN FİLTRELEME

Aksu Vital Doğal Destek Ürünleri

Aksu Vital, üretiminde pek çok arge çalışması yapmış ve binlerce yıllık aromaterapi, fitoterapi ve apitererapi uygulamalarını çalışmalarına kalmıştır. Mükemmel sonuç elde etmeyi hedefleyen Aksu Vital, hijyenik ortamda ve modern tesislerde üretimini gerçekleştirirken alanıyla ilgili pek çok kalite standartlarına sahip olmuş ve kalitesini belgelendirmiştir. Aldığı ödüller, Aksu Vital ürünlerinin kalitesini kullanıcı gözünde de tescillemiştir. 

Aksu Vital pazarı oldukça geniştir. Kestane balı, propolis, keçi boynuzu özü gibi pek çok farklı ürün çeşidi mevcuttur. Sayfamızda erişebileceğiniz ürünler ise, pelesenk yağı, biberiye yağı, gül yağı ve arı sütüdür.

Shiffa Home pelesenk yağı, ağrıların azalmasına yardımcı olacak doğal çözüm sunar. Özellikle romatizma ve eklem ağrılarında tercih edilen Shiffa Home pelesenk yağı, uygulandığı  bölgede etkilsini gösterir. 

Shiffa Home biberiye yağı, zayıflama ve selülit gidermeye yardımcı olur. Shiffa Home biberiye yagi masaj yapılarak uygulandığında selülit gidermeye yardımcı olur. 

Gül yağının etkileri en eskilerden beri vaz geçilmezlerdendir. Gül muhteşem bir bitkidir ve kozmetik alanında oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Shiffa Home gül yağı ise cildi sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. Düzenli olarak kullanılan Shiffa Home gül yağı, gergin bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Aksu Vital arı sütü, arı sütü mucizesini kullanmanıza olanak sağlayan en etkili yollardandır.  İçinde pek çok farklı bileşeni bulundurur. Özellikle A, C, Deniz ve vitaminlerini barındıran Aksu Vital arı sütü, B vitamini komplex, pek çok amino asit, fosfor, selenyum, çinko, magnezyum gibi minerali de içerisinde barındırır. Çocukluk yaştan itibaren kullanılabilecek Aksu Vital arı sütü, yetişkinlerde de kullanılabilir. 

Aksuvital ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Shiffa Home Pelesenk Yağı 20 ml
6,00 ₺
Shiffa Home Biberiye Yağı 20 ml
9,85 ₺
Shiffa Home Gül Yağı 20 ml
18,00 ₺
Aksu Vital Arı Sütü Bebe Doz 230 Gr
11,90 ₺
Aksu Vital Arı Sütü Süper Doz 230 Gr.
15,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi