ÜRÜN FİLTRELEME

Abfen Medikal Ürünler

 

Sinusler, doğduğumuz andan itibaren vücudumuzda yer alan ve zamanla genişleyen, bir nevi nefes alma kanalımızdır. Vücudumuz için önemi oldukça fazla olan sinüsler, bazen soğuk algınlığı veya farklı nedenlerle kapanabilir ve nefes almada zorluklar yaşayabiliriz. Sinüslerin kapanması vücudumuzda bir takım farklı sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu sorunların başında baş ağrıları veya sinüzit hastalığı oluşumu gelir. Abfen nasorinse plus medikal kapalı sinüslerinizle baş etmek için kullanabileceğiniz burun yıkama kitlerini geliştirdi. Böylece sinüslerin açılmasına yardımcı olarak kapalı sinüsler dolayısıyla oluşabilecek farklı rahatsızlıklar için tedbir almanıza destek oluyor.

 

Büyüklerimiz hep banyodan çıktığımızda "saçlarını kurut, hasta olursun" derler. Çünkü ıslak saç, kafamızın üşümesine neden olur. Bu nedenle de sinüslerimiz daha çabuk tıkanır. Kapanan sinüsler eğer gerekli önlemler alınmazsa baş ağrısı başta olmak üzere pek çok sağlık sorununa neden olur. Abfen medikal, sinüs açmaya yardımcı burun yıkama kitleri ile rahat bir nefes almanıza destek olur. Büyüklerimizin sözlerini dinlemezsek karşılaşabileceğimiz bu sorun aşikardır. Ancak Abfen nasorinse plus burun yıkama kitleri ile karşılaştığımız bu sorunu atlatma konusunda yardım alabilir ve daha kısa süre içerisinde eski nefesimize kavuşmaya yaklaşabiliriz.

 

Sinüzit hastalığı üşütme, soğuk algınlığı gibi nedenlerden dolayı sinüslerin kapanmasından kaynaklanan ve ancak sinüslerin açılmasıyla çözülme ihtimali artan özelliktedir. Abfen nasorinse plus, sinüs burun yıkama kitleri, tıkalı sinüslerin açılmasına yardımcı olur ve rahatlamanıza katkı sağlar. Böylece sinüzit dolayısıyla karşılaşabileceğiniz sorunların oluşmasını da almış olduğunuz tedbirlerle engellemeye katkı sağlar.

 

Sadece yetişktinler için değil, çocuklar için de burun tıkanıklığı sıklıkla karşılaşılabilen bir durumdur. Çocukların rahat bir nefes alması yetişkinlere oranla daha da önem kazanır. Çocuklar ordan oraya koşturup eğlenirken tıkalı bir burun keyiflerinin kaçmasına neden olabilir. Abfen, küçük yaşta sinüs sorunu ile karşılaşan çocukların nefeslerinin açılmasına destek olabilmek için ürettiği Sinus Rinse Kit ile çocuklarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Yedek poşetlerle de daha uzun süre kullanım sağlar.

 

Tıkalı sinüs denince akla gelen ilk isimlerden olan Abfen, nasorinse plus ürününün kolay kullanımı ve kullanıcı memnuniyeti sağlaması dolayısıyla tercih edilmektedir.

Abfen ürünleri 6 ürün bulundu - 1. sayfa
Sinus Rinse Burun Yıkama Kiti 25x240 ml
31,50 ₺
14% İndirim
Sinus Rinse Pediatric Burun Yıkama Kiti 25 Adetlik
31,50 ₺
26,90 ₺
Sinus Rinse Kit Pediatric Yedek Poşet
38,50 ₺
Abfen Sinus Rinse Kit Hipertonic
39,90 ₺
Abfen Sinus Rinse Kit Yedek Poşetler
38,50 ₺
Abfen Sinus Rinse Kit Surfactant Burun Yıkama Kiti
49,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi