ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

 

     Losyonlar ve Balsamlar

     Erkeklerin en önemli sorunlarından biri traş sonrası ciltlerinde oluşan tahriştir. Eskiler usturayla traş olur, üzerine kolonya sürerek ciltlerinde oluşabilecek mikropları kolonya ile öldürürlerdi. Ancak yoğun kolonyaya mağruz kalan cilt haliyle kısa sürede tahriş olurdu. Artık devir değişti ve kullan at traş bıçakları veya traş makineleriyle traş yapılıyor çoğunlukla. Sonrasında ise cildi ferahlatmak için losyon ve balsamlar kullanılıyor. İçeriğinde cilt ile uyumlu pek çok madde olan losyon ve balsamlar, ferahlamanın yanı sıra yumuşaklık ta kazandırıyor cilde.

     Bakımlı erkeklerin cilt tiplerine uyumlu olarak kullanabilecekleri losyon ve balsamlar, traş sonrası oluşabilecek cilt tahrişleri, gerilme, kuruluk gibi sorunlarını ortadan kaldırırken ayrıca hoş kokmalarını da sağlar. Farklı koku seçeneklerinden zevkinize göre seçebileceğiniz traş sonrası losyon ve balsamlar ile günlük bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

     Özellikle kuru cilde sahip olanların rahatlıkla kullanmalarına olanak sağlayan losyon ve balsamlar cilde uygulandıktan sonra cildin nemi hapdsederek ciltte traş dolayısıyla oluşabilecek sorunların giderilmesine yardımcı olmaktadır.

     Sayfamızdan cilt tipinize uyumlu losyon ve balsamlara erişebilir, tercihinize bağlı olarak sunduğumuz koku çeşitlerinden dilediğinizi sipariş ederek kısa sürede kapınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Losyon ve Balsamlar 4 ürün bulundu - 1. sayfa
34% İndirim
Nivea Tıraş Sonrası Balsam Sensitive After Shave Hassas Ciltler 100ml
14,90 ₺
Nivea Traş Sonrası Nemlendirici Losyon 100 ml
24,90 ₺
Nivea Men Hassas Cilt Serinletici Tıraş Sonrası Losyon 100 ml
24,90 ₺
Nivea Men Hassas Serinletici Tıraş Sonrası Balsam 100 ml
24,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi