Makyaj Ürünleri

     Bayanların bakımlı olmasının ilk aşaması olan makyaj denildiğinde akla sadece yüze yapılan makyaj gelir. Ancak çeşitli makyaj ürünleri ile artık vücuda da makyaj yapılabilmektedir. Böylece vücutta hoş görünmeyen veya daha hoş görünmesi istenilen bölgelerde istenilen sonuç elde edilebilir.

     Yüz makyajinın en önemli yeri gözlerdir. Gözleri anlamlı hale gelmesi için de kirpiklerin etkisi büyüktür. Mesela kıvrık kirpikler daha masumane bir ifade oluşturur.  Kullanacağınız kirpik kıvırıcılar, bu konuda size yardımcı olacaktır. Göz makyajinda temizlik te oldukça önemlidir. Hassas olan göz bölgesinin hassas bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bu nedenle kullandığınız makyaj temizleme ürünlerinin, göz ve göz çevresi temizlemeye uygun olmalıdır.

     Bacakların şıklığı ise kadınlara ayrı bir çekicilik katar. Ancak zaman zaman çatlaklar veya varis gibi problemlerden dolayı istediğimiz görüntüyü elde edemez, etek giymekten korkabiliriz. Bacaklar için üretilen makyaj ürünleri, bacaklarınızdaki kusurları örtmede en etkili ve en kolay yöntemdir. Ten renginize uygun olarak kullanabileceğiniz bacak makyaj ürünleri ile bacaklarınızda kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Yaz aylarında tatile gidip bronzlaşamadıysanız da üzülmeyin. Daha bronz bir cilt rengi elde etmenizi sağlayan bronzlaştırıcı bacak spreyleri ile, tatilden yeni dönmüş gibi bir ten rengine sahip olabilirsiniz. 

     Sayfamızda makyaj ürünleri kategorisinde bulabileceğiniz bu ürünleri kolaylıkla ve size özel kampanyalardan faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

Makyaj Ürünleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
Fe Allık Fırçası
6,50 ₺
Fe Kirpik Kıvırıcı
7,90 ₺
Nivea Bakım Yapan Göz Makyaj Temizleyici 125 ml Pamuk HEDİYE
18,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi